Lucie Silkenová :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Lucie Silkenová

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 15  MacbethUna DamaPraha(Statni)D: Štrunc; R: Čičvák 
 dec 14-jan 15  L'elisir d'amoreGiannettaPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni 
 nov 14-apr 15  JenufaBarenaPraha(Narodni)R: J Nekvasil 
 sep 14-jūn 15  CarmenFrasquitaPraha(Statni)D: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaEsmeraldaPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 sep 14-jūn 15  Rusalka1. lesní žínkaPraha(Statni)D: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-apr 15  Rusalka1. wood spritePraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreGiannetta itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaEsmeralda csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-mai 14  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberflotePamina csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 aug 13-jūn 14  CarokrajPenelopePraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroBarbarinaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 okt 12-jūn 13  Prodana nevestaEsmeralda csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 okt 12-jūn 13  Orphee aux enfersCupidoOstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
 okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreGiannetta itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 12-mai 13  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroBarbarinaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 sep 12-jūn 13  CarokrajPenelopePraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 aug 12-jūn 13  Die ZauberflotePaminaPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok