Dmitri Ulyanov, Baxx :: Skeda 
*Sit Pubbliku     >Operabase Professional 
Uri l-istruzzjonijiet
 Artist: Jinstema' bħal

Dmitri Ulyanov

Skeda
Repertorju
Ritratti
Bijografija
Kuntatt
Kuntatt tal-Management
 Rayfield Allied[Gen, Dinja]
 GoDirect[Spanja, Portugal]


Siti tal-internet personali/oħrajn
 Issuġġerixxi żieda jew korrezzjoni

 Informazzjoni mit-teatru  Debut mal-Kumpanija
 Informazzjoni mill-aġent/artist  Debut fl-Irwol
Minn  / Sa Opra  Rwol  Post 
 Set 14  Il barbiere di SivigliaNoRoleBarcelona(Liceu)S: Finzi; R: J Font 
 Mar-Ġun 14  CarmenEscamilloMoscow(Bolshoi)S: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 Jan-Apr 14  Cosi fan tutteDon AlfonsoMoscow(SND)S: Zangiev; R: Alexander Titel 
 Jan-Frar 14  CarmenEscamilloTokyo(NNT)S: Ainārs Rubiķis; R: U Hitoshi 
 Diċ 13-Mar 14  May NightGolovaMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
 Nov 13-Ġun 14  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoscow(SND)S: Korobov / V Volich; R: A Shapiro 
 Nov 13-Apr 14  Les contes d'HoffmannLindorf/ Coppelius/ Dapertutto/ MiracleMoscow(SND)S: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel 
 Nov 13-Mej 14  La bohemeCollineMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
 Nov 13-Mej 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioMoscow(SND)R: Alexander Titel 
 Ott-Nov 13  AidaRamfisSevilla(Maestranza)S: P Halffter; R: José Antonio Gutiérrez 
 Ott 13-Mej 14  Madama ButterflyLo zio BonzoMoscow(SND)S: Korobov / V Volich; R: Naletova 
 Ott 13-Apr 14  Der DamonPrince GudalMoscow(SND)S: Grishanin; R: Trostyanetsky 
 Ott 13-Ġun 14  La traviataIl barone DoupholMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
 Ott 13-Apr 14  Eugene OneginPrince GreminMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
 Set 13-Ġun 14  TannhauserLandgraf HermannMoscow(SND)S: Bollon; R: Andrejs Žagars 
 Set 13  Il barbiere di SivigliaDon BasilioMadrid(Real)S: Hanus; R: Sagi 
 Ġun 13  RigolettoSparafucileSevilla(Maestranza)S: P Halffter; R: S Vizioli 
 Frar 13  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBilbao(ABAO)S: J Mauceri; R: Davide Livermore 
 Diċ 12-Ġun 13  La forza del destinoPadre Guardiano itMoscow(SND)S: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
 Diċ 12-Lul 13  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
 Diċ 12  MacbethBancoMadrid(Real)S: Currentzis; R: Tcherniakov 
 Nov 12-Lul 13  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: A Shapiro 
 Nov 12-Lul 13  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppelius/Dapertutto/Miracle frMoscow(SND)S: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel 
 Nov 12-Lul 13  La traviataIl barone Douphol itMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
 Ott 12-Lul 13  Eugene OneginPrince Gremin ruMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
 Ott 12-Apr 13  War and PeaceKutuzovMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
 Ott 12-Lul 13  ToscaAngelotti itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Naletova 
 Set-Ott 12  Boris GodunovPimenMadrid(Real)S: Haenchen; R: J Simons 
Mej 12  ConcertBasseMarseilleS: Abbassi;
Mar 12  War and PeaceKutuzovMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Jan 12  IolantaEl rey René ruMadrid(Real)S: Currentzis; R: Sellars 
Nov 11  Die WalkureHundingSevilla(Maestranza)S: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
Ott 11-Lul 12  La forza del destinoPadre GuardianoMoscow(SND)S: Korobov / Loffe; R: Georgy Isaakyan 
Ott 11-Lul 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoscow(SND)R: A Shapiro 
Ott 11-Ġun 12  ToscaAngelottiMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Naletova 
Ott 11-Lul 12  La traviataIl barone DoupholMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Set 11-Lul 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppelius/Dapertutto/MiracleMoscow(SND)S: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel 
Set 11-Lul 12  Eugene OneginPrince GreminMoscow(SND)S: W Gorelik / Ioffe; R: Alexander Titel 
Ġun-Lul 11  Don CarlosEl Gran InquisidorSevilla(Maestranza)S: P Halffter; R: G Del Monaco 
Frar-Mar 11  Les HuguenotsMarcel frMadrid(Real)S: R Palumbo;
Diċ 10-Mar 11  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoscow(SND)S: W Gorelik; R: A Shapiro 
Nov 10-Mar 11  WozzeckDer DoktorMoscow(Bolshoi)S: Currentzis; R: Tcherniakov 
Ott 10-Apr 11  La traviataIl dottor Grenvil itMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Ott 10-Apr 11  La traviataIl barone Douphol itMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Ott 10-Jan 11  Der DamonPrince GudalMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
Ott 10-Frar 11  ToscaAngelotti itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Naletova 
Ott 10-Mar 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Ott 10-Apr 11  La bohemeColline itMoscow(SND)S: W Gorelik / Maximchuk; R: Alexander Titel 
Ott 10-Mar 11  Cosi fan tutteDon Alfonso itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Ott 10-Mar 11  La forza del destinoNoRole itMoscow(SND)S: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
Set 10-Apr 11  Madama ButterflyBonza itMoscow(SND)S: Korobov; R: Naletova 
Set 10-Apr 11  Eugene OneginPrince GreminMoscow(SND)S: Korobov / W Gorelik / Ioffe; R: Alexander Titel 
Apr 10  La juiveBrogni frTel AvivS: Oren; R: Pountney 
Frar-Ġun 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Frar 10  The Saint of Bleecker StreetDon MarcoMarseilleS: Jonathan Webb; R: Medcalf 
Nov 09-Mej 10  WozzeckDer DoktorMoscow(Bolshoi)S: Currentzis; R: Tcherniakov 
Nov 09-Lul 10  Madama ButterflyBonza itMoscow(SND)S: Korobov; R: Naletova 
Ott 09-Lul 10  Der DamonGudal ruMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
Ott 09-Ġun 10  La bohemeColline itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Ott 09-Ġun 10  La bohemeBenoit/Alcindoro itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Ott 09-Lul 10  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: A Shapiro 
Ott 09-Lul 10  ToscaAngelotti itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Naletova 
Ott 09-Lul 10  La traviataIl dottor Grenvil itMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Ott 09-Lul 10  La traviataIl barone Douphol itMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Ott 09-Lul 10  Cosi fan tutteDon Alfonso itMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Set 09-Lul 10  Eugene OneginGreminMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Apr 09  Pikovaya DamaLe Comte TomskiMonte-Carlo(Opera)S: D Jurowski; R: Guy Joosten 
Apr-Mej 09  MacbethBanco itParis(Opera)S: Currentzis / Belyakin; R: Tcherniakov 
Mar-Apr 09  Eugene OneginGremin ruTrieste(Verdi)S: S Lykov; R: Aleksandr Titel 
Nov-Diċ 08  AidaIl reMarseilleS: Abbassi; R: C Roubaud 
Ott 08-Lul 09  Madama ButterflyLo zio BonzoMoscow(SND)S: Korobov; R: Naletova 
Ott 08-Lul 09  Cosi fan tutteDon AlfonsoMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Ott 08-Ġun 09  The Ill-fated CoachTrofimMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Naletova 
Ott 08-Lul 09  ToscaAngelottiMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Naletova 
Ott 08-Lul 09  Der DamonGudalMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
Ott 08-Lul 09  La traviataIl barone DoupholMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Ott 08-Ġun 09  La bohemeCollineMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Ott 08-Ġun 09  La bohemeBenoit/AlcindoroMoscow(SND)S: W Gorelik; R: Alexander Titel 
Ott 08-Ġun 09  May NightGolovaMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel 
Set 08-Lul 09  Eugene OneginGreminMoscow(SND)S: Korobov; R: Alexander Titel