Konstantin Gorny, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Konstantin Gorny

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Jérôme Angot[Gen, Eiropaexc Francija]
 Punto[Eiropa]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.konstantingorny.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 okt 14  La GiocondaAlvise BadoèroMarseilleD: F Carminati; R: Grinda 
 jūl 14  Boris GodunovBoris Godunov ruKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
 mai 14  RigolettoSparafucile itBruxelles(Monnaie)D: C Rizzi / S Jean; R: Carsen 
 feb-mar 14  Eugene OneginGreminSydney(OA)D: Tourniaire; R: K Holten / B Lluch 
 feb-apr 14  TannhauserLandgraf deKarlsruheD: Justin Brown; R: A Stiehl 
 jan-jūn 14  Die ZauberfloteSarastro deKarlsruheD: Gedschold; R: Ulrich Peters 
 dec 13  RigolettoSparafucileStrasbourg(Opera)D: Carignani; R: Carsen / Gayral 
 nov 13-mar 14  RigolettoSparafucile itKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
 okt 13  La vestaleLe Souverain Pontife frParis(CE)D: Rhorer; R: Lacascade 
 aug-sep 13  RigolettoSparafucileVerona(Arena)D: Frizza; R: Ivo Guerra 
 jūn-sep 13  NabuccoZaccariaVerona(Arena)D: Kovatchev; R: de Bosio 
 mai-jūn 13  NabuccoZaccaria itTokyo(NNT)D: Carignani; R: Vick 
 apr 13  Eugene OneginFürst GreminWien(SO)D: Nelsons; R: Falk Richter 
 jan-mai 13  La vestaleGrand Prêtre frKarlsruheD: Willig; R: A Stiehl 
 jan-feb 13  Les troyensNarbalKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
 dec 12-apr 13  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Gedschold; R: Ulrich Peters 
 okt 12  RigolettoSparafucileKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
 okt 12-jūn 13  TannhauserLandgrafKarlsruheD: Justin Brown; R: A Stiehl 
jūn-sep 12  AidaIl reVerona(Arena)D: Oren / P Domingo / Marco Armiliato; R: de Bosio 
mai 12  RigolettoSparafucile / El Conde de MonteroneLas Palmas(Opera)D: Ranzani; R: Pontiggia 
apr-jūl 12  Don GiovanniDon GiovanniKarlsruheD: Hochstenbach; R: Tannenbaum 
apr 12  RecitalBassKarlsruhe
apr-jūn 12  LohengrinHeinrich der VoglerKarlsruheD: Justin Brown; R: Reinhild Hoffmann 
mar 12  Anna BolenaLord RochefortFirenze(Comunale)D: R Abbado; R: Vick 
dec 11  NabuccoZaccariaWien(SO)D: Güttler; R: Günter Krämer 
nov 11-jūn 12  RigolettoSparafucileKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
okt 11-feb 12  Les troyensNarbalKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
jūl 11  Simon BoccanegraNoRoleBuenos Aires(Colon)D: Ranzani / Vieu; R: Condemi 
feb-apr 11  Eugene OneginFürst Gremin ruStuttgartD: Marc Soustrot; R: Waltraud Lehner 
dec 10-jan 11  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
okt 10-jan 11  Don GiovanniDon GiovanniKarlsruheD: Hochstenbach; R: Tannenbaum 
okt 10  Cosi fan tutteDon AlfonsoKarlsruheD: Hochstenbach; R: A Thorwald 
sep 10  Luisa MillerWalterStuttgartD: Søndergård; R: Markus Dietz 
sep 10  Eugene OneginGerminLuzern(Fest)D: D Jurowski;
apr-mai 10  MefistofeleMefistofele itMontpellier(Operas)D: Davin; R: Grinda 
jan-jūn 10  I masnadieriMassimiliano/MoserKarlsruheD: Hochstenbach; R: Schulin 
jan-mai 10  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
dec 09  La bohemeCollineCagliariD: Bramall; R: G Del Monaco / Tannenbaum 
dec 09-jūl 10  Cosi fan tutteDon AlfonsoKarlsruheD: Hochstenbach / Bieringer; R: A Thorwald 
nov 09-jūl 10  Don CarlosFilippo IIKarlsruheD: Gedschold; R: Tannenbaum 
okt 09-apr 10  Don GiovanniDon Giovanni itLeipzigD: W Lacey / Foskett / N Milton; R: Schroeter 
okt 09  RigolettoSparafucileFirenze(Maggio)D: Ranzani; R: Ripa di Meana 
sep 09-jan 10  Il barbiere di SivigliaDon BasilioKarlsruheD: Hochstenbach; R: Mentha 
jūl 09  Il barbiere di SivigliaDon BasilioKarlsruheD: Justin Brown; R: Mentha 
jūl 09  Don GiovanniDon GiovanniAvenchesD: Martinenghi; R: G Del Monaco 
apr-jūl 09  Don CarlosFilippo IIKarlsruheD: Justin Brown; R: Tannenbaum 
jan-mai 09  Don GiovanniDon Giovanni itLeipzigD: Rouland; R: Schroeter 
jan-mar 09  Der FreischutzKasparKarlsruheD: Justin Brown; R: A Thorwald 
nov 08-jan 09  Eugene OneginFürst GreminStuttgartD: Marc Soustrot; R: Waltraud Lehner 
nov-dec 08  AidaIl rePalermoD: Maurizio Benini; R: Zeffirelli / M Gandini 
okt 08-feb 09  TurandotTimurKarlsruheD: D Carlberg; R: Krief 
okt 08  NabuccoZaccaria itVenezia(Fenice)D: R Palumbo; R: Günter Krämer 
okt 08  AidaIl reMontpellier(Operas)D: Altinoglu;
jūn-aug 08  AidaIl reVerona(Arena)D: R Palumbo; R: de Bosio