Marie Fajtová, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Marie Fajtová

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 artemanagement[Gen, Pasaule]
 Triart[Pasaule(ne)]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar-mai 15  Boris GodunovXeniePraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Keprtová 
 feb-jūn 15  La traviataVioletta ValéryPraha(Narodni)R: Jana Kališová 
 feb-jūn 15  Die ZauberflotePaminaPraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 dec 14  Nova zemeMášaPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Bambušek 
 nov 14-jūn 15  The Two WidowsKarolinaPraha(Narodni)R: J Nekvasil 
 okt 14-mai 15  CarmenFrasquitaPraha(Narodni)R: Jozef Bednárik 
 aug 14-jūn 15  Don GiovanniDonna AnnaPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 14-jūn 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)D: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 14-mai 15  La bohemeMusettaPraha(Statni)R: Havelka 
 aug 14-jūn 15  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 jūn 14  RinaldoArmida itPraha(Estates)D: Luks; R: Moaty 
 mai-jūn 14  Die ZauberflotePaminaPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 feb-mai 14  L'elisir d'amoreAdina itBratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
 feb 14  GlorianaLady Rich csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreAdina itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-jūn 14  Cosi fan tutteFiordiligi itPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 sep 13-jūn 14  La traviataVioletta Valéry etTallinn(Opera)D: Vello Pähn / E Klas / A Volmer / Alperten; R: Kuningas 
 sep 13-jūn 14  La bohemeMusetta itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 sep 13-mai 14  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 13-mai 14  The Two WidowsKarolinaPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 sep 13-mai 14  Orfeo ed EuridiceEuridice itPraha(Estates)D: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
 aug 13-jūn 14  La traviataVioletta Valéry itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 13-jūn 14  Don GiovanniDonna Anna itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 jūn 13  The Two WidowsCaroline csLitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 mai-jūn 13  The Two WidowsKarolina csPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 feb-mai 13  Orfeo ed EuridiceEuridicePraha(Estates)D: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
 dec 12-apr 13  La bohemeMusettaOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
 nov 12-mai 13  L'elisir d'amoreAdinaBratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
 okt 12-jūn 13  Die ZauberflotePamina dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreAdina itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 12-apr 13  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 sep 12-mai 13  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 sep 12-jūn 13  La traviataVioletta ValéryPraha(Narodni)D: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 sep 12-jūn 13  La bohemeMusetta itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannAntoniaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 aug 12-jūn 13  Don GiovanniDonna AnnaPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 12  La traviataVioletta Valéry itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
jūl 12  La traviataVioletta ValéryLitomysl
jūn 12  Don GiovanniDonna AnnaPraha(Estates)D: Netopil / Švec; R: Skutr 
mai 12  RinaldoArmida itPraha(Estates)D: Luks; R: Moaty 
mar-mai 12  GlorianaLady RichPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannAntoniaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroSusannaPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
okt 11-jūn 12  La bohemeMusettaOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
sep 11-mai 12  La traviataVioletta ValéryPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
sep 11-mai 12  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
sep 11-jūn 12  L'elisir d'amoreAdinaPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
sep 11  Les contes d'HoffmannAntoniaPafosD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
aug 11-mai 12  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)D: Robert Jindra; R: Čičvák 
aug-dec 11  Don GiovanniDonna Anna itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
mai-jūn 11  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzePraha(Estates)D: Netopil; R: J Lauwers 
dec 10-jūl 11  L'elisir d'amoreAdinaPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni / Flory 
okt 10-jūn 11  Cosi fan tutteFiordiligiPraha(Estates)D: Robert Jindra / Marko Ivanovic; R: Čičvák 
sep 10-apr 11  Prodana nevestaEsmeralda csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep-dec 10  RinaldoArmida itPraha(Estates)D: Luks; R: Moaty 
sep 10-apr 11  CarmenFrasquita frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
sep 10-jan 11  La traviataVioletta Valéry itPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
sep 10-apr 11  Don GiovanniDonna Elvira itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 10-apr 11  Don GiovanniDonna Anna itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 10-jūn 11  Le nozze di FigaroSusanna itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannAntoniaPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka