Stephan Rügamer, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Stephan Rügamer

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Böttger[Gen, Pasaule]
 AMO[Francija]
 Alferink[var]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mai 15  The Rake's ProgressTom RakewellBerlin(UDL)D: Hindoyan; R: Warlikowski 
 apr-mai 15  Emma und EginhardWolradBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Höckmayr 
 feb-mar 15  LuluDer Maler/Ein Neger deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
 jan-apr 15  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJim MahoneyBerlin(UDL)D: Wayne Marshall; R: Boussard 
 dec 14  RecitalTenorBerlin(UDL)
 okt 14-mai 15  Die ZauberfloteTaminoBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 sep-dec 14  CandideGovernor/Señor I/Vanderdendur/Sultan Achmet/Crook enBerlin(UDL)D: Wayne Marshall / David Robert Coleman; R: Boussard 
 jūn 14  Aschemond oder The Fairy QueenTenor en,deBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl; R: C Guth 
 mai-jūn 14  ArabellaMatteo deHamburg(SO)D: Soltesz; R: Bechtolf 
 mai 14  ConcertTenorBerlin(UDL)
 mar 14  The Tsar's BrideElisej BomelijMilano(Scala)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 jan-feb 14  Kat'a KabanovaTichon csBerlin(UDL)D: Rattle; R: Breth 
 dec 13  Der fliegende HollanderErikBerlin(UDL)D: Daniel Harding; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 nov-dec 13  La finta giardinieraPodestà itBerlin(UDL)D: Moulds; R: Neuenfels 
 nov 13-mar 14  Die ZauberfloteTaminoBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 okt-nov 13  The Tsar's BrideBomelius ruBerlin(UDL)D: Barenboim / Vitlin; R: Tcherniakov 
 jūl 13  Das RheingoldLoge deLondon(Proms)D: Barenboim;
 jūn 13  Das RheingoldLogeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 mar-apr 13  Das RheingoldLogeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 mar 13  The Rake's ProgressSellem enBerlin(UDL)D: David Robert Coleman; R: Warlikowski 
 feb-apr 13  Die FledermausAlfred deFrankfurt(Oper)D: R Böer / Januschke / Hartmut Keil / Zierer; R: Loy 
 nov 12-apr 13  La finta giardinieraDon Anchise Podestà von Lagonero itBerlin(UDL)D: Moulds; R: Neuenfels 
 nov 12-mai 13  Die ZauberfloteTaminoBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 sep-nov 12  Der FreischutzMaxKlagenfurtD: Soddy; R: Anna Bergmann 
mar-apr 12  LuluDer Maler / Ein NegerBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
mar 12  Das RheingoldLogeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
feb 12  Eugene OneginTriquet ruBerlin(UDL)D: Inkinen; R: A Freyer 
dec 11-jūn 12  Die FledermausAlfred deFrankfurt(Oper)D: Marc Soustrot / Hartmut Keil / Tzigane; R: Loy 
dec 11  Das GehegetenorAmsterdam(CG)D: E de Waart;
nov 11-jan 12  Die ZauberfloteTaminoBerlin(UDL)D: Salemkour; R: August Everding 
nov 11  CandideGovernor / Señor I / Vanderdendur / Sultan Achmet / CrookBerlin(UDL)D: Wayne Marshall; R: Boussard 
okt 11  From the House of the DeadČerevin csBerlin(UDL)D: Rattle; R: Chéreau 
mar-apr 11  Die FledermausAlfredFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle / Hartmut Keil; R: Loy 
jan 11  Die FledermausGabriel von EisensteinBerlin(UDL)D: Zubin Mehta / Eschwé; R: Pade 
dec 10-mai 11  Die ZauberfloteTaminoBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
nov 10-jan 11  Die ZauberfloteTamino deFrankfurt(Oper)D: Hartmut Keil / Y Zorn / Januschke / Erik Nielsen; R: A Kirchner 
okt 10  Das RheingoldLogeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers