Vyacheslav Okunev :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Vyacheslav Okunev

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 dec 14-jan 15  CinderellasetsSt Petersburg(MT)D: Valentin Bogdanov / Tomashevsky; R: Mukhortova 
 nov 14-apr 15  Khovanshchinasets ruMinskD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Izvorska-Elizarieva / O Melnikov 
 nov 14-apr 15  Khovanshchinacostumes ruMinskD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Izvorska-Elizarieva / O Melnikov 
 nov 14-apr 15  IolantasetsSt Petersburg(MT)D: Nyaga / Valentin Bogdanov; R: Shepelyov 
 okt 14  Cendrillonsets frPermD: Platonov; R: Georgy Isaakyan 
 okt 14-apr 15  Prince IgorsetsSt Petersburg(Mariinsky)R: Y Sokovnin / I Gabitov 
 okt 14-mai 15  Die Zauberflotesets ruMinskD: Kostiakhin / Andrey Ivanov / Lesun; R: Izvorska-Elizarieva 
 okt 14-apr 15  Un ballo in mascherasets itMinskD: V Volich; R: Semen Stein 
 okt 14-mar 15  La traviatasets itSt Petersburg(MT)D: Klinichev / Nyaga; R: Gaudasinsky 
 okt 14-mar 15  La traviatacostumes itSt Petersburg(MT)D: Klinichev / Nyaga; R: Gaudasinsky 
 okt 14-apr 15  Toscasets itSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov / D Jurowski; R: Gaudasinsky 
 okt 14-apr 15  Toscacostumes itSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov / D Jurowski; R: Gaudasinsky 
 sep 14-jan 15  Le nozze di FigarosetsSt Petersburg(Mariinsky)D: Gugkaev; R: Yuri Alexandrov 
 sep 14-jūn 15  Carmensets frMinskD: Kostyakhin / Andrey Galanov / Lesun; R: Galkovskaya 
 sep 14-jūn 15  Carmencostumes frMinskD: Kostyakhin / Andrey Galanov / Lesun; R: Galkovskaya 
 aug 14-jan 15  Eugene OneginsetsPermD: Platonov; R: George Isaakyan 
 aug 14-jan 15  Eugene OnegincostumesPermD: Platonov; R: George Isaakyan 
 jūn 14  La bohemesetsAstanaD: Mukhitdinov; R: Yuri Alexandrov 
 jūn 14  La bohemecostumesAstanaD: Mukhitdinov; R: Yuri Alexandrov 
 feb 14  The Maid of Pskovsets ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Yuri Laptev 
 feb-mar 14  Cendrillonsets frPermD: Platonov; R: Georgy Isaakyan 
 jan-mar 14  SadkosetsSt Petersburg(Mariinsky)R: Stepanyuk 
 dec 13-mai 14  CleopatresetsPermD: Platonov; R: Georgy Isaakyan 
 nov 13-jan 14  Carmensets frPermD: Uryupin; R: Georgy Isaakyan 
 nov 13-jūn 14  Birzhan i SarasetsAstanaD: Mukhitdinov; R: Yuri Alexandrov 
 nov 13-feb 14  Il barbiere di Sivigliasets ruSt Petersburg(Mariinsky)D: G Heine; R: Stepanyuk 
 okt 13-jan 14  Khovanshchinasets ruMinskD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Izvorska-Elizarieva / O Melnikov 
 okt 13-jan 14  Khovanshchinacostumes ruMinskD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Izvorska-Elizarieva / O Melnikov 
 okt 13-jūn 14  Un ballo in mascherasets itMinskD: V Volich / a; R: Semen Stein 
 okt 13-aug 14  Le nozze di FigarosetsSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest / Gugkaev; R: Yuri Alexandrov 
 okt 13-jūn 14  Toscasets itSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov / Valentin Bogdanov; R: Gaudasinsky 
 okt 13-jūn 14  Toscacostumes itSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov / Valentin Bogdanov; R: Gaudasinsky 
 okt 13-mar 14  AidacostumesSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Stepanyuk 
 okt 13-mai 14  La traviatasets itSt Petersburg(MT)D: Nyaga; R: Gaudasinsky 
 okt 13-mai 14  La traviatacostumes itSt Petersburg(MT)D: Nyaga; R: Gaudasinsky 
 okt 13-apr 14  Die Zauberflotesets ruMinskD: Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Izvorska-Elizarieva 
 okt 13  Prince Igorsets ruTel AvivD: Latham-Koenig / Y Samoilov; R: Yuri Alexandrov 
 okt 13  Prince Igorcostumes ruTel AvivD: Latham-Koenig / Y Samoilov; R: Yuri Alexandrov 
 sep 13-jūn 14  Iolantasets ruSt Petersburg(MT)D: Valentin Bogdanov; R: Shepelyov 
 sep 13-apr 14  CinderellasetsSt Petersburg(MT)D: Tomashevsky; R: Mukhortova 
 sep 13-jūn 14  Carmensets frMinskD: Kostyahin; R: Galkovskaya 
 sep 13-jūn 14  Carmencostumes frMinskD: Kostyahin; R: Galkovskaya 
 sep 13-jan 14  Prince IgorsetsSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Y Sokovnin / I Gabitov 
 sep 13-mai 14  Eugene OneginsetsPermD: Platonov; R: George Isaakyan 
 sep 13-mai 14  Eugene OnegincostumesPermD: Platonov; R: George Isaakyan 
 sep 13-jūn 14  L'elisir d'amoresetsMoscow(Novaya)D: Dmitry Volosnikov; R: Yuri Alexandrov 
 sep 13-jūn 14  L'elisir d'amorecostumesMoscow(Novaya)D: Dmitry Volosnikov; R: Yuri Alexandrov 
 aug 13  Le nozze di Figarosets itSt Petersburg(Mariinsky)R: Yuri Alexandrov 
apr-jūl 13  Le nozze di FigarosetsSt Petersburg(Mariinsky)D: Sinkevich / Noseda / Agrest; R: Yuri Alexandrov 
mar 13  The Maid of Pskovsets ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Yuri Laptev 
feb-mai 13  Prince IgorsetsMoscow(Novaya)D: E Samoilov; R: Yuri Alexandrov 
feb-mai 13  Prince IgorcostumesMoscow(Novaya)D: E Samoilov; R: Yuri Alexandrov 
dec 12-jan 13  Sadkosets ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Stepanyuk 
nov 12  Khovanshchinasets ruMinskD: Viktor Ploskina / V Volich; R: O Melnikov 
nov 12  Khovanshchinacostumes ruMinskD: Viktor Ploskina / V Volich; R: O Melnikov 
nov 12-jūn 13  Carmensets frMinskD: Kostyahin; R: Galkovskaya 
nov 12-jūn 13  Carmencostumes frMinskD: Kostyahin; R: Galkovskaya 
okt 12-jūn 13  Prince Igorsets ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: I Gabitov 
okt 12-mai 13  Le nozze di FigarosetsEkaterinburgR: I Gabitov 
okt 12-mai 13  Die Zauberflotesets ruMinskD: Liakh / Kostiakhin; R: Izvorska-Elizarieva 
sep 12-mai 13  L'elisir d'amoresetsMoscow(Novaya)D: Dmitry Volosnikov; R: Yuri Alexandrov 
sep 12-mai 13  L'elisir d'amorecostumesMoscow(Novaya)D: Dmitry Volosnikov; R: Yuri Alexandrov 
sep 12  Un ballo in mascherasets itMinskD: V Volich; R: Semen Stein 
sep 12-mai 13  Prince IgorsetsMoscow(Novaya)D: E Samoilov / Valitov; R: Yuri Alexandrov 
sep 12-mai 13  Prince IgorcostumesMoscow(Novaya)D: E Samoilov / Valitov; R: Yuri Alexandrov 
mai 12  Prince IgorsetsBydgoszczD: E Samoilov / Valitov; R: Yuri Alexandrov 
mai 12  Prince IgorcostumesBydgoszczD: E Samoilov / Valitov; R: Yuri Alexandrov 
mar-mai 12  IolantasetsSt Petersburg(MT)D: Valentin Bogdanov; R: Shepelyov 
mar-jūn 12  Toscasets itSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov; R: Gaudasinsky 
mar-jūn 12  Toscacostumes itSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov; R: Gaudasinsky 
jan-jūn 12  La traviatasetsSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov; R: Gaudasinsky 
jan-jūn 12  La traviatacostumesSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov; R: Gaudasinsky 
jan-feb 12  SadkosetsSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; R: Stepanyuk 
jan-mai 12  Prince IgorsetsMoscow(Novaya)D: E Samoilov; R: Yuri Alexandrov 
jan-mai 12  Prince IgorcostumesMoscow(Novaya)D: E Samoilov; R: Yuri Alexandrov 
dec 11-jūn 12  AidaProducentsSt Petersburg(Mariinsky)R: Vyacheslav Okunev 
dec 11-jūn 12  Aidacostumes itSt Petersburg(Mariinsky)D: Sokhiev / Andrei Petrenko; R: Vyacheslav Okunev / Stepanyuk 
dec 11-jūl 12  Prince Igorsets ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Smelkov; R: Y Sokovnin / I Gabitov 
dec 11-jūn 12  Le nozze di Figarosets itSt Petersburg(Mariinsky)D: Tatarnikov / Sinkevich; R: Yuri Alexandrov 
dec 11-mai 12  Il barbiere di SivigliasetsSt Petersburg(Mariinsky)D: G Heine / J Frantz; R: Stepanyuk 
jan-mar 11  SadkosetsSt Petersburg(Mariinsky)R: Stepanyuk 
nov 10-jan 11  AidacostumesSt Petersburg(Mariinsky)D: L Di Martino; R: Stepanyuk 
nov 10-feb 11  L'elisir d'amoresetsMoscow(Novaya)D: Dmitry Volosnikov; R: Yury Alexandrov 
nov 10-feb 11  L'elisir d'amorecostumesMoscow(Novaya)D: Dmitry Volosnikov; R: Yury Alexandrov 
okt 10-mai 11  ToscasetsSt Petersburg(MT)D: Feranec; R: Gaudasinsky 
okt 10-mai 11  ToscacostumesSt Petersburg(MT)D: Feranec; R: Gaudasinsky 
okt 10-jūn 11  Le nozze di FigarosetsEkaterinburgD: Fabio Mastrangelo; R: I Gabitov 
okt 10  Prince IgorsetsSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: I Gabitov 
sep-okt 10  Il barbiere di SivigliasetsSt Petersburg(Mariinsky)D: G Heine; R: Stepanyuk