Miloslav Podskalský :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Miloslav Podskalský

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 sep 14-apr 15  RusalkaWater GoblinPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 aug 14-jūn 15  Don GiovanniIl CommendatorePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 okt 13-mai 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep 13-mai 14  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
 sep 13-mai 14  JakobinCount Vilém of Harasov csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberfloteDer Sprecher csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 sep 13-jūn 14  AidaIl re itPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 aug 13-jūn 14  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 jūn 13  JakobinVilém csLitomyslD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 12-jūn 13  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 okt 12-mai 13  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
 sep 12-jūn 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
 sep 12-jūn 13  La traviataMarchese D'ObignyPraha(Narodni)D: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 sep 12-jūn 13  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 aug 12-jūn 13  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 12-jūn 13  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 aug 12-jūn 13  Die ZauberfloteDer SprecherPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
jūn 12  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Netopil / Švec; R: Skutr 
okt 11-mai 12  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecPraha(Narodni)D: Netopil; R: Petr Novotný 
okt 11-jūn 12  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberfloteSarastro/SpeakerPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaMíchaPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 11-mai 12  La traviataMarchese D'ObignyPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
sep 11-jūn 12  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep-dec 11  AidaIl rePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
aug-dec 11  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
dec 10-apr 11  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
okt 10-mai 11  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
sep 10-apr 11  Prodana nevestaMícha csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 10-jūn 11  AidaIl rePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
sep 10-jan 11  La traviataMarqius d'Obigny itPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
sep 10-jūn 11  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 10-apr 11  Don GiovanniIl Commendatore itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil