Uwe Stickert, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Uwe Stickert

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 OIA[Gen, Francija, Monako, Šveice, Beļģija]
 CMC
 Renick


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 okt-nov 16  Idomeneo re di CretaIdomeneoMainfranken Theater WürzburgD: Calesso; R: S Suschke 
 okt 16-feb 17  Les HuguenotsRaoul de NangisMainfranken Theater WürzburgD: Calesso; R: Sugao 
 sep-okt 16  La clemenza di TitoTito itStaatsoper HannoverD: B Reiners; R: Ribitzki 
 jūn 16  La clemenza di TitoTitoStaatsoper HannoverD: B Reiners; R: Ribitzki 
 mar 16  Les HuguenotsRaoul de Nangis frOpéra Nice Côte d'AzurD: Pouspourikas; R: T Kratzer 
 jan-mar 16  La juiveLéopold frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: G Rech 
 jūn 15  Der fliegende HollanderSteersman deMupa BudapestD: dám Fischer; R: Balázs Kovalik 
 mar 15  L'orfeoOrfeoKonzert Theater BernD: Cremonesi; R: Steier 
 feb 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteAnthéa antipolis théâtre d'AntibesD: Mallwitz; R: Y Kara 
 nov 14-jan 15  La Damnation de FaustFaust frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt;
 nov 14-mar 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deTheater ErfurtD: Mallwitz; R: Y Kara 
 okt-nov 14  Les HuguenotsRaoul von NangisStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
jūn-jūl 14  Les HuguenotsRaoul von Nangis frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
dec 13-feb 14  La cenerentolaDon Ramiro itTheater ErfurtD: Samuel Bächli; R: L Hockney 
sep 12-jūn 13  Die ZauberfloteTamino deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: F Bender; R: G Rech 
apr-jūn 12  Der Trank der UnsterblichkeitNamrand deTheater ErfurtD: Samuel Bächli; R: Pachl 
mar-jūn 12  Guillaume TellArnold Melcthal frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Stöppler 
aug-sep 11  Die ZauberfloteTaminoDomStufen-Festspiele, ErfurtD: Gugerbauer; R: Montavon 
jan-apr 11  Die Heimkehr des VerbanntenGeorgTheater ChemnitzD: Beermann; R: Kochheim 
okt 10-mar 11  AlcinaOronte itTheater ChemnitzD: van Veldhoven; R: Dominik Wilgenbus 
aug 10  The MessiahTenor deTheater ErfurtD: Samuel Bächli; R: Rosamund Gilmore