Paul O'Neill, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Paul O'Neill

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Sorek Artists[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 nov 14  The Diary of One Who has DisappearedJanick csLilleD: Planès; R: Christian Rizzo 
 jūl-aug 14  AidaRadamèsSt MargarethenD: Eschwé / Wolfgang Gröhs / Szennai; R: Dornhelm 
 mai-jūn 14  MedeaJason frBielefeldD: Gogou; R: F Lutz 
 feb-jūn 14  ToscaCavaradossi itBielefeldD: Kalajdzic; R: Sebastian Bauer 
 okt 13-jan 14  Giovanna d'ArcoCarlo VII itBielefeldD: Kalajdzic; R: Hartmannshenn 
 okt-dec 13  ConcertTenorBielefeldD: Gogou; R: Sabine Schweitzer 
 jan-feb 13  JenufaLaca Klemen csLilleD: Mark Shanahan; R: Caurier / M Leiser 
 nov 12-mai 13  Die Zauberflote1. PriesterBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 okt 12-mar 13  Madama ButterflyGoro itBerlin(UDL)D: Allemandi / Märtig; R: E Gramss 
 sep 12-feb 13  ToscaSpoletta itBerlin(UDL)D: Salemkour / Hussain; R: Riha 
mai 12  Simon BoccanegraEin Hauptmann der Bogenschützen itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Tiezzi 
mai 12  Madama ButterflyGoro itBerlin(UDL)D: Nelsons; R: E Gramss 
apr 12  ToscaSpoletta itBerlin(UDL)D: Hussain; R: Riha 
nov 11-jūl 12  La traviataGastone itBerlin(UDL)D: Wellber; R: Mussbach 
nov 11-jan 12  Die Zauberflote1. PriesterBerlin(UDL)D: Salemkour; R: August Everding 
nov-dec 11  La cenerentolaPrinzBerlin(UDL)D: Weissenburger / Walenciak / Riojas; R: Eva-Maria Weiß 
okt 11  La GiocondatenorAmsterdam(CG)D: B Bartoletti;
sep-nov 11  Cavalleria rusticanaTuridduBielefeldD: Kalajdzic; R: Weigner 
jūn-jūl 11  Cavalleria rusticanaTuriddu itBielefeldD: Kalajdzic; R: Weigner 
mai 11  Don CarlosConte di LermaBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
feb-apr 11  La traviataGastone itBerlin(UDL)D: K Steffens; R: Mussbach 
dec 10-mai 11  Die Zauberflote1. Geharnischter MannBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
okt-nov 10  ToscaSpoletta itBerlin(UDL)D: Wellber; R: Riha 
mai-jūn 10  La sonnambulaElvino itGraz(Buehnen)D: Ariane Matiakh; R: T Kratzer 
nov 09-mar 10  La bohemeRodolfo itHalle(Oper)D: Rovetta; R: A Stiehl 
okt 09-apr 10  Salome1. JudeBerlin(UDL)D: Philippe Jordan; R: H Kupfer 
sep-okt 09  La traviataGastone itBerlin(UDL)D: D Callegari; R: Mussbach 
mar-apr 09  AidaUn messaggeroBerlin(UDL)D: Barenboim / Salemkour; R: Halmen 
mar 09  Parsifal1. Gralsritter deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Eichinger 
dec 08-jūl 09  Die Zauberflote1. Geharnischter MannBerlin(UDL)D: D Ettinger / Salemkour / Beermann; R: August Everding 
nov 08-jūl 09  HolderlinM3Berlin(UDL)D: Peter Ruzicka;
sep 08  Tristan und IsoldeEin HirtBerlin(UDL)D: Barenboim; R: H Kupfer