Mikhail Kazakov, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Mikhail Kazakov

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Hollaender-Calix[var(ne)]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar-mai 15  Boris GodunovBoris GodunovPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Keprtová 
 nov-dec 14  KhovanshchinaDosifej ruStuttgartD: Hewett; R: Andrea Moses 
 apr 14  Prince IgorIgor SvyatoslavichMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 apr-mai 14  Boris GodunovBoris Godunov ruErfurt(Theater)D: Samuel Bächli / Bottigliero; R: Hank Irwin Kittel 
 jan 14  NabuccoZaccariaMoscow(Bolshoi)D: Soloviev; R: M Kislyarov 
 nov 13-jūn 14  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov / Polianichko; R: Tcherniakov 
 nov 13-jūn 14  IolantaReneMoscow(Bolshoi)D: Khvatynets / Sorokin / Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 okt 13-jūl 14  Boris GodunovBoris Godunov ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 jūn-jūl 13  Eugene OneginGremin ruTel AvivD: Sinaisky / Buribayev; R: Tcherniakov 
 mai 13  NabuccoZaccariaMoscow(Bolshoi)D: Güttler / Soloviev; R: M Kislyarov 
 feb-jūn 13  Eugene OneginGreminMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; R: Tcherniakov 
 dec 12-jūn 13  Eugene OneginGreminMoscow(Bolshoi)D: Karabits / Buribayev; R: Tcherniakov 
 nov 12-mai 13  Boris GodunovBoris GodunovMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
 nov 12-jūl 13  IolantaKing RenéMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
jūl 12  AidaRamfisSavonlinnaD: E Boncompagni; R: Mikó 
dec 11-apr 12  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Buribayev / Karabits; R: Tcherniakov 
dec 11-mai 12  Boris GodunovBoris Godunov ruMoscow(Bolshoi)D: Golovanov; R: L Baratov 
nov 11-jūn 12  NabuccoZaccaria itMoscow(Bolshoi)D: Rinkevicius / Andropov; R: M Kislyarov 
okt 11-apr 12  IolantaRene ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
apr 11  Boris GodunovBoris GodunovDallasD: Graeme Jenkins; R: Tarkovsky 
jan-mai 11  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: V Borisov / Polianichko; R: Tcherniakov 
jan 11  AidaRamfis itKölnD: W Humburg; R: Erath 
dec 10-mai 11  NabuccoZaccariaMoscow(Bolshoi)D: Andropov; R: M Kislyarov 
nov 10  MacbethBanco itMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Eimuntas Nekrosius 
okt 10-mai 11  IolantaKing Rene of ProvenceMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
sep 10  Boris GodunovBoris GodunovMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov