Kyungho Kim, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Kyungho Kim

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Inge Tennigkeit


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 dec 16  La bohemeRodolfo itOper LeipzigD: Gedschold; R: Peter Konwitschny 
 nov 16-mar 17  Romeo et JulietteRoméo frOper GrazD: Engelen / M Burkert; R: B Baur 
 sep 16-mai 17  Die ZauberfloteTaminoOper LeipzigD: Gedschold; R: Nürnberger 
 jūl-aug 16  TurandotPong itBregenz FestivalD: Carignani / Finzi; R: Marco Arturo Marelli 
 mai-jūn 16  Simon BoccanegraGabriele AdornoSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Leginus; R: Marián Chudovský 
 jan-apr 16  NabuccoIsmaele itOper LeipzigD: Bramall; R: Dietrich Hilsdorf 
 jan-apr 16  RigolettoHerzog itOper LeipzigD: Foremny; R: Pilavachi 
 nov 15-mai 16  Die ZauberfloteTaminoOper LeipzigD: Foremny; R: Nürnberger 
 okt 15-jūn 16  Romeo et JulietteRoméoSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Štefánek; R: Diega de Brea 
 sep 15-jūn 16  I gioielli della MadonnaGennaroSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider; R: Schweigkofler / Krajčík 
 sep 15-jūn 16  La bohemeRodolfo itSächsische Staatsoper, DresdenD: D Callegari / Bisanti / Eun Sun Kim; R: Mielitz 
 jūl-aug 15  TurandotPong itBregenz FestivalD: Carignani / Finzi / L Coladonato; R: Marco Arturo Marelli 
 mar-mai 15  Die ZauberfloteTaminoOper GrazD: Esandi; R: Mariame Clément 
 dec 14-feb 15  La bohemeRodolfo itOper LeipzigD: Gedschold / U Schirmer / Carnall; R: Peter Konwitschny 
 okt 14-apr 15  MacbethMacduff itSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek / F Haider; R: Marián Chudovský 
 sep 14-jūn 15  La bohemeRodolfo itSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Valentovic; R: Graubner 
 sep 14-jūn 15  RigolettoDuca di MantovaSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Valentovic; R: Martin Schüler 
 sep 14-apr 15  NabuccoIsmaele itOper LeipzigD: Bramall; R: Dietrich Hilsdorf 
mai 14  Rappresentatione di anima, et di corpo1. compagno di Piacere itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: René Jacobs; R: A Freyer / T Hecker 
jan-jūn 14  La bohemeRodolfoSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / F Haider; R: Peter Konwitschny / Graubner 
okt 13-jūn 14  RigolettoHerzog itSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / F Haider; R: Martin Schüler 
feb-mar 13  AidaUn messaggero itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Hussain; R: Halmen 
jan-feb 13  Der Kaiser von AtlantisHarlekin/ Ein SoldatStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Felix Krieger; R: Pörzgen 
dec 12-jan 13  ManonChevalier des Grieux frTheater DortmundD: Fuhry;
dec 12  La bohemeParpignol itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Nelsons / Salemkour; R: Hume 
nov 12-mai 13  Die Zauberflote1. Geharnischter MannStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
okt-nov 12  Don CarlosConte di Lerma itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
okt-nov 12  Puss in BootsJeanStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Anifantakis / Weissenburger; R: I Ostermann 
okt 12-jūn 13  La traviataGastone itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Ranzani / Massimo Zanetti; R: Mussbach 
sep 12-feb 13  ToscaSpoletta itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Salemkour / Hussain; R: Riha