Zdenek Plech, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Zdenek Plech

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 RKM[var(ne)]
 ArcoDiva


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 15  MacbethBancoPraha(Statni)D: Štrunc; R: Čičvák 
 mar-mai 15  Boris GodunovVarlaamPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Keprtová 
 mar-apr 15  TannhauserBiterolfPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 feb-jūn 15  La traviataIl dottor GrenvilPraha(Narodni)R: Jana Kališová 
 dec 14  Nova zemeKarpuchaPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Bambušek 
 nov 14-jūn 15  The Two WidowsMumlalPraha(Narodni)R: J Nekvasil 
 nov 14-jūn 15  The Devil and KateLuciferPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 okt 14-mai 15  Certova stenaBenešOstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaKecalPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 sep 14-jūn 15  RusalkavodníkPraha(Statni)D: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-jūn 15  JakobinFilipPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 aug 14-jūn 15  Le nozze di FigaroBartoloPraha(Estates)D: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 14  AidaRamfisPraha(Statni)D: Leginus; R: Petar Selem 
 aug 14  AidaIl rePraha(Statni)D: Leginus; R: Petar Selem 
 jūn 14-mai 15  Certova stenaBenešOstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 feb 14  GlorianaBallad Singer csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 jan-mai 14  TannhauserBiterolf dePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin dePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 nov 13-mar 14  La traviataMarkýz d'ObignyBrnoD: J Kyzlink; R: Zbyněk Srba 
 nov 13-jūn 14  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 okt 13-jūn 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 sep 13-mai 14  Don GiovanniIl CommendatoreBrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
 sep 13-mai 14  JakobinFilip csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaKecal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-mai 14  The Two WidowsMumlalPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberfloteDer Sprecher csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 sep-dec 13  Don CarlosUn frate itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 sep-dec 13  Don CarlosIl Grande Inquisitore itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 sep 13-jūn 14  AidaRamfis itPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroBartoloPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 jūn 13  The Two WidowsMumlal csLitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 mai-jūn 13  The Two WidowsMumlal csPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 mai-jūn 13  Don GiovanniIl Commendatore itBrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
 mar-jūn 13  Don CarlosUn frate itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 mar-jūn 13  Don CarlosIl Grande Inquisitore itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 okt 12-jūn 13  Prodana nevestaKecal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 okt 12-jūn 13  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
 sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroBartoloPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 sep 12-jūn 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 sep 12-jūn 13  JakobinFilipPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannLutherPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannCrespelPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 aug 12-jūn 13  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 aug 12-jūn 13  Die ZauberfloteDer SprecherPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
mar-mai 12  GlorianaA Blind Ballad SingerPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
jan-mai 12  MacbethBancoBrnoD: Damian Iorio / Olos; R: B Berger-Gorski 
dec 11-mai 12  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannLutherPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannCrespelPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroBartoloPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
okt 11-jūn 12  JakobinFilipPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberfloteSarastro/SpeakerPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaKecalPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep-dec 11  AidaRamfisPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
sep 11  Les contes d'HoffmannLuther, CrespelPafosD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
aug 11-mai 12  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminPraha(Estates)D: Netopil / Švec; R: J Lauwers 
aug-dec 11  Don GiovanniMasetto itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
mai-jūn 11  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminPraha(Estates)D: Netopil; R: J Lauwers 
jan-feb 11  Idomeneo re di CretaLa vocePraha(Estates)D: Netopil; R: Yoshi Oida 
dec 10-apr 11  Die ZauberfloteSarastro csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
dec 10-jūl 11  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni / Flory 
sep 10  ArianeOld manPraha(Narodni)D: Netopil;
sep 10  Le RossignolBuddhist priestPraha(Narodni)D: Netopil;
sep 10-apr 11  Prodana nevestaKecal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 10-jūn 11  AidaRamfisPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
sep 10-apr 11  Don GiovanniMasetto itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
sep 10-jūn 11  Le nozze di FigaroBartolo itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannLutherPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannCrespelPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka