Lucie Hájková :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Lucie Hájková

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 sep 14  Les contes d'HoffmannGiuliettaPlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 sep 14-apr 15  Rusalka2. wood spritePraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 jūl 14  Rusalka2. žínkaCeské BudějoviceD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 apr-jūn 14  Les contes d'HoffmannGiuliettaPlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 mar-jūn 14  PolenblutWanda KwasiňskaLiberecD: Babický; R: Petráková 
 okt 13-mai 14  Rusalka2. Wood Sprit csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-mai 14  RusalkaCizí kněžnaLiberecD: Babický; R: Josef Průdek 
 sep 13-jūn 14  Die Zauberflote2. Dame csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 aug 13-jūn 14  CarokrajMermaidsPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-jūn 14  Don GiovanniDonna Elvira itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 nov 12-jūn 13  Cert a KacaChamber-maid csPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 sep 12-jūn 13  Rusalka2. Wood Sprit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
 sep 12-jūn 13  CarokrajMermaidsPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 aug 12-jūn 13  Don GiovanniDonna ElviraPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 12-jūn 13  Die Zauberflote2. DamePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
jūn 12  Don GiovanniDonna ElviraPraha(Estates)D: Netopil / Švec; R: Skutr 
sep 11-mai 12  Die Zauberflote2. DamePraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-jūn 12  Rusalka2. Wood Sprite csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
dec 10-apr 11  Die Zauberflote2. Dame csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
okt 10-mai 11  Libuse2. harvestman csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
sep 10-feb 11  Cert a KacaChamber-maid csPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep 10-jūn 11  Rusalka2. Wood Sprite csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 10-jūn 11  Rusalka1. Wood Sprite csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman