Richard Samek, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Richard Samek

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.richardsamek.cz

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 apr-mai 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 mar-mai 16  TurandotPangState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Leginus; R: Veznik 
 feb-apr 16  JenufaŠteva BuryjaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 sep-dec 15  Prodana nevestaJeníkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 sep 15-apr 16  RusalkaprincNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep 15-jūn 16  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 sep 15-jūn 16  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 15-mai 16  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 aug 15-apr 16  RusalkaprincState Opera, PrahaD: Štrunc / Zbyněk Müller; R: Zdeněk Troška 
 jūl-aug 15  Eine Nacht in VenedigCaramello/1. OfficierSeefestspiele MoerbischD: A Schüller; R: Absenger 
 jūl 15  The Two WidowsLadislav Podhájský itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 jūn 15  MacbethMacduffState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 mar-apr 15  TannhauserWalther von der VogelweideState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 mar-apr 15  Die Braut von MessinaDon CesarTheater MagdeburgD: Ishii; R: Crombholz 
 feb 15  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
 feb-jūn 15  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 jan-mai 15  OtelloCassioState Opera, PrahaD: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 dec 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 dec 14-jan 15  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 dec 14-jūn 15  Don GiovanniDon OttavioND BrnoD: Ondrej Olos / Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 nov 14-jan 15  RusalkaPrincDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otrava 
 nov 14-apr 15  JenufaŠteva BuryjaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 nov 14-jūn 15  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 nov 14-jūn 15  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: G Selmeczi 
 okt-dec 14  La traviataAlfréd GermontJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 okt 14-jūn 15  Prodana nevestaHansStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: A Böge 
 okt 14-mai 15  Der ZarewitschZarewitschStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: R Lehmeier 
 sep 14-jūn 15  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 sep 14-jūn 15  RusalkaPrincState Opera, PrahaD: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-jūn 15  TurandotPangState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 sep 14-jūn 15  La traviataAlfredo GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 sep 14-jūn 15  NabuccoIsmaeleState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 sep 14-apr 15  RusalkaPrinceNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep-okt 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 aug 14-jūn 15  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 14-mai 15  La bohemeRodolfoState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 aug 14-apr 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
jūn-jūl 14  RusalkaPrinceSmetana Opera Festival, LitomyslD: Štrunc; R: Zdeněk Troška 
jūn 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
mai-jūn 14  Die ZauberfloteTaminoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
mai 14  RusalkaPrinceRoyal Opera House of MuscatD: J Kyzlink; R: V Morávek 
mai-jūn 14  Prodana nevestaHansStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: A Böge 
feb 14  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
jan-mai 14  OtelloCassioState Opera, PrahaD: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
jan 14-feb 15  NabuccoIsmaele itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
jan-mai 14  TannhauserWalther von der Vogelweide deState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
dec 13-mar 14  Die FledermausAlfrédND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
nov-dec 13  Prodana nevestaJeník csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
okt 13-mai 14  RusalkaPrincDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Josef Průdek 
okt 13-mar 14  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
okt 13-jūn 14  La traviataAlfredo GermontJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
okt 13-jūn 14  RusalkaPrincND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
okt 13-jūn 14  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
sep 13-mai 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
sep 13-jūn 14  TajemstviVítJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
sep 13-jūn 14  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
sep-nov 13  Kat'a KabanovaKudriáš csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
sep 13-jūn 14  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
sep 13-mai 14  TurandotPrince of Persia itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
sep 13-mai 14  TurandotPang itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
sep 13-mai 14  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
sep 13-jan 14  FaustFaust frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
aug 13-jūn 14  NabuccoIsmaele itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
aug 13-jūn 14  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
jūn 13  OtelloCassio itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Brauner; R: Neuner 
mai-jūn 13  The Two WidowsLadislav Podhájský csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
apr-jūn 13  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: Solfaghari 
mar-jūn 13  Die FledermausAlfrédND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
feb-mai 13  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
jan-apr 13  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayStaatsoperette DresdenD: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
jan-mai 13  FaustFaustJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
dec 12-apr 13  Die ZauberfloteTaminoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
nov 12-mai 13  Kat'a KabanovaKudriášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
okt 12-mai 13  TajemstviVítJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
okt 12-jūn 13  Die ZauberfloteTamino deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
okt 12-apr 13  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
okt 12-jūn 13  RusalkaPrincND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
sep 12-mar 13  TurandotPangJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
sep 12-apr 13  L'elisir d'amoreNemorinoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík / Štrunc; R: Hončarivová 
sep 12-mai 13  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
sep 12-jūn 13  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
sep 12-jūn 13  TurandotPrince of Persia itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
sep 12-jūn 13  TurandotPang itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
sep-nov 12  RigolettoVévoda mantovskýJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík / Brauner / Štrunc; R: R Róbert Alföldi 
sep 12-jūn 13  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
sep 12-mai 13  Der Graf von LuxemburgRenéStaatsoperette DresdenD: Garbosnik / Feigel; R: Oldag 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannNathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
aug 12-jūn 13  NabuccoIsmaele itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
aug 12-apr 13  OtelloCassio itState Opera, PrahaD: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
feb 12  JenufaSteva Burya csOpéra de ReimsD: Ondrej Olos; R: Constant 
jan 12  JenufaŠteva BuryaOpéra-Théâtre de LimogesD: Ondrej Olos; R: Constant 
dec 11-jan 12  The Plays of MaryMascaron/Groom/TenorNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
dec 11-mar 12  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
nov 11-mar 12  Die FledermausAlfréd csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannNathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11  JenufaŠteva Buryja csOpéra de RennesD: Ondrej Olos; R: Constant 
sep 11-mai 12  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayStaatsoperette DresdenD: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
sep 11-jūn 12  Der Graf von LuxemburgRené Graf von LuxemburgStaatsoperette DresdenD: Garbosnik; R: Oldag 
sep 11  Les contes d'HoffmannNathanaëlPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
aug 11-mai 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
mai-jūn 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
sep 10  ArianeGuardNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
sep 10  Le RossignolFishermanNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka