Thomas Johannes Mayer, baritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Thomas Johannes Mayer

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Agentur Seifert[Gen, Pasaule]
 Aliopera[Itālija_Francija_Spānija]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 15  ArabellaMandryka deMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: A Dresen 
 mai 15  La mere coupableBegaersWien(Theater)D: Hussain; R: Föttinger 
 mar 15  SiegfriedDer Wanderer deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 feb-mar 15  Die WalkureWotan deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 feb-mar 15  Das RheingoldWotan deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 jan 15  Der fliegende HollanderHolländer deTokyo(NNT)D: T Iimori; R: von Stegmann 
 nov-dec 14  Die Frau ohne SchattenBarak deZurich(Oper)D: P Tilling; R: Pountney 
 okt-nov 14  Die Frau ohne SchattenBarakLeipzigD: U Schirmer; R: Kovalik 
 jūl-aug 14  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels / Henry Arnold 
 jūn 14  Die Frau ohne SchattenBarakLeipzigD: U Schirmer; R: Kovalik 
 apr 14  LohengrinFriedrich von TelramundMadrid(Real)D: Haenchen / W Althammer; R: Hemleb 
 feb 14  SiegfriedDer WandererAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 jan-feb 14  Die WalkureWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 jan-feb 14  Das RheingoldWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 dec 13-mai 14  ToscaScarpia itBerlin(Deutsche)D: Repušić / Foremny; R: Barlog 
 dec 13-jan 14  Die WalkureWotanLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 nov 13  OtelloIago itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Kriegenburg 
 nov 13  Die WalkureWotanValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
 okt-nov 13  MacbethMacbeth itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Carsen 
 sep 13-jan 14  Die WalkureWotan deBerlin(Deutsche)D: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
 aug-sep 13  SiegfriedDer WandererAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 aug 13  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels 
jūn 13  Der fliegende HollanderThe Dutchman deAthens(Fest)D: Karytinos; R: Kokkos 
mai 13  Der fliegende HollanderDer HolländerLeipzigD: Bramall; R: J Mangold / Bramall 
apr-mai 13  Die WalkureWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
mar 13  Das RheingoldWotan deGenève(Opera)D: Metzmacher; R: D Dorn 
feb-jūn 13  Die WalkureWotan deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
jan-jūn 13  Das RheingoldWotan deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
nov 12  Das RheingoldWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
nov-dec 12  MacbethMacbeth itLeipzigD: Foremny; R: Konwitschny 
sep 12-feb 13  ToscaScarpia itBerlin(UDL)D: Salemkour / Hussain; R: Riha 
sep 12  LohengrinFriedrich von TelramundBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle;
jūl-aug 12  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels / Henry Arnold 
mai-jūn 12  ToscaScarpia itKölnD: Markus Stenz; R: T Reinhardt 
mar-apr 12  LuluDer Tierbändiger / Der AthletBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
okt 11-jūn 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Dr Miracle/Dapertutto frEssenD: Soltesz / Märtig; R: Dietrich Hilsdorf 
sep 11-jan 12  WozzeckWozzeck deBaselD: Dennis Russell Davies / Feltz; R: Goerden 
jūl-aug 11  Die Frau ohne SchattenThe Spirit MessengerSalzburg(Fest)D: C Thielemann; R: Loy 
jūn-jūl 11  MacbethMacbeth itBerlin(Deutsche)D: Maurizio Benini; R: Carsen 
mai-jūn 11  Don GiovanniDon GiovanniKölnD: Markus Stenz; R: Uwe Eric Laufenberg 
apr-mai 11  Die Frau ohne SchattenBarakAntwerpen(Vlaamse)D: Alexander Joel; R: Marco Arturo Marelli 
feb 11  Il trovatoreIl Conte di LunaKölnD: Markus Stenz;
jan-feb 11  ParsifalAmfortasBruxelles(Monnaie)D: Haenchen; R: Castellucci 
dec 10  Ein deutsches RequiembarytonParis(CE)D: Haenchen;
nov 10  FidelioDon PizarroNice(Opera)D: Auguin;
okt 10  ArabellaMandryka deTokyo(NNT)D: U Schirmer; R: Arlaud 
aug 10  LuluAn Animal Tamer / An Athlete deSalzburg(Fest)D: Marc Albrecht; R: Nemirova