Tomáš Juhás, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Tomáš Juhás

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Hollaender-Calix


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar-jūn 15  Romeo et JulietteRoméoBratislavaD: Stur; R: de Brea 
 feb-jūn 15  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 feb-jūn 15  JenufaŠteva BuryjaBratislavaD: J Kyzlink / Olos; R: Otava 
 dec 14-jan 15  Die FledermausAlfredBratislavaD: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 nov 14-feb 15  SalomeNarrabothBratislavaD: F Haider; R: Ruckhäberle 
 okt 14-apr 15  MacbethMacduff itBratislavaD: Štefánek / F Haider; R: Marián Chudovský 
 okt-dec 14  La traviataAlfredo GermontBratislavaD: Stur / F Haider / Valentovic; R: Marián Chudovský 
 sep 14-jūn 15  La bohemeRodolfo itBratislavaD: F Haider / Valentovic; R: Graubner 
 sep 14-jūn 15  RigolettoDuca di MantovaBratislavaD: F Haider / Valentovic; R: Martin Schüler 
 sep 14-jūn 15  NabuccoIsmaeleBratislavaD: Stur / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
 sep 14-jūn 15  La traviataAlfredo GermontPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 mai 14  JenufaŠtevaOstravaD: Robert Jindra; R: Tarant 
 apr-jūn 14  PagliacciBeppe itBratislavaD: J Kyzlink; R: Marián Chudovský 
 feb-mai 14  L'elisir d'amoreNemorino itBratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
 feb-jūn 14  TurandotPong itBratislavaD: P Gatto / Stur / Lenárd; R: Jozef Bednárik 
 jan-jūn 14  La bohemeRodolfoBratislavaD: Leginus / F Haider; R: Konwitschny / Graubner 
 jan-mai 14  Prodana nevestaJeník csBratislavaD: Stur / Leginus; R: Mikuláštík 
 dec 13-mai 14  Die ZauberfloteTamino deBratislavaD: Štefánek / Leginus / F Haider; R: Sprušanský 
 nov 13-mar 14  Die FledermausAlfredBratislavaD: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 okt 13-feb 14  OtelloCassio itBratislavaD: Leginus / Lenárd / F Haider; R: Josef Průdek 
 okt 13-apr 14  MacbethMacduff itBratislavaD: Leginus / S Rolli / F Haider; R: Marián Chudovský 
 okt 13-jūn 14  RigolettoHerzog itBratislavaD: Leginus / F Haider; R: Martin Schüler 
 sep 13-jūn 14  Eugene OneginLenskiBratislavaD: J Kyzlink / Valentovic; R: Konwitschny 
 sep 13-jūn 14  NabuccoIsmaeleBratislavaD: Stur / Selecký / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-mai 14  La traviataAlfredo Germont itBratislavaD: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
mai-jūn 13  Il trovatoreRuiz itWien(Fest)D: Wellber; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
feb-apr 13  Prodana nevestaJeníkBratislavaD: Stur / Leginus; R: Mikuláštík 
jan-jūn 13  Die ZauberfloteTaminoBratislavaD: Štefánek / Leginus / F Haider; R: Sprušanský 
jan-jūn 13  La bohemeRodolfoBratislavaD: Pietro Rizzo; R: Veznik 
nov 12-jūn 13  MacbethMalcolmBratislavaD: Leginus / S Rolli / F Haider; R: Marián Chudovský 
nov 12-mai 13  L'elisir d'amoreNemorinoBratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
nov 12-jūn 13  OtelloCassioBratislavaD: Leginus / Lenárd / F Haider; R: Josef Průdek 
okt 12-jūn 13  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
okt 12-mai 13  NabuccoIsmaeleBratislavaD: Stur / Selecký / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
okt 12-apr 13  JenufaŠteva BuryjaBratislavaD: J Kyzlink / Olos; R: Otava 
okt 12-jūn 13  Eugene OneginLenskiBratislavaD: J Kyzlink; R: Konwitschny 
okt 12-jūn 13  La traviataAlfredo GermontBratislavaD: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
okt 12  Kat'a KabanovaBoris Grigorjevič csPraha(Narodni)D: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
okt 12  Maria TheresiaDuke Francis Stephen von LothringenSzeged(Armel)D: M Lejava; R: Ladislav Adamík 
okt 12-jūn 13  Maria TheresiaNoRole deBratislavaD: Mauffray; R: Ladislav Adamík 
okt 12-mar 13  TurandotPongBratislavaD: Stur / Lenárd / P Gatto; R: Jozef Bednárik 
sep 12-mai 13  Die FledermausAlfredBratislavaD: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
sep 12-jūn 13  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)D: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
sep 12  OtelloCassioPafosD: Lenárd / Leginus; R: Josef Prudek 
mai-jūn 12  La traviataGastoneWien(Fest)D: Wellber; R: Deborah Warner 
apr-jūn 12  Kat'a KabanovaBoris GrigorjevicPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaJeník  Praha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 11-mai 12  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
mai 11  Prodana nevestaJeníkLondon(Barbican)D: Bělohlávek;
sep 10-jan 11  La traviataAlfredo Germont itPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
sep 10  La bohemeRodolfoPafosD: Lano; R: Veznik