Thomas Sigwald, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Thomas Sigwald

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Vladarski

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.thomas-sigwald.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 okt 15-apr 16  The Man of La ManchaBarbier deVolksoper WienD: Lorenz C Aichner; R: Olivier Tambosi 
 sep-nov 15  CarmenLe Remendado deVolksoper WienD: Eschwé; R: Guy Joosten 
 mai-jūn 15  Grafin MarizaBaron Koloman Zsupan deVolksoper WienD: G Prießnitz; R: Enzinger 
 okt 14  Onkel PrasidentDeodatus Graf Schrullenhuf-WullersdurffVolksoper WienD: Eschwé; R: Köpplinger 
 sep 14-jūn 15  Die Zauberflote2. PriesterVolksoper WienD: Märtig; R: Lohner 
mar-mai 14  Grafin MarizaBaron Koloman Zsupan deVolksoper WienD: A Rumpf; R: Enzinger 
jan-mai 14  CarmenLe Remendado deVolksoper WienD: E Dovico; R: Guy Joosten 
jan-jūn 14  Kiss me, KateHarrison Howell deVolksoper WienD: Lorenz C Aichner; R: Bernd Mottl 
dec 13-jūn 14  Antonia und der ReissteufelReißteufelVolksoper WienD: Kolonovits; R: Robert Meyer 
sep-okt 13  Salome2. Nazarene deVolksoper WienD: Eschwé; R: Borie 
jūn 13  Das WundertheaterPedro CapachoVolksoper WienD: G Prießnitz; R: Schulte-Michels 
mar-apr 13  Gianni SchicchiDoktor Spinelloccio deVolksoper WienD: R Paternostro; R: Robert Meyer 
dec 12-apr 13  Das Land des LachelnsPrinz Sou-Chong deTheater Orchester Biel SolothurnD: Caffier; R: A Schoeck 
sep-okt 12  Salome2. NazareneVolksoper WienD: Eschwé / G Prießnitz; R: Borie 
jūl-sep 12  Grafin MarizaNoRoleStadttheater Baden, Baden bei WienD: Gyükér; R: Fritdum 
mar-mai 12  RusalkaDer HegerVolksoper WienD: Eschwé / G Prießnitz; R: R Doucet 
dec 11-apr 12  Ein WalzertraumLeutnant NikiOper GrazD: M Burkert; R: Schilhan 
okt 11-jūn 12  CarmenLe Remendado deVolksoper WienD: Julia Jones / G Prießnitz / Eun Sun Kim; R: Guy Joosten 
sep 11-jūn 12  Die Zauberflote2. PriesterVolksoper WienD: G Prießnitz / N Milton; R: Lohner 
sep 11-apr 12  Die FledermausGabriel von EisensteinVolksoper WienD: Bibl / E Dovico; R: H Zednik 
mai-jūn 11  Der EvangelimannXaver ZitterbartVolksoper WienD: G Prießnitz; R: Köpplinger 
jan-feb 11  Der Graf von LuxemburgManfred PrskawetzVolksoper WienD: E Caspari; R: Schottenberg 
nov 10-mar 11  Antonia und der ReissteufelNeidVolksoper WienR: Robert Meyer 
nov 10-apr 11  Das Land des LachelnsGraf Gustav von Pottenstein deVolksoper WienR: B Blankenship 
okt-dec 10  RusalkaDer HegerVolksoper WienD: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet 
okt 10-mai 11  Die Zauberflote2. PriesterVolksoper WienD: Ivan Anguélov / R Paternostro / G Prießnitz; R: Lohner 
jūl-aug 10  Die ZauberfloteMonostatosOpernfestspiele St MargarethenD: Schoots / Wolfgang Gröhs / J Hattori; R: Waba