Sonia Ganassi, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Sonia Ganassi

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Hilbert[Vācija]
 In Art
 Zemsky Green


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 15  Roberto DevereuxSaraMünchen(Fest)D: F Haider; R: Loy 
 jūn 15  La stranieraIsoletta itBerlin(UDL)D: Valentovic;
 apr 15  Roberto DevereuxSara itMünchen(SO)D: F Haider; R: Loy 
 feb 15  NormaNoRoleSevilla(Maestranza)D: Maurizio Benini; R: Alberto Fassini / Borrelli 
 jan 15  I Capuleti e i MontecchiRomeoVenezia(Fenice)D: Wellber; R: Arnaud Bernard 
 nov-dec 14  Don CarlosLa Principessa di Eboli itTokyo(NNT)D: Pietro Rizzo; R: Marco Arturo Marelli 
 sep 14  NormaAdalgisaBeijing(NCPA)D: R Palumbo; R: Pier'Alli 
 jūl-aug 14  AidaAmnerisMacerataD: Julia Jones; R: Francesco Micheli 
 mai-jūn 14  NabuccoFenenaTokyo(NHK)D: R Muti; R: Scarpitta 
 mai 14  CarmenCarmenGenovaD: A Battistoni; R: Davide Livermore 
 apr 14  Maria StuardaElisabettaVerona(Teatro)D: S Rolli; R: Bertolani 
 nov 13  NormaAdalgisa itParis(CE)D: Pidò;
 nov 13  NormaAdalgisa itLyon(Opera)D: Pidò;
 okt-nov 13  Anna BolenaGiovanna Seymour itWien(SO)D: Pidò; R: E Génovèse 
 sep-okt 13  AidaAmnerisMarseilleD: F Carminati; R: C Roubaud 
 aug-sep 13  NabuccoFenena itSalzburg(Fest)D: R Muti;
 jūl 13  Don CarlosDie Prinzessin Eboli itMünchen(Fest)D: Zubin Mehta; R: Jürgen Rose 
 jūl 13  NabuccoNoRoleRoma(Opera)D: R Muti; R: Scarpitta 
 jūl 13  NabuccoFenenaRavenna(Fest)D: R Muti;
 jūn 13  Requiemmezzo-sopranoParis(CE)D: D Gatti;
 apr-mai 13  ObertoCunizaMilano(Scala)D: Frizza; R: Martone 
 mar 13  Roberto DevereuxSaraMadrid(Real)D: Yurkevych;
 jan 13  Lucrezia BorgiaMaffio Orsini itMünchen(SO)D: Arrivabeni; R: Loy 
 dec 12  Anna BolenaGiovanna SeymourMünchen(SO)D: Pietro Rizzo;
 nov-dec 12  Don GiovanniDonna ElviraGenovaD: Giovanni Di Stefano; R: Courir 
 okt-nov 12  Anna BolenaGiovanna SeymourTokyo(BK)D: Pidò; R: Jacques Gabel / C Sternberg 
 sep-okt 12  Anna BolenaGiovannaWashington(WO)D: Allemandi; R: Lawless 
mai 12  WertherCharlotte frWashington(WO)D: Villaume; R: Chris Alexander 
apr 12  RequiemMezzosopranoPalermoD: R Abbado;
mar 12  ConcertMezzosopranoGenovaD: Tingaud;
mar 12  Anna BolenaGiovanna SeymourFirenze(Comunale)D: R Abbado; R: Vick 
feb 12  Romeo et Juliettemezzo-sopranoParis(CE)D: Mark Elder;
jan-feb 12  Don GiovanniDonna ElviraValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Jonathan Miller 
nov-dec 11  NormaAdalgisaSalernoD: Oren; R: Torrigiani 
okt-nov 11  NormaAdalgisa itBerlin(UDL)D: Yurkevych;
okt 11  RequiemmezzosopranoParmaD: Temirkanov;
okt 11  Roberto DevereuxSara itTokyo(BK)D: F Haider; R: Loy 
sep 11-feb 12  Roberto DevereuxSara itMünchen(SO)D: F Haider; R: Loy 
aug 11  Mose in EgittoElciaPesaroD: R Abbado; R: Vick 
jūn 11  Anna BolenaGiovanna Seymour itDresden(SSO)D: Frizza;
mai 11  NormaAdalgisaBariD: R Abbado; R: Tiezzi 
apr 11  NormaAdalgisaMünchen(SO)D: F Haider; R: Jürgen Rose 
mar-apr 11  WertherCharlotte frMadrid(Real)D: Villaume; R: Willy Decker 
feb 11  RecitalmezzosopranoAnconaD: A Battistoni;
jan-mar 11  Anna BolenaGiovanna SeymourBarcelona(Liceu)D: Stefan Anton Reck; R: Rafel Duran 
dec 10  Moise et PharaonSinaïdeRoma(Opera)D: R Muti; R: Pier'Alli 
okt 10-apr 11  CarmenCarmen frMannheimD: D Ettinger / A Tomasello; R: Rech 
okt 10  Roberto DevereuxSaraRoma(Opera)D: Bruno Campanella; R: Alberto Fassini / Joseph Franconi Lee 
aug 10  RodelindaRodelindaMartina FrancaD: Fasolis; R: Cucchi 
jūn-jūl 10  Roberto DevereuxSara itMünchen(Fest)D: F Haider; R: Loy 
mai 10  NormaAdalgisaMadrid(Real)D: Massimo Zanetti;
apr-mai 10  WertherCharlotteParmaD: M Plasson; R: Carniti 
mar 10  Maria StuardaElisabettaNapoliD: Yurkevych; R: A De Rosa 
feb-mar 10  Roberto DevereuxSara itMünchen(SO)D: F Haider; R: Loy 
jan 10  Hin und zuruckHelene deAnconaD: B Bartoletti; R: Poda 
jan 10  L'Heure espagnoleConcepción frAnconaD: B Bartoletti; R: Poda 
dec 09  La favoriteLeonor de GuzmánSevilla(Maestranza)D: Rizzi-Brignoli; R: De Ana 
sep-okt 09  Don CarlosEboliLondon(RO)D: S Bychkov; R: Hytner 
aug 09  Moise et PharaonSinaïde frSalzburg(Fest)D: R Muti; R: J Flimm 
jūl 09  NormaAdalgisa itMünchen(Fest)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
jūn 09  RequiemmezzosopranoRoma(S.Cecilia)D: Barenboim;
apr-mai 09  Maria StuardaElisabetta itVenezia(Fenice)D: Bruno Campanella; R: Krief 
mar 09  La Damnation de FaustMargueriteNapoliD: George Pehlivanian; R: Jean Kalman 
feb 09  CarmenCarmenBilbao(ABAO)D: Davin; R: Arnaud Bernard 
jan 09  RequiemmezzosopranoRoma(S.Cecilia)D: Pappano;
jan 09  NormaAdalgisa itMünchen(SO)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
nov 08  Anna BolenaGiovanna SeymourParis(CE)D: Pidò;
nov 08  Anna BolenaGiovanna Seymour itLyon(Opera)D: Pidò;
okt-nov 08  I Capuleti e i MontecchiRomeoGenovaD: Renzetti; R: Carsen / Bastet 
aug 08  ErmioneErmionePesaroD: R Abbado; R: D Abbado