Nikolai Kazansky, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Nikolai Kazansky

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 sep-nov 15  CarmenZuniga frBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Borodin 
 jūl 15  CarmenZunigaBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Borodin 
 jūn 15  Der RosenkavalierA police inspector / A notaryBolshoi Theatre, MoscowD: Soltesz; R: Lawless 
 feb-mai 15  Pikovaya DamaNarumovBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Dodin 
 jan 15  The Fiery AngelThe InquisitorBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Zambello 
 jan 15  L'Enfant et les sortilegesAn arm-chairBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 jan 15  L'Enfant et les sortilegesA treeBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 dec 14-apr 15  RigolettoCepranoBolshoi Theatre, MoscowD: Pidò / A Soloviev; R: Carsen 
 nov 14-mai 15  La bohemeSchaunardBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev / Alexei Bogorad; R: Federik Mirdita 
 okt 14-feb 15  Don CarlosUn frateBolshoi Theatre, MoscowD: R Treviño / Sagripanti; R: Adrian Noble 
 okt 14-jūn 15  La sonnambulaAlessio itBolshoi Theatre, MoscowD: Julian Reynolds / Klinichev / A Soloviev; R: Pier Luigi Pizzi 
 okt 14-jūl 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Floris Visser 
 okt 14-jūn 15  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta SkuratovBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 okt 14-mar 15  CharodeykaKudma sorcererBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 okt 14-jūn 15  La traviataMarchese D'ObignyBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Sokhiev; R: Zambello 
 sep 14  Orleanskaya DevaBertrandBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Ushakov 
 sep 14-mar 15  Boris GodunovNikitich ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
mai-jūn 14  Cosi fan tutteDon AlfonsoBolshoi Theatre, MoscowD: Stefano Montanari / A Soloviev; R: Floris Visser 
apr 14  CharodeykaKudmaBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
apr 14  CharodeykaIvan ZhuranBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
mar 14  Die ZauberfloteDer SprecherBolshoi Theatre, MoscowD: Grishanin; R: Vick 
mar-jūn 14  CarmenZunigaBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
feb-mar 14  The Fiery AngelThe InquisitorBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Zambello 
feb-jūl 14  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta SkuratovBolshoi Theatre, MoscowD: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
jan-jūl 14  TurandotPing itBolshoi Theatre, MoscowD: Guidarini / Sorokin; R: Zambello 
dec 13-mar 14  Die FledermausFrank deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
dec 13-jūn 14  Don CarlosUn frateBolshoi Theatre, MoscowD: R Treviño / Sagripanti; R: Adrian Noble 
nov 13-jūl 14  La traviataMarchese D'ObignyBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
nov 13-jūn 14  IolantaReneBolshoi Theatre, MoscowD: Khvatynets / Sorokin / A Soloviev; R: Georgy Ansimov 
okt 13-mai 14  Le coq d'orPolkanBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
okt 13-jūl 14  ToscaSagrestano itBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Alexei Bogorad / R Treviño; R: Pokrovsky 
okt 13  Der fliegende HollanderDalandBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Alexei Bogorad; R: Peter Konwitschny / Gühlstorff 
okt 13-jūl 14  Boris GodunovNikitich ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
sep 13-apr 14  La sonnambulaAlessio itBolshoi Theatre, MoscowD: Julian Reynolds / A Soloviev / E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
mai 13  NabuccoThe High Priest of BelBolshoi Theatre, MoscowD: Güttler / A Soloviev; R: M Kislyarov 
mar-jūl 13  Der RosenkavalierPolizeikommissär/NotarBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Christoph-Mathias Mueller; R: Lawless 
feb 13  Die FledermausFrankBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
jan-jūn 13  Die ZauberfloteDer SprecherBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
jan-jūl 13  CarmenZunigaBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
jan-jūn 13  L'Enfant et les sortilegesAn arm-chairBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Antony McDonald 
dec 12-mai 13  TurandotPingBolshoi Theatre, MoscowD: Ceccherini; R: Zambello 
nov 12-mai 13  Boris GodunovNikitichBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
nov 12  The Love for Three OrangesKönig TreffBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
nov 12-jan 13  ToscaSagrestano itBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / R Treviño; R: Pokrovsky 
nov 12-jūl 13  IolantaBertrandBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
okt 12-apr 13  Le coq d'orPolkanBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
okt 12-apr 13  La traviataMarchese D'ObignyBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Klinichev; R: Zambello 
sep 12-mar 13  CharodeykaKudmaBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
sep 12-mar 13  CharodeykaIvan ZhuranBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
jūn-jūl 12  CharodeykaIvan ZhuranBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
mai 12  Pikovaya DamaNarumovBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
apr-jūl 12  Der RosenkavalierA police inspector/A notaryBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / A Soloviev;
feb-jūl 12  Die FledermausFrank deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
feb 12  The Fiery AngelThe InquisitorBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Zambello 
nov 11-mai 12  Die ZauberfloteDer SprecherBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
okt 11-apr 12  IolantaBertrand ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
sep 11-mai 12  Le coq d'orPolkanBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
mar 11  Lady Macbeth of MtsenskPolice SergeantBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Chkheidze 
feb-mar 11  Die FledermausFrankBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
jan 11  CarmenZunigaBolshoi Theatre, MoscowD: Joel-Hornak; R: Pountney 
dec 10-mai 11  NabuccoThe High Priest of BelBolshoi Theatre, MoscowD: Andropov; R: M Kislyarov 
nov 10  SnegurotchkaMisgir ruBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
nov 10-mar 11  Wozzeck2. ApprenticeBolshoi Theatre, MoscowD: Currentzis; R: Tcherniakov 
okt-nov 10  Don GiovanniMasetto itBolshoi Theatre, MoscowD: Currentzis; R: Tcherniakov 
okt 10-mai 11  ToscaSagrestanoBolshoi Theatre, MoscowD: Andropov / Klinichev; R: Pokrovsky 
okt 10-mai 11  IolantaBertrandBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
sep 10  Boris GodunovMityusha/ Police officerBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin; R: Sokurov