Silke Richter :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Silke Richter

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 apr-mai 16  CarmenCarmenLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Schöbel / U Raab 
 jan-apr 16  Don CarlosLa Principessa d'Eboli itLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: M Heinicke 
 dec 15  Hansel und GretelGertrudLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch / Florian Merz; R: Malkowsky 
 okt-dec 15  Das FeuerwerkKatiLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Thomas Gläser; R: P Kube 
 sep-okt 15  Un ballo in mascheraUlrika ArvidsonLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Christian Voß / Florian Merz; R: S Ritschel 
 apr-jūn 15  Die FledermausPrinz OrlovskyLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Florian Merz; R: Dosch 
 apr-jūn 15  Das FeuerwerkKatiLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: P Kube 
 mar-apr 15  Le nozze di FigaroMarcellinaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Florian Merz; R: A Sündermann 
 jan-mai 15  Un ballo in mascheraUlrika ArvidsonLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Christian Voß / Florian Merz; R: S Ritschel 
 dec 14-jan 15  MedeeMédéeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
 dec 14  Hansel und GretelGertrudLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch; R: Malkowsky 
 nov 14  Im weissen RosslJosepha VogelhuberLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Thomas Gläser; R: Schöbel 
 okt 14-jan 15  Gianni SchicchiZitaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Potocki 
 sep-nov 14  Frau LunaFrau PusebachLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Susanne Knapp 
 aug 14  Le nozze di FigaroMarcellinaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Florian Merz; R: A Sündermann 
mai-jūn 14  MedeeMédéeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
apr-mai 14  Der Graf von LuxemburgGräfin Stasa KokozowLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Horst Otto Kupich 
mar-mai 14  Ariadne auf NaxosDryadeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Preu; R: Jahns 
jan-mar 14  Im weissen RosslJosepha VogelhuberLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Thomas Gläser; R: Schöbel 
dec 13  Hansel und GretelGertrudLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch; R: Malkowsky 
nov 13-feb 14  L'orfeoMessagera/SperanzaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
nov 13-mai 14  Le nozze di FigaroMarcellinaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: A Sündermann 
nov 13  Die FledermausPrinz OrlowskyLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Florian Merz; R: Dosch 
sep 13-jan 14  Frau LunaFrau PusebachLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Susanne Knapp 
mar-mai 13  L'orfeoMessagera/SperanzaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
mar-apr 13  Die lustigen Weiber von WindsorFrau ReichLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
jan 13  Die FledermausPrinz OrlowskyLandesbühnen Sachsen, RadebeulR: Dosch 
dec 12  Hansel und GretelGertrudLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch / Hee-Chuhn Choi; R: Malkowsky 
nov 12  HexenGrete StrumpfLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Thomas Gläser; R: W Gööck 
okt 11-apr 12  Eugene OneginFilipjewnaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
aug 11  Die Zauberflote3. DameLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
aug 11  Grafin MarizaManjaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Dosch 
jūn-aug 11  Grafin MarizaManjaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Dosch 
mar-mai 11  Der WaffenschmiedIrmentrautLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Lachnitt 
jan-mai 11  Der Graf von LuxemburgGräfin Stasa KokozowLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Horst O Kupich 
dec 10  Symphony 9AltLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Kawamoto;
dec 10  Hansel und GretelGertrudLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch / Hee-Chuhn Choi; R: Malkowsky 
okt 10-mai 11  My Fair LadyMrs. PearceLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Horst Otto Kupich 
okt 10-mai 11  Die Zauberflote3. DameLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt