Matthias Klink, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Matthias Klink

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Kuehnly[Gen]
 Claudia Dickie[Austrija]
 Zemsky Green[var]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.matthiasklink.de

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 15  CardillacDer KavalierWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 apr 14  Le vin herbeTenor 2/Tristan frBerlin(UDL)D: Ollu; R: Katie Mitchell / Joseph W Alford 
 mar 14  WunderzaichenDer Polizist/Arzt/Erzengel deStuttgartD: S Cambreling; R: Wieler / S Morabito 
 nov 13-jan 14  La Damnation de FaustFaust frStuttgartD: Kwamé Ryan; R: Andrea Moses 
 okt-nov 13  Eugene OneginLenskij ruKölnD: Piollet; R: Dietrich W Hilsdorf 
 mai-jūn 13  Le vin herbeTristan frBerlin(UDL)D: Ollu; R: Katie Mitchell 
 feb-apr 13  Prodana nevestaHansWien(Volk)D: G Prießnitz; R: H Baumann 
 nov 12-jan 13  Cosi fan tutteFerrando itKölnD: K Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg 
 okt-nov 12  Die FledermausGabriel von EisensteinStuttgartD: Hewett; R: Phillip Stölzl 
 aug 12  Die SoldatenDer junge Graf deSalzburg(Fest)D: Metzmacher; R: Hermanis 
jūl 12  DionysosEin Gast / ApollonBerlin(UDL)D: Metzmacher; R: Audi 
jūn-jūl 12  Die FledermausGabriel von Eisenstein deStuttgartD: T Rösner; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
mai-jūl 12  The Rake's ProgressTom Rakewell enDuisburgD: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
dec 11-jan 12  ConcertténorLyon(Opera)D: L Hager;
nov 11  RecitalTenorKöln
okt-nov 11  La traviataAlfredo Germont itKölnD: Poschner / Klajner; R: Dietrich Hilsdorf 
sep-okt 11  War and PeaceGraf Pierre BesuchowKölnD: M Sanderling; R: Nicolas Brieger 
jūn 11  DionysostenorAmsterdam(NO)R: Audi 
apr 11  Die Marquise von OHerr von GMonte-Carlo(Opera)D: Lawrence Foster; R: Daniel Benoin 
mar-apr 11  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJim MahoneyKölnD: Koenigs; R: Thalbach 
mar-jūn 11  Die ZauberfloteTamino deDresden(SSO)D: Luisotti / Klingele; R: A Freyer 
jan-apr 11  Die Liebe der DanaeMidas deBerlin(Deutsche)D: Litton; R: Kirsten Harms 
okt 10-jan 11  Die FledermausGabriel von EisensteinStuttgartD: Honeck / Handschuh; R: Philipp Stölzl 
sep 10-jūn 11  Die ZauberfloteTaminoWien(SO)D: I Bolton; R: Marco Arturo Marelli 
jūl-aug 10  DionysosTenor deSalzburg(Fest)D: Metzmacher; R: Audi 
jūn 10  GenovevaGoloParis(Pleyel)D: Märkl;
jūn 10  GenovevaGoloRotterdam(Dagen)D: Märkl;
mai-jūn 10  Kat'a KabanovaWanja KudrjaschStuttgartD: Schønwandt; R: Wieler / S Morabito 
mar-apr 10  Eugene OneginLenskyGentD: D Jurowski; R: Gürbaca 
jan-mar 10  Eugene OneginLenski ruStuttgartD: Oliver von Dohnányi / Marc Soustrot; R: Waltraud Lehner 
dec 09  Lucio SillaLucio Silla itStuttgartD: Rouland; R: O Motta 
nov-dec 09  Les contes d'HoffmannHoffmann frKölnD: Helmrath; R: Günter Krämer 
sep 09-jūl 10  CarmenDon José frKölnD: C Schnitzler; R: Loy 
sep 09-apr 10  Die ZauberfloteTaminoNew York(Met)D: Labadie / Adam Fischer / P Nadler; R: Taymor 
mai-jūn 09  FidelioJaquinoBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle; R: J Flimm / Gina Lapinski 
mai-jūn 09  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteStuttgartD: Orozco-Estrada; R: Neuenfels 
apr 09  Szenen aus Goethes FaustAriel, Pater EcstaticusMadrid(Real)D: López-Cobos;
mar-apr 09  ArabellaMatteoWien(SO)D: U Schirmer; R: Bechtolf 
feb 09  Les troyensIopas frStuttgartD: John Nelson; R: J Schlömer 
jan-feb 09  ArabellaMatteo deHamburg(SO)D: C Meister; R: Bechtolf 
nov 08-jūn 09  Die ZauberfloteTaminoWien(SO)D: Michael Halász / J Hattori; R: Marco Arturo Marelli 
nov 08  Die ZauberfloteTaminoMonte-Carlo(Opera)D: Auguin; R: Grinda 
okt-dec 08  Idomeneo re di CretaIdomeneoStuttgartD: Honeck; R: Waltraud Lehner 
sep 08-mar 09  Der fliegende HollanderErikBerlin(Deutsche)D: Klajner / J Lacombe; R: Gürbaca