Valery Gilmanov :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Valery Gilmanov

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 apr 14  Prince IgorKonchakMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 apr 14  CharodeykaKichigaMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 feb-mar 14  The Fiery AngelThe InquisitorMoscow(Bolshoi)D: M Jurowski; R: Zambello 
 nov 13-jūn 14  Eugene OneginZaretskyMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; R: Tcherniakov 
 okt 13-mai 14  Le coq d'orPolkanMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 okt 13-jūl 14  Boris GodunovVarlaam ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 jūn-jūl 13  Eugene OneginZaretsky ruTel AvivD: Sinaisky / Buribayev; R: Tcherniakov 
 mar-jūl 13  Der RosenkavalierPolizeikommissär/NotarMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Christoph-Mathias Mueller; R: Lawless 
 feb-jūn 13  Eugene OneginZaretskyMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; R: Tcherniakov 
 dec 12-jūn 13  Eugene OneginZaretskyMoscow(Bolshoi)D: Karabits / Buribaev; R: Tcherniakov 
 nov 12-mai 13  Boris GodunovVarlaamMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
 sep 12-mar 13  CharodeykaKichigaMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
jūn-jūl 12  CharodeykaKichigaMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
feb 12  The Fiery AngelThe InquisitorMoscow(Bolshoi)D: M Jurowski; R: Zambello 
dec 11-jūn 12  The Love for Three OrangesKönig Treff ruMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
dec 11-apr 12  Eugene OneginZaretskyMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Buribayev / Karabits; R: Tcherniakov 
dec 11-apr 12  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta Skuratov ruMoscow(Bolshoi)D: Sinkevich / Sinaisky; R: Moralev 
dec 11-mai 12  Boris GodunovVarlaam ruMoscow(Bolshoi)D: Golovanov; R: L Baratov 
sep 11-mai 12  Le coq d'orPolkanMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
jan-mai 11  Eugene OneginZaretskyMoscow(Bolshoi)D: V Borisov / Polianichko; R: Tcherniakov 
nov 10  SnegurotchkaFrost ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
nov 10-mar 11  Wozzeck1. ApprenticeMoscow(Bolshoi)D: Currentzis; R: Tcherniakov 
okt 10-apr 11  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta SkuratovMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Khaikin / Sinaisky / Klinichev; R: Moralev 
sep 10  Boris GodunovVarlaamMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov 
sep-nov 10  Le coq d'orPolkanMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky / Sorokin; R: Georgy Ansimov 
sep 10  Eugene OneginZaretskyLuzern(Fest)D: D Jurowski;
sep 10  Eugene OneginZaretski ruMadrid(Real)D: D Jurowski; R: Tcherniakov 
apr 10  Eugene OneginZaretskyBeijingD: Polianichko;
nov 09-mai 10  Wozzeck1. ApprenticeMoscow(Bolshoi)D: Currentzis; R: Tcherniakov 
jan-jūl 09  The Tsar's BrideGrigory Lukiyanovich Malyuta SkuratovMoscow(Bolshoi)D: Titov; R: Moralev 
okt 08  Die ZauberfloteSarastroMoscow(Bolshoi)D: A Volmer; R: Vick 
sep 08  Eugene OneginZaretski ruParis(Opera)D: Alexander Vedernikov; R: Tcherniakov