Richard Samek :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Richard Samek

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 15  MacbethMacduffPraha(Statni)D: Štrunc; R: Čičvák 
 mai 15  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoDresden(Fest)D: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 mar-apr 15  TannhauserWalther von der VogelweidePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 feb 15  Prodana nevestaJeníkLiberec
 feb-jūn 15  Die ZauberfloteTaminoPraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 jan-mai 15  OtelloCassioPraha(Statni)D: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 dec 14  La traviataAlfredo GermontLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 dec 14-jan 15  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 dec 14-jūn 15  Don GiovanniDon OttavioBrnoD: Olos / Marko Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 nov 14-jan 15  RusalkaPrincLiberecD: Babický; R: Otrava 
 nov 14-apr 15  JenufaŠteva BuryjaPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 nov 14-jūn 15  The Two WidowsLadislav PodhájskýPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 nov 14-jūn 15  NabuccoIsmaeleBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Selmeczi 
 okt-dec 14  La traviataAlfréd GermontPlzenD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 okt 14-jūn 15  Prodana nevestaHansDresden(Operette)D: A Schüller; R: A Böge 
 okt 14-mai 15  Der ZarewitschZarewitschDresden(Operette)D: A Schüller; R: R Lehmeier 
 sep 14-jūn 15  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoDresden(Operette)D: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 sep 14-jūn 15  RusalkaPrincPraha(Statni)D: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-jūn 15  TurandotPangPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 sep 14-jūn 15  La traviataAlfredo GermontPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 sep 14-jūn 15  NabuccoIsmaelePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 sep 14-apr 15  RusalkaPrincePraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep-okt 14  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 aug 14-jūn 15  Don GiovanniDon OttavioPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 14-mai 15  La bohemeRodolfoPraha(Statni)D: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 aug 14-apr 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: J Lauwers 
 jūn-jūl 14  RusalkaPrinceLitomyslD: Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 jūn 14  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 mai-jūn 14  Die ZauberfloteTaminoPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 mai 14  RusalkaPrinceMuscatD: J Kyzlink; R: V Morávek 
 mai-jūn 14  Prodana nevestaHansDresden(Operette)D: A Schüller; R: A Böge 
 feb 14  Prodana nevestaJeníkLiberec
 jan-mai 14  OtelloCassioPraha(Statni)D: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
 jan 14-feb 15  NabuccoIsmaele itOstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 jan-mai 14  TannhauserWalther von der Vogelweide dePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 dec 13-mar 14  Die FledermausAlfrédBrnoD: Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte dePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 nov-dec 13  Prodana nevestaJeník csOstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 okt 13-mai 14  RusalkaPrincLiberecD: Babický; R: Josef Průdek 
 okt 13-mar 14  NabuccoIsmaeleBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
 okt 13-jūn 14  La traviataAlfredo GermontPlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 okt 13-jūn 14  RusalkaPrincBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 okt 13-jūn 14  RusalkaPrince csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 sep 13-mai 14  La traviataAlfredo GermontLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 sep 13-jūn 14  TajemstviVítPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 sep 13-jūn 14  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoDresden(Operette)D: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 sep-nov 13  Kat'a KabanovaKudriáš csOstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 sep 13-jūn 14  La bohemeRodolfo itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 sep 13-mai 14  TurandotPrince of Persia itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 sep 13-mai 14  TurandotPang itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 sep 13-mai 14  The Two WidowsLadislav PodhájskýPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 sep 13-jan 14  FaustFaust frPlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 aug 13-jūn 14  NabuccoIsmaele itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
 aug 13-jūn 14  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
jūn 13  OtelloCassio itLitomyslD: Brauner; R: Neuner 
mai-jūn 13  The Two WidowsLadislav Podhájský csPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
apr-jūn 13  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoDresden(Operette)D: A Schüller; R: Solfaghari 
mar-jūn 13  Die FledermausAlfrédBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
feb-mai 13  Prodana nevestaJeníkLiberec
jan-apr 13  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayDresden(Operette)D: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
jan-mai 13  FaustFaustPlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
dec 12-apr 13  Die ZauberfloteTaminoPlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
nov 12-mai 13  Kat'a KabanovaKudriášOstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
okt 12-mai 13  TajemstviVítPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
okt 12-jūn 13  Die ZauberfloteTamino dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
okt 12-apr 13  La traviataAlfredo GermontLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
okt 12-jūn 13  RusalkaPrincBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
sep 12-mar 13  TurandotPangPlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
sep 12-apr 13  L'elisir d'amoreNemorinoPlzenD: Ivan Pařík / Štrunc; R: Hončarivová 
sep 12-mai 13  NabuccoIsmaeleBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
sep 12-jūn 13  RusalkaPrince csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
sep 12-jūn 13  TurandotPrince of Persia itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
sep 12-jūn 13  TurandotPang itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
sep-nov 12  RigolettoIl duca di MantovaPlzenD: Ivan Pařík / Brauner / Štrunc; R: R Róbert Alföldi 
sep 12-jūn 13  La bohemeRodolfo itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
sep 12-mai 13  Der Graf von LuxemburgRenéDresden(Operette)D: Garbosnik / Feigel; R: Oldag 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannSpalanzaniPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannNathanaëlPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
aug 12-jūn 13  NabuccoIsmaele itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
aug 12-apr 13  OtelloCassio itPraha(Statni)D: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
feb 12  JenufaSteva Burya csReimsD: Olos; R: Constant 
jan 12  JenufaŠteva BuryaLimogesD: Olos; R: Constant 
dec 11-jan 12  The Plays of MaryMascaron/Groom/TenorPraha(Narodni)D: Švec; R: Jiří Heřman 
dec 11-mar 12  NabuccoIsmaeleBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
nov 11-mar 12  Die FledermausAlfréd csBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannSpalanzaniPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannNathanaëlPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11  JenufaŠteva Buryja csRennesD: Olos; R: Constant 
sep 11-mai 12  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayDresden(Operette)D: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
sep 11-jūn 12  Der Graf von LuxemburgRené Graf von LuxemburgDresden(Operette)D: Garbosnik; R: Oldag 
sep 11  Les contes d'HoffmannNathanael, SpalanzaniPafosD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
mai-jūn 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Netopil; R: J Lauwers 
sep 10  ArianeGuardPraha(Narodni)D: Netopil;
sep 10  Le RossignolFishermanPraha(Narodni)D: Netopil;
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannSpalanzani/ NathanaëlPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka