Simone Schröder :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Simone Schröder

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Steinhaus[Gen, Pasaule]
 Weiler Artists[Pasaule(ne)]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jan-feb 14  Elektra3. ancellaBariD: Jonathan Nott; R: Amelio 
 dec 13  Der fliegende HollanderMaryBerlin(UDL)D: Daniel Harding; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 nov 13  Die WalkureRossweisseValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
 sep-nov 13  Das RheingoldErdaLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 jūl 13  Die WalkureRossweisse deLondon(Proms)D: Barenboim;
 jūn 13  Die WalkureRossweisseMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 apr-mai 13  Der fliegende HollanderMaryBerlin(UDL)D: Daniel Harding; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 apr-jūn 13  Das RheingoldErdaMannheimD: D Ettinger; R: A Freyer 
 nov-dec 12  Der Ring an 1 AbendFrickaBuenos Aires(Colon)D: R Paternostro; R: Valentina Carrasco 
 nov 12-mai 13  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 okt 12-apr 13  Die WalkureRossweiße deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
jūl-aug 12  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)D: Philippe Jordan; R: Herheim 
apr 12  Die WalkureRoßweißeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
feb-jūn 12  GenovevaMargarethaCottbusD: E Christ; R: Martin Schüler 
feb 12  Eugene OneginLarina ruBerlin(UDL)D: Inkinen; R: A Freyer 
okt 11-jan 12  Das RheingoldErdaMannheimD: D Ettinger; R: A Freyer 
jūl-aug 11  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)D: D Gatti; R: Herheim 
mai-jūn 11  Elektra3. MagdBerlin(UDL)D: J Debus; R: D Dorn 
apr 11  Die WalkureRossweisseBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
mar-apr 11  GenovevaMargarethaCottbusD: E Christ; R: Martin Schüler 
feb-apr 11  La traviataAnnina itBerlin(UDL)D: K Steffens; R: Mussbach 
dec 10-jan 11  Die WalkureRossweisseMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
dec 10-mai 11  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
aug 10  GotterdammerungFloßhildeBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
aug 10  Gotterdammerung1. NornBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūl-aug 10  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)D: D Gatti; R: Herheim 
jūl-aug 10  Die WalkureSchwertleiteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
jūl-aug 10  Das RheingoldFloßhildeBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst