Tanja Ariane Baumgartner, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Tanja Ariane Baumgartner

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 IMG London
 IMG New York

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.tanjaarianebaumgartner.com/

Kontakts
 mhorner@imgartists.com
 +1 212 994 3514
 +44 (0) 20 7957 581
 Email: salmansi@imgartist.com
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 15  KonigskinderDie Hexe deFrankfurt(Oper)D: Zierer; R: David Bösch 
 mai 15  La bianca notteMezzoHamburg(SO)D: Simone Young; R: Ramin Gray 
 mar 15  Die PassagierinLisaFrankfurt(Oper)D: Hussain; R: Anselm Weber 
 okt-nov 14  Die Frau ohne SchattenDie Amme deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nel 
 sep-okt 14  SirenenKirke deFrankfurt(Oper)D: Brabbins; R: Heyder 
 jūn 14  Die Liebe der DanaeAlkmene deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 mai 14  Tristan und IsoldeBrangäne deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Vick 
 apr-mai 14  Cavalleria rusticanaSantuzza itDuisburgD: E Dovico; R: Loy 
 feb-mar 14  DaphneGaea deFrankfurt(Oper)D: Blunier; R: C Guth 
 feb 14  EdgarTigrana itFrankfurt(Oper)D: Marc Soustrot;
 jan-feb 14  WertherCharlotte frFrankfurt(Oper)D: Maurizio Barbacini; R: Willy Decker 
 dec 13-jan 14  OedipeIocaste deFrankfurt(Oper)D: Liebreich; R: Neuenfels 
 nov 13  Das RheingoldFricka deBielD: H Urbanek; R: Rosar 
 sep 13-jūn 14  RusalkaFremde Fürstin csFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle / J Debus; R: Lucassen 
 aug 13  A Kekszakallu herceg varaJudit huEdinburgh(Fest)D: Constantinos Carydis; R: Kosky 
 jūl 13  CapriccioClaironLondon(RO)D: Andrew Davis;
 jūn 13  Aschemond oder The Fairy QueenNoRole en,deBerlin(UDL)D: M Boder / Bayl; R: C Guth 
 apr-jūl 13  Don CarlosEboli itFrankfurt(Oper)D: C Montanaro / Januschke; R: McVicar / Panti-Liberovici 
 mar-mai 13  LohengrinOrtrud deFrankfurt(Oper)D: Bertrand de Billy / Hartmut Keil; R: Jens Daniel Herzog 
 feb-jūl 13  OtelloEmilia itFrankfurt(Oper)D: Frizza / Sebastian Weigle; R: Erath 
 jan-feb 13  Die WalkureFricka deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova / Hans Walter Richter 
 jan-feb 13  Das RheingoldFricka deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova 
 dec 12-mai 13  Giulio Cesare in EgittoCornelia itFrankfurt(Oper)D: Erik Nielsen; R: Erath 
 okt-nov 12  Cavalleria rusticanaSantuzza itDusseldorfD: E Dovico; R: Loy 
 sep 12  Requiemmezzo-sopranoStrasbourg(Opera)D: Marko Letonja;
 sep-nov 12  Adriana LecouvreurFürstin von Bouillon itFrankfurt(Oper)D: Mark Shanahan / Zierer; R: Boussard 
 aug 12  Die SoldatenCharlotte deSalzburg(Fest)D: Metzmacher; R: Hermanis 
jūn 12  Die WalkureGrimgerde deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova 
mar 12  L'amico FritzBeppeFrankfurt(Oper)D: C Montanaro;
mar 12  Adriana LecouvreurFürstin von Bouillon itFrankfurt(Oper)D: C Montanaro; R: Boussard 
dec 11-jūn 12  CarmenCarmen frBaselD: Feltz / Giuliano Betta; R: Bieito 
dec 11-jūn 12  OtelloEmilia itFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle / Erik Nielsen; R: Erath 
nov-dec 11  Les contes d'HoffmannGiulietta frFrankfurt(Oper)D: Arming / Y Zorn; R: Duesing 
sep-okt 11  PenthesileaPenthesilea deFrankfurt(Oper)D: Liebreich; R: Neuenfels 
apr-mai 11  Die Frau ohne SchattenDie AmmeAntwerpen(Vlaamse)D: Alexander Joel; R: Marco Arturo Marelli 
mar-apr 11  DaphneGaea deFrankfurt(Oper)D: Hans Drewanz; R: C Guth 
feb 11  La WallyAfra itFrankfurt(Oper)D: C Franci;
jan 11  ConcertAlt deFrankfurt(Oper)D: Y Zorn; R: Stöppler 
okt-nov 10  Die WalkureGrimgerde deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova 
sep-dec 10  AidaAmneris itBaselD: Maurizio Barbacini; R: Bieito 
sep-okt 10  Don CarlosEboli itFrankfurt(Oper)D: C Franci; R: McVicar 
sep-okt 10  MedeaGora deFrankfurt(Oper)D: Erik Nielsen; R: Marco Arturo Marelli 
aug 10-jan 11  Le nozze di FigaroMarcellina itFrankfurt(Oper)D: Hartmut Keil / Erik Nielsen / Y Zorn; R: Guillaume Bernardi 
aug 10  LuluGräfin Geschwitz deSalzburg(Fest)D: Marc Albrecht; R: Nemirova 
jūn 10  RequiemNoRoleBaselD: Feltz;
mai-jūn 10  Don CarlosEboli itFrankfurt(Oper)D: C Franci; R: McVicar 
apr 10  Die Frau ohne SchattenDie AmmeGentD: Alexander Joel; R: Marco Arturo Marelli 
mar-jūn 10  DaphneGaea deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: C Guth 
jan-feb 10  MefistofeleMarta itFrankfurt(Oper)D: C Montanaro; R: Dietrich Hilsdorf 
okt-nov 09  Die Frau ohne SchattenDie AmmeFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nel 
aug-okt 09  NabuccoFenena itFrankfurt(Oper)D: Mark Shanahan; R: B Giese 
apr-jūn 09  La bohemeMusetta itLuzern(Theater)D: Fasolis / Rick Stengårds; R: N Danker 
feb-jūn 09  LuluGräfin GeschwitzBaselD: Feltz; R: Bieito 
okt 08-apr 09  AlcinaBradamanteKielD: Banzo / Rohrbeck; R: Silvana Schröder 
aug 08-mar 09  Un ballo in mascheraUlricaFrankfurt(Oper)D: Julia Jones / Hartmut Keil; R: C Guth 
mar 08  The Rake's ProgressBaba la Turque enRennesD: Chalvin; R: Carlos Wagner 
nov 07-feb 08  PenthesileaPenthesileaBaselD: Mario Venzago / Berzonsky; R: Neuenfels 
nov 06-mar 07  Don CarlosEboli frBaselD: Balácz Kocsár / Podic; R: Bieito 
dec 05-apr 06  Eine Nacht in VenedigAgricolaLuzern(Theater)D: Rick Stengårds; R: Hirschal 
sep-dec 05  The Rake's ProgressBaba the Turk enLuzern(Theater)D: John Axelrod; R: Schulin 
nov 04-mar 05  Der Graf von LuxemburgNoRoleLuzern(Theater)D: Rick Stengårds; R: Mentha 
sep 04  Der Kaiser von AtlantisDer TrommlerLuzern(Fest)D: John Axelrod; R: Mentha