Ondrej Mráz :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Ondrej Mráz

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jan-mai 14  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceD: Štrunc; R: Hlinková 
 okt 13-mai 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-mai 14  JakobinCount Vilém of Harasov csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jan 14  FaustMefistofeles frPlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 aug 13-jūn 14  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 jan-mai 13  FaustMefistofelesPlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 dec 12-feb 13  CarmenZunigaKosiceD: Dohovič / Kevický; R: Hončarivová 
 nov 12-mai 13  Kat'a KabanovaDykojOstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: Jiří Nekvasil 
 okt 12-mai 13  I puritaniGiorgio ValtonBratislavaD: Selecký / Kattah / Philipp Pointner; R: P Smolík 
 okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 okt 12-jan 13  ArmidaPetrOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Jiří Nekvasil 
 sep 12-apr 13  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceD: P Gatto / Štefánek; R: Hlinková 
 sep 12-jūn 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
 sep 12-jūn 13  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannLindorfPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannDr MiraclePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannDapertuttoPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannCoppéliusPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 aug 12-jūn 13  Don GiovanniComturPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
jūn 12  Don GiovanniComtur  Praha(Estates)D: Netopil / Švec; R: Skutr 
apr-mai 12  ParsifalTiturelPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannLuther  Praha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Miracle/Dapertuto  Praha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannCrespel  Praha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
okt 11-jūn 12  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-jūn 12  RusalkaWater Goblin   csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-jūn 12  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
sep 11  Les contes d'HoffmannLuther, CrespelPafosD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
mar-mai 11  ParsifalTiturelPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
dec 10-jūl 11  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni / Flory 
sep 10  ArianeMinotaurusPraha(Narodni)D: Netopil;
sep 10  Le RossignolChamberlainPraha(Narodni)D: Netopil;
sep 10  La bohemeCollinePafosD: Lano; R: Veznik 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannLutherPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannCrespelPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
jūn 10  I puritaniNoRoleBratislavaD: Aleksandar Markovic; R: P Smolík 
mar-mai 10  Les contes d'HoffmannCrespel/ LutherPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
feb-mar 10  FaustMefistoKosiceD: Štefánek / Dohovič; R: Zdeněk Troška 
jan 10  Die ZauberfloteSarastroKosiceD: Miloslav Oswald / Dohovič / Štefánek; R: Hlinková 
jan-jūn 10  CarmenZunigaKosiceD: Dohovič / Kevický; R: Hončarivová 
nov 09-feb 10  Lucia di LammermoorRaimondo BidibendKosiceD: Pagliazzi / Dohovič; R: Marián Chudovský 
okt 09-apr 10  FaustMéphistophélésOstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Luděk Golat 
okt 09-feb 10  Prodana nevestaKecalKosiceD: Dohovič / Kevický; R: Hončarivová 
okt 09-mai 10  Un ballo in mascheraSamuelKosiceD: Štefánek / Dohovič; R: Veznik 
sep 09-feb 10  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceD: P Gatto / Štefánek; R: Hlinková 
sep 09-feb 10  Eugene OneginGreminKosiceD: Dohovič / Štefánek; R: Kapanina