Susanne Serfling, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Susanne Serfling

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 ALL YOU NEED[var]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.susanne-serfling.de

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn-jūl 14  Suor AngelicaSchwester Angelica itDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 jūn-jūl 14  Il tabarroGiorgetta itDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 apr 14  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 apr-jūl 14  Madama ButterflyCio-Cio-San itWiesbadenD: M Meister / Grandy; R: Dew 
 mar-jūl 14  OtelloDesdemona itDarmstadtD: Skryleva; R: G Hess 
 feb 14  The Turn of the ScrewDie Gouvernante deDarmstadtD: Michael Cook; R: Lothar Krause 
 dec 13-jan 14  La bohemeMimìDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 apr-jūl 13  SalomeSalomeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 dec 12-mar 13  PagliacciNedda itDarmstadtD: Michael Cook; R: Dijkema 
 nov 12-mai 13  GotterdammerungGutruneDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 nov 12-mai 13  Gotterdammerung3. NornDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 nov 12-jūl 13  Le nozze di FigaroSusanna itBonnD: Engelen; R: K Weise 
 nov 12-mai 13  Die WalkureSieglindeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 okt 12-mar 13  Madama ButterflyCio-Cio-san itDarmstadtD: Grandy / M Meister; R: Dew 
 sep-okt 12  Papageno spielt auf der ZauberfloteSopranBerlin(Konzert)D: K Kirbach; R: H Kirbach 
jan-mai 12  Orfeo ed EuridiceEurydikeDarmstadtD: M Meister; R: Mei Hong Lin 
nov-dec 11  Die ZauberflotePaminaDarmstadtD: M Meister; R: B Geyer 
nov 11-apr 12  Die WalkureSieglindeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
okt 11-apr 12  GotterdammerungGutrune / 3. NornDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
jūn 11  Die WalkureSieglindeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
nov 10-apr 11  La bohemeMimì itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
okt 10-apr 11  CarmenMicaëla frDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Mei Hong Lin 
sep 10-apr 11  AnatevkaChavaDarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
sep-dec 10  Le nozze di FigaroSusannaDarmstadtD: M Meister; R: Quetes 
jūn 10  AnatevkaChavaDarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
mar-apr 10  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
mar-mai 10  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinDarmstadtD: Trinks; R: Peter Lund 
jan-mai 10  Gisei Das OpferTonamiDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
jan-mai 10  De temporum fine comoediaDie neun SibyllenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
nov 09  Hansel und GretelGretelDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
okt 09-apr 10  Die ZauberflotePaminaDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
sep-nov 09  Kat'a KabanovaKatherinaDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
sep 09-mar 10  TurandotLiù itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
jūn 09  TurandotLiù itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
dec 08-mar 09  Wiener BlutFranziska CagliariDarmstadtD: J Enders; R: R Ackermann 
nov 08-mar 09  Hansel und GretelGretelDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
sep 08-feb 09  Die KlugeDes Bauern TochterDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Dew 
sep-dec 08  La juiveRachelDarmstadtD: M Meister; R: Dew