René Pape, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

René Pape

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Böttger[Gen, Pasaule]
 IMG Paris[Francija]
 IMG Italia[Itālija]
 Rayfield Allied[Apvienotā karaliste]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.renepape.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 15  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: A Fisch; R: Jürgen Rose 
 jūl 15  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: Konwitschny 
 jūn 15  RecitalBassBerlin(UDL)
 jūn 15  RecitalBassZurich(Oper)
 mar-apr 15  ParsifalGurnemanz deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 feb 15  MacbethBanco itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Mussbach 
 jan 15  RecitalLa Coruna(Palacio)
 dec 14  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)D: D Ettinger / A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 okt 14-mai 15  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 okt-dec 14  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: H Kupfer 
 okt-nov 14  Die ZauberfloteSarastroNew York(Met)D: Adam Fischer; R: Taymor 
 sep-okt 14  MacbethBancoNew York(Met)D: Luisi; R: Adrian Noble 
 aug 14  Tristan und IsoldeEl Rey MarkeBuenos Aires(Colon)D: Barenboim;
 jūl 14  FidelioRoccoVerbierD: Minkowski;
 mai-jūn 14  ElektraOrest itMilano(Scala)D: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
 mai 14  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
 apr 14  TannhauserLandgraf HermannBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Sasha Waltz 
 feb-mar 14  Don CarlosFilippo II itZurich(Oper)D: Luisi; R: Bechtolf 
 jan-jūn 14  ElektraOrest deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 nov-dec 13  ParsifalGurnemanz deLondon(RO)D: Pappano; R: S Langridge 
 nov 13-mar 14  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 okt 13  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)D: Luisi / d'Espinosa; R: S Braunschweig 
 sep 13  RequiemBasBucuresti(Fest)D: Pappano;
jūl 13  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: Zubin Mehta; R: Jürgen Rose 
jūl 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Konwitschny 
jūn 13  Die WalkureWotanMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
mai 13  The Dream of GerontiusBassDresden(Fest)D: Kreile;
mai 13  ConcertNoRoleSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
mar-apr 13  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
mar 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
feb-mar 13  ParsifalGurnemanz deNew York(Met)D: D Gatti / A Fisch; R: François Girard 
dec 12  LohengrinHeinrich der VoglerMilano(Scala)D: Barenboim; R: C Guth 
nov 12-mai 13  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
okt-nov 12  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
okt 12-apr 13  Die WalkureWotan deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
sep 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)D: Welser-Möst; R: D Abbado 
jūn 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)D: Welser-Möst; R: D Abbado 
apr 12  Die WalkureWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
mar 12  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
mar 12  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: H Kupfer 
feb 12  RecitalBarcelona(Liceu)
feb 12  RecitalBasseGenève(Opera)
jan 12  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)D: A Fisch; R: Jürgen Rose 
nov 11-jan 12  FaustMéphistophélèsNew York(Met)D: Nézet-Séguin / Pierre Vallet; R: McAnuff 
sep-okt 11  FaustMéphistophélèsLondon(RO)D: Pidò; R: McVicar / Blakeley 
jūl 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)D: Nagano; R: Konwitschny 
jūl 11  RecitalbasseVerbier
jūn 11  Don CarlosFilippo IITokyo(NHK)D: Luisi;
jūn 11  Don CarlosFilippo IINagoyaD: Luisi;
mai 11  PaulusBassDresden(Fest)D: Rademann;
mai 11  Don CarlosFilippo IIBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
jan 11  RecitalLos Angeles(Opera)
dec 10-mai 11  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
okt 10-mar 11  Boris GodunovBoris GodunovNew York(Met)D: Gergiev / Smelkov; R: Peter Stein 
aug 10  ElektraOrest deSalzburg(Fest)D: D Gatti; R: Lehnhoff