Michaela Kapustová, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Michaela Kapustová

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.kapustova.eu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 16  The Brandenburgers in BohemiaDěčanaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 mar-jūl 16  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 mar-apr 16  Anna BolenaJane SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 feb-apr 16  Maria StuardaElisabettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 jan 16  The Cunning Little VixenLa volpe maschio/Zlatohřbítek czTeatro Regio di TorinoD: Latham-Koenig; R: Carsen / Pintor 
 dec 15-mai 16  Roberto DevereuxSaraNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 dec 15-jūn 16  Hansel und GretelHänsel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 okt 15-jūn 16  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 okt 15-mai 16  Il barbiere di SivigliaRosinaState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 okt 15-mar 16  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 sep 15-apr 16  Rusalka2. lesní žínkaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep 15-jūn 16  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 sep 15-jūn 16  Die Zauberflote2. DameNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 sep 15-mar 16  Andrea ChenierMulattoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 sep 15-jūn 16  CarmenMercédèsNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 jūn 15-mar 16  Andrea ChenierLa mulatta BersiNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 apr-jūn 15  Hansel und GretelHänsel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 mar-apr 15  Anna BolenaJana SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 feb-jūn 15  Die Zauberflote2. DameNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 jan-mai 15  OtelloEmiliaState Opera, PrahaD: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 dec 14-feb 15  NabuccoFenenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 dec 14-jūn 15  Maria StuardaElisabetta itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 nov 14  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenZlatohřbítekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 okt 14-mai 15  CarmenMercédèsNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 okt 14-mai 15  Certova stenaZávišNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 sep 14-jan 15  Vojak a tanecniceAloisieJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
 sep 14-jūn 15  La traviataFloraState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 sep 14-mar 15  Il barbiere di SivigliaRosinaState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 sep 14-apr 15  Rusalka2. wood spriteNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 aug 14-jūn 15  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 14-jūn 15  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
jūn 14  Certova stenaZávišSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
jūn 14  Le nozze di FigaroCherubino itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
jūn 14-mai 15  Certova stenaZávišNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
mai-jūn 14  Die Zauberflote2. DameState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
jan-mai 14  Vojak a tanecniceAloisieJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
jan-mar 14  RigolettoMaddalenaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
okt 13-mai 14  Rusalka3. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
okt 13-mai 14  Il barbiere di SivigliaBerta itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
okt 13-jūn 14  Rusalka3. Wood Sprit csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
sep 13-jūn 14  Cosi fan tutteDorabella itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
sep 13-mai 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
sep 13-mai 14  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
sep 13-jūn 14  Madama ButterflyKate Pinkerton itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
aug 13-jūn 14  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
jūn 13  Anna BolenaGiovanna SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
dec 12  Prince IgorKončakovna ruJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Tarant 
nov 12-jūn 13  Il barbiere di SivigliaBerta itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
okt 12-jūn 13  Die Zauberflote2. Dame deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
okt 12  Rusalka2. NymphGlyndebourneD: Hrůša / McFall; R: Still 
sep 12-apr 13  RigolettoMaddalenaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
sep 12-apr 13  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
sep 12-mai 13  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
sep 12-jūn 13  Rusalka3. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 12-jūn 13  Rusalka3. Wood Sprite csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
sep 12-jūn 13  Madama ButterflyKate Pinkerton itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
aug 12  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
apr-mai 12  ParsifalMagic girlsNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
sep 11-jūn 12  Rusalka3. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
mar-mai 11  ParsifalFlowergirlNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
okt 10-mai 11  Libuse3. harvestman csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
sep 10-apr 11  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
sep 10-jūn 11  Rusalka3. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman