Vasily Ladyuk, baritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Vasily Ladyuk

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Lombardo[(us,ca)]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 okt-dec 14  La traviataGiorgio GermontMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Zambello 
 sep-nov 14  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Polianichko / Soloviev; R: Tcherniakov 
 mai 14  Carmina BuranaBarytonSaint-Etienne(Espl)D: Campellone;
 nov 13-jūl 14  La traviataGiorgio GermontMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 nov 13-jūn 14  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov / Polianichko; R: Tcherniakov 
 sep 13-apr 14  PagliacciSilvioMoscow(Novaya)D: Campellone;
 aug 13-apr 14  Eugene OneginOneginMoscow(Novaya)D: E Samoilov / Andrey Lebedev; R: Artsibashev 
 jūn-jūl 13  Eugene OneginOnegin ruTel AvivD: Sinaisky / Buribayev; R: Tcherniakov 
 mar 13  AtahualpaFrancisco PizarroLima(Fest)D: López-Gómez; R: A Chacón 
 feb-jūn 13  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; R: Tcherniakov 
 dec 12-jūn 13  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Karabits / Buribayev; R: Tcherniakov 
 okt 12-apr 13  La traviataGiorgio GermontMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Klinichev; R: Zambello 
jūn 12  Les Pecheurs de perlesZurgaLas Palmas(Opera)D: Y Abel; R: Pontiggia 
jan-mar 12  La bohemeMarcelloOslo(DNO)D: Eivind Gullberg Jensen / Karabits; R: Herheim 
dec 11-apr 12  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Buribayev / Karabits; R: Tcherniakov 
mai 11  Ariadne auf NaxosHarlekinNew York(Met)D: Luisi; R: Moshinsky 
jan-mai 11  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: V Borisov / Polianichko; R: Tcherniakov 
dec 10-jan 11  Eugene OneginEugene Onegin ruOslo(DNO)D: Eivind Gullberg Jensen; R: Jakub Korčák 
okt 10  Boris GodunovAndrej ŠčelkalovTorino(Regio)D: Noseda; R: Konchalovsky 
sep 10  Eugene OneginEugene OneginLuzern(Fest)D: D Jurowski;