Silke Richter :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Silke Richter

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 apr-jūn 15  Die FledermausPrinz OrlovskyRadebeulD: Preu / Florian Merz; R: Dosch 
 mar-apr 15  Le nozze di FigaroMarcellinaRadebeulD: J Horstmann / Florian Merz; R: A Sündermann 
 dec 14-jan 15  MedeeMédéeRadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
 dec 14  Hansel und GretelGertrudRadebeulD: Mücksch; R: Malkowsky 
 nov 14  Im weissen RoesslJosepha VogelhuberRadebeulD: Preu / Thomas Gläser; R: Schöbel 
 sep-nov 14  Frau LunaFrau PusebachRadebeulD: Preu; R: Susanne Knapp 
 aug 14  Le nozze di FigaroMarcellinaRadebeulD: J Horstmann / Florian Merz; R: A Sündermann 
 mai-jūn 14  MedeeMédéeRadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
 apr-mai 14  Der Graf von LuxemburgGräfin Stasa KokozowRadebeulD: Preu; R: Horst Otto Kupich 
 mar-mai 14  Ariadne auf NaxosDryadeRadebeulD: J Horstmann / Preu; R: Jahns 
 jan-mar 14  Im weissen RoesslJosepha VogelhuberRadebeulD: Preu / Thomas Gläser; R: Schöbel 
 dec 13  Hansel und GretelGertrudRadebeulD: Mücksch; R: Malkowsky 
 nov 13-feb 14  L'orfeoMessagera/SperanzaRadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
 nov 13-mai 14  Le nozze di FigaroMarcellinaRadebeulD: J Horstmann; R: A Sündermann 
 nov 13  Die FledermausPrinz OrlowskyRadebeulD: Preu / Florian Merz; R: Dosch 
 sep 13-jan 14  Frau LunaFrau PusebachRadebeulD: Preu; R: Susanne Knapp 
 mar-mai 13  L'orfeoMessagera/SperanzaRadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
 mar-apr 13  Die lustigen Weiber von WindsorFrau ReichRadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
 jan 13  Die FledermausPrinz OrlowskyRadebeulR: Dosch 
 dec 12  Hansel und GretelGertrudRadebeulD: Mücksch / Hee-Chuhn Choi; R: Malkowsky 
 nov 12  HexenGrete StrumpfRadebeulD: Thomas Gläser; R: W Gööck 
okt 11-apr 12  Eugene OneginFilipjewnaRadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
aug 11  Die Zauberflote3. DameRadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
aug 11  Grafin MarizaManjaRadebeulD: Preu; R: Dosch 
jūn-aug 11  Grafin MarizaManjaRadebeulD: Preu; R: Dosch 
mar-mai 11  Der WaffenschmiedIrmentrautRadebeulD: Carulli; R: Lachnitt 
jan-mai 11  Der Graf von LuxemburgGräfin Stasa KokozowRadebeulD: Preu; R: Horst O Kupich 
dec 10  Symphony 9AltRadebeulD: Kawamoto;
dec 10  Hansel und GretelGertrudRadebeulD: Mücksch / Hee-Chuhn Choi; R: Malkowsky 
okt 10-mai 11  My Fair LadyMrs. PearceRadebeulD: Preu; R: Horst Otto Kupich 
okt 10-mai 11  Die Zauberflote3. DameRadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt