Gregory Kunde, tenur :: Skeda 
*Sit Pubbliku     >Operabase Professional 
Uri l-istruzzjonijiet
 Artist: Jinstema' bħal

Gregory Kunde

Skeda
Repertorju
Ritratti
Bijografija
Kuntatt
Kuntatt tal-Management
 GoDirect[Spanja, Portugal]
 MCDomani[Italja]
 Intermusica[var]
 Pinnacle:Miller

Siti tal-internet personali/oħrajn
 http://www.gregorykunde.com

 Informazzjoni mit-teatru  Debut mal-Kumpanija
 Informazzjoni mill-aġent/artist  Debut fl-Irwol
Minn  / Sa Opra  Rwol  Post 
 Lul 15  OtelloOtello itMilano(Scala)S: J Gardiner; R: J Flimm 
 Mej-Ġun 15  NormaPollioneVenezia(Fenice)S: d'Espinosa;
 Apr-Mej 15  Cavalleria rusticanaTuridduBilbao(ABAO)S: A Vitiello; R: Rechi 
 Apr-Mej 15  PagliacciCanioBilbao(ABAO)S: A Vitiello; R: Rechi 
 Frar 15  NormaPollioneBarcelona(Liceu)S: R Palumbo; R: Newbury 
 Nov-Diċ 14  Luisa MillerRodolfo itLiègeS: Massimo Zanetti; R: Fall 
 Ott 14  OtelloOtelloTorino(Regio)S: Noseda; R: W Sutcliffe 
 Set 14  Il trovatoreManrico itVenezia(Fenice)S: Daniele Rustioni; R: Lorenzo Mariani 
 Mej-Ġun 14  La forza del destinoDon AlvaroValencia(Artes)S: Zubin Mehta; R: Davide Livermore 
 Mej 14  ConcertNoRoleFirenze(Maggio)S: Zubin Mehta; R: Corli 
 Apr 14  Les troyensEnée frMilano(Scala)S: Pappano; R: McVicar 
 Frar-Mar 14  OtelloOtello itGentS: Zedda / Sonoda; R: M Leiser / Caurier 
 Frar 14  OtelloOtello itAntwerpen(Vlaamse)S: Zedda / Sonoda; R: M Leiser / Caurier 
 Diċ 13-Jan 14  OtelloOtelloGenovaS: A Battistoni; R: Davide Livermore 
 Diċ 13  RecitalTenorSanta Cruz Tenerife
 Diċ 13  OtelloOtelloSalernoS: Ciampa; R: Tiziano Mancini 
 Nov-Diċ 13  L'AfricaineVasco de Gama frVenezia(Fenice)S: Villaume; R: Muscato 
 Ott 13  Peter GrimesPeter GrimesRoma(S.Cecilia)S: Pappano;
 Ott 13  ConcerttenorCataniaS: Bisanti;
 Set 13  ConcerttenorLa Coruna(Palacio)S: R Tebar;
 Aww 13  AidaRadamèsSão Paulo(Paulo)S: Neschling; R: M Gandini 
 Lul 13  OtelloOtello itVenezia(Fenice)S: Myung Whun Chung; R: Francesco Micheli 
 Ġun-Lul 13  La stranieraGraf Arturo di RavenstelZurich(Fest)S: Luisi; R: Loy 
 Ġun 13  OtelloOtelloValencia(Artes)S: Zubin Mehta; R: Davide Livermore 
 Apr 13  OtelloOtelloTokyo(Orchard)S: M Chun; R: Francesco Micheli 
 Frar 13  I vespri sicilianiHenryBilbao(ABAO)S: J Mauceri; R: Davide Livermore 
 Jan 13  Il pirataGualtieroBarcelona(Liceu)S: Fogliani;
 Nov 12  OtelloOtello   itVenezia(Fenice)S: Myung Whun Chung; R: Francesco Micheli 
 Set 12  I vespri sicilianiArrigoWien(SO)S: Noseda; R: H Wernicke 
 Aww 12  La donna del lagoRodrigo di Dhu itWien(Theater)S: Hussain; R: Loy 
Ġun-Lul 12  Un ballo in mascheraRiccardoTorino(Regio)S: R Palumbo; R: Lorenzo Mariani 
Apr-Mej 12  OtelloOtelloBruxelles(Monnaie)S: Pidò;
Apr 12  RequiemTenorePalermoS: R Abbado;
Mar 12  Les HuguenotsRaoulStrasbourg(Opera)S: D Callegari; R: Py 
Jan-Frar 12  AlcesteAdmetosKøbenhavn(KGL)S: L Mortensen; R: Loy 
Nov 11  SemiramideIdrenoNapoliS: G Ferro; R: Luca Ronconi 
Ott 11  Maria di RohanSurmast DiretturBergamo
Set 11  Gemma di VergyTamas itBergamoS: Rizzi-Brignoli; R: Laurent Gerber 
Lul 11  La clemenza di TitoTito itAix-en-ProvenceS: Colin Davis; R: McVicar 
Mej 11  I vespri sicilianiArrigoNapoliS: Gelmetti; R: G De Monticelli 
Mej 11  ConcertténorParis(CE)S: Noseda;
Mar 11  I vespri sicilianiArrigoTorino(Regio)S: Noseda; R: Davide Livermore 
Frar 11  La Damnation de FaustNoRoleAmsterdam(CG)S: Dutoit;
Jan-Mar 11  Anna BolenaPercyBarcelona(Liceu)S: Stefan Anton Reck; R: Rafel Duran 
Ott 10  PoliutoPoliutoSassariS: Marcello Rota; R: M Spada 
Ott 10  Guillaume TellArnoldLa Coruna(Palacio)S: Zedda;
Set 10  PoliutoPoliutoBergamoS: Marcello Rota; R: M Spada 
Mej 10  La donna del lagoRodrigo Di Dhu itGenève(Opera)S: Arrivabeni; R: Loy 
Mar-Apr 10  Idomeneo re di CretaIdomeneo itBruxelles(Monnaie)S: Rhorer; R: Ivo Van Hove 
Jan-Frar 10  La clemenza di TitoTitoNapoliS: Jeffrey Tate; R: Luca Ronconi 
Nov 09  OtelloOtelloTokyo(Orchard)S: Gustav Kuhn; R: G Del Monaco 
Ott 09  ArmidaRinaldoAmsterdam(CG)S: van Zweden;
Set 09  NormaPollioneCataniaS: Marco Zambelli; R: Castiglione 
Set 09  ConcerttenoreCataniaS: Queler;
Aww 09  RecitalPesaro
Aww 09  ZelmiraAntenorePesaroS: R Abbado; R: Giorgio Barberio Corsetti 
Frar 09  TancrediArgirioSevilla(Maestranza)S: Mauricio Benini; R: Kokkos 
Aww 08  ErmionePirroPesaroS: R Abbado; R: D Abbado