Matti Salminen, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Matti Salminen

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Allegro[Pasaule(ne)]
 Lore-M Schulz[Pasaule(ne)]
 Opera et Concert[Francija, Monako]
 Stage Door[var(ne)]
 Boris Orlob[var]
 Hilbert[var]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar 14  Der fliegende HollanderDaland deZurich(Oper)D: Trinks; R: Homoki 
 dec 13  FidelioRoccoWien(SO)D: Welser-Möst; R: Otto Schenk 
 aug 13  Don CarlosFilippo II itSalzburg(Fest)D: Pappano; R: Peter Stein 
 jūn 13  RequiembasseParis(CE)D: D Gatti;
 mai-jūn 13  Tristan und IsoldeKuningas Marke deHelsinki(Opera)D: Pinchas Steinberg; R: E Linton 
 mar-apr 13  ParsifalGurnemanzKölnD: Markus Stenz; R: Padrissa / La Fura dels Baus 
 mar-apr 13  Das RheingoldFasoltBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 dec 12-jūl 13  Der fliegende HollanderDaland deZurich(Oper)D: Altinoglu; R: Homoki 
 okt 12  FidelioRocco deParis(CE)D: Eivind Gullberg Jensen;
 okt 12-jan 13  Don CarlosFilippo II itDresden(SSO)D: Pier Giorgio Morandi; R: E Gramss 
 sep-okt 12  FidelioRocco deMünchen(SO)D: Eivind Gullberg Jensen; R: Bieito 
 aug 12  Tristan und IsoldeMarke deHelsinki(Fest)D: Esa-Pekka Salonen; R: Sellars 
jūl 12  Der fliegende HollanderDaland deSavonlinnaR: I Bäckman 
mar-apr 12  Don CarlosFillippo II itZurich(Oper)D: Zubin Mehta; R: Bechtolf 
jan-feb 12  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deZurich(Oper)D: D Gatti; R: H Kupfer 
okt-nov 11  Boris GodunovBoris Godunov ruHelsinki(Opera)R: Friedrich Meyer-Oertel 
okt 11  ParsifalGurnemanz deZurich(Oper)D: D Gatti; R: C Guth 
sep 11  GotterdammerungHagen deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
sep 11  GotterdammerungHagen deHelsinki(Opera)D: Segerstam; R: Götz Friedrich 
jūn-jūl 11  ParsifalGurnemanz deZurich(Oper)D: D Gatti; R: C Guth 
mai 11  Der FreischutzUn ermitàBarcelona(Liceu)D: M Boder / R Reimer; R: Konwitschny 
apr 11  ParsifalGurnemanz deHelsinki(Opera)R: H Kupfer 
jan-mar 11  Robin HoodSheriff fiHelsinki(Opera)D: M Franck;
nov 10  KhovanshchinaFürst Iwan Chowanskij ruHamburg(SO)D: Simone Young; R: H Kupfer 
okt 10  Tristan und IsoldeKönig MarkeZurich(Oper)D: Haitink; R: C Guth 
sep-okt 10  Der fliegende HollanderDalandParis(Opera)D: Schneider.cond; R: Willy Decker 
jūn-jūl 10  Der FreischutzKaspar deZurich(Oper)D: Schneider.cond; R: Berghaus / Gudrun Hartmann 
jūn 10  GotterdammerungHagenKölnD: Markus Stenz; R: Carsen 
mai-jūn 10  Boris GodunovBoris Godunov ruZurich(Oper)D: Fedoseyev; R: Klaus Michael Grüber 
apr-mai 10  GotterdammerungHagen deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
apr-jūl 10  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; R: Lehnhoff 
apr 10  KhovanshchinaFürst Iwan ChowanskijHamburg(SO)D: Simone Young; R: H Kupfer 
apr-jūn 10  ParsifalGurnemanzWien(SO)D: Schneider.cond / Welser-Möst; R: Mielitz 
mar-apr 10  Don CarlosFilippo II itKölnD: Caetani; R: Torsten Fischer 
jan 10  TannhauserHermannMünchen(SO)D: Nagano; R: D Alden 
jan 10  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)D: Marco Armiliato; R: Jürgen Rose 
nov 09-mar 10  GotterdammerungHagenWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
sep-okt 09  Tristan und IsoldeKing MarkeLondon(RO)D: Pappano; R: Loy 
sep 09-mai 10  Eugene OneginFürst Gremin ruZurich(Oper)D: Fedoseyev; R: Grischa Asagaroff 
jūn 09  SiegfriedFafnerValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa / La Fura dels Baus 
jūn 09  Die WalkureHundingValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa / La Fura dels Baus 
jūn 09  Das RheingoldFasoltValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
mai-jūn 09  GotterdammerungHagenValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
mai-jūn 09  Die ZauberfloteSarastro deZurich(Oper)D: Rieder; R: Kušej 
apr 09  ParsifalGurnemanzDresden(SSO)D: Zagrosek; R: Theo Adam 
mar-jūl 09  GotterdammerungHagen deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; R: Robert Wilson 
mar-jūl 09  SiegfriedFafner deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; R: Robert Wilson 
feb 09  Tristan und IsoldeKönig MarkeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Chéreau 
dec 08  Don CarlosFilippo II itWien(SO)D: R Palumbo; R: Pier Luigi Pizzi 
dec 08-jan 09  Don CarlosIl grande inquisitoreMilano(Scala)D: D Gatti; R: S Braunschweig 
dec 08-jan 09  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)D: D Gatti; R: S Braunschweig 
nov 08-jūn 09  Die WalkureHunding deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; R: Robert Wilson / Gudrun Hartmann 
nov 08-mai 09  Der fliegende HollanderDaland deMünchen(SO)D: C Meister; R: Konwitschny 
okt 08  Boris GodunovBoris Godunov ruHelsinki(Opera)D: E Klas; R: Friedrich Meyer-Oertel 
sep 08-mar 09  Der fliegende HollanderDalandBerlin(Deutsche)D: Klajner / J Lacombe; R: Gürbaca 
sep 08  Don CarlosFilippo IIZurich(Oper)D: C Rizzi; R: Düggelin