Nikolay Borchev, baritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Nikolay Borchev

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Opern-Agentur[Gen, Pasaule]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.borchev.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 15  Die schweigsame FrauDer BarbierMünchen(Fest)D: P Halffter; R: Kosky 
 apr-mai 15  Emma und EginhardEginhardBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Höckmayr 
 nov-dec 14  Il turco in ItaliaProsdocimoMünchen(SO)D: Arrivabeni; R: Loy 
 nov 14  SolarisKris KelvinKölnD: Zagrosek; R: Kinmonth 
 sep-okt 14  Die schweigsame FrauDer BarbierMünchen(SO)D: P Halffter; R: Kosky 
 apr 14  La finta giardinieraRobertoDijon(Opera)D: Haïm; R: D Lescot 
 mar 14  La finta giardinieraRoberto itLilleD: Haïm; R: D Lescot 
 jan 14  Cosi fan tutteGuglielmo itWien(SO)D: Patrick Lange; R: R De Simone 
 dec 13-jūn 14  La cenerentolaDandiniWien(SO)D: Güttler / López-Cobos; R: Bechtolf 
 nov 13-jūn 14  Die ZauberflotePapagenoWien(SO)D: Eschenbach / Trin; R: Caurier / M Leiser 
 sep 13-mar 14  Il barbiere di SivigliaFigaro itWien(SO)D: Güttler / G Calvo / Soltesz; R: Bletschacher / Günther Rennert 
 jūl-aug 13  Don PasqualeDottor Malatesta itGlyndebourneD: E Mazzola; R: Mariame Clément 
 mai 13  La petite messe solennelleBassbaritonLuxembourgD: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
 apr 13  Beatrice et BenedictClaudio frWien(Theater)D: Hussain; R: K Holten 
 feb-jūn 13  L'AfricaineNélusko frChemnitzD: Beermann / A Bihlmaier; R: Jakob Peters-Messer 
 okt 12-jūn 13  Il barbiere di SivigliaFigaroWien(SO)D: Chichon / Güttler / Jean-Christophe Spinosi / G Calvo; R: Günther Rennert / Bletschacher 
 okt 12  AriodanteLurcanioBaselD: Marcon; R: S Pucher 
 sep-okt 12  KonigskinderDer Spielmann deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: David Bösch 
 sep 12-mar 13  L'elisir d'amoreBelcoreWien(SO)D: G Calvo / Y Abel; R: Otto Schenk 
 aug-sep 12  Europeras I and IIBaritoneRuhrR: H Goebbels 
jūl 12  La petite messe solennelleBassBregenz(Fest)D: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
jūl 12  La cenerentolaDandini itMünchen(Fest)D: Allemandi; R: J Ponnelle 
jūn 12  L'orfeoOrfeoEssenD: Hengelbrock;
jūn 12  L'orfeoOrfeo itParis(CE)D: Hengelbrock;
jūn 12  L'orfeoOrfeoFreiburgD: Hengelbrock;
mai-jūn 12  La cenerentolaDandini itMünchen(SO)D: Allemandi; R: J Ponnelle 
mai 12  AriodanteNoRole itBaselD: Marcon; R: S Pucher 
apr 12  La petite messe solennelleBasseParis(Comique)D: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
apr 12  La petite messe solennelleBasseDijon(Opera)
feb 12  Ariadne auf NaxosHarlekinBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: Arlaud 
jan-feb 12  Cosi fan tutteGuglielmoLondon(RO)D: Colin Davis; R: Jonathan Miller / H Fehr 
dec 11  Die FledermausDr. FalkeMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
dec 11  Ariadne auf NaxosHarlekinValencia(Artes)D: R Chailly;
nov 11-jūn 12  Cosi fan tutteGuglielmo itMünchen(SO)D: M Wigglesworth; R: D Dorn 
nov 11  L'Enfant et les sortilegesDie Standuhr / Der Kater frMünchen(SO)R: Jarzyna 
nov 11  L'Enfant et les sortilegesDie Standuhr / Der Kater frMünchen(SO)D: Nagano; R: Jarzyna 
okt 11-apr 12  Il barbiere di SivigliaFigaro itBerlin(Deutsche)D: G Calvo / E Mazzola; R: Thalbach 
okt 11  CarmenMoralès frMünchen(SO)D: D Ettinger; R: L Wertmüller 
okt 11  Ariadne auf NaxosHarlekinMünchen(SO)D: Nagano; R: Carsen 
okt 11  La petite messe solennelleBassErfurt(Theater)D: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
okt 11  Roberto DevereuxEin Page Robertos itTokyo(BK)D: F Haider; R: Loy 
sep 11-mar 12  Il barbiere di SivigliaFigaroSt Gallen(Theater)D: Klieme / Carnall / S Fromageot; R: A Stiehl 
sep 11-feb 12  Roberto DevereuxEin Page Robertos itMünchen(SO)D: F Haider; R: Loy 
jūl 11  L'Enfant et les sortilegesDie Standuhr / Der Kater frMünchen(Fest)D: Nagano;
jūl 11  Ariadne auf NaxosHarlekinMünchen(Fest)D: Nagano; R: Carsen 
jūl 11  Saint Francois d'AssiseFrère Léon frMünchen(Fest)D: Nagano; R: H Nitsch 
mai-jūn 11  Il barbiere di SivigliaFigaroSt Gallen(Theater)D: Carnall; R: A Stiehl 
feb-mar 11  L'Enfant et les sortilegesDie Standuhr / Der Kater frMünchen(SO)D: Nagano; R: Jarzyna 
feb 11  CarmenMoralèsMünchen(SO)D: D Ettinger; R: L Wertmüller 
jan 11  Ariadne auf NaxosHarlekinMünchen(SO)D: Nagano; R: Carsen 
jan 11  Die Tragodie des TeufelsDer LMünchen(SO)D: Eötvös / Christopher Ward / Christian Schumann; R: Kovalik 
dec 10-jūl 11  L'elisir d'amoreBelcoreMünchen(SO)D: Justin Brown / Valcuha; R: David Bösch 
dec 10-feb 11  Pikovaya DamaFürst JeletzkijBaselD: Feltz; R: David Hermann 
okt 10  Ariadne auf NaxosHarlekinWien(Theater)D: Bertrand de Billy; R: H Kupfer 
okt 10-mar 11  Il barbiere di SivigliaFigaro itMünchen(SO)D: Christopher Ward / Marco Armiliato; R: Soleri 
sep-dec 10  Die ZauberflotePapagenoMünchen(SO)D: Soddy / Altinoglu; R: August Everding / Lehberger