Arutjun Kotchinian, bass :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Arutjun Kotchinian

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Iberkonzert[Spania]
 MCDomani[Italia]
 APA[var(ne)]
 Hollaender-Calix[var(ne)]
 Hilbert[var]
 OPERA 3000
 Vladarski


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jan 14  ParsifalTiturelBolognaDir.: R Abbado; Prod.: Castellucci 
 nov-des 13  MacbethBanco itKøbenhavn(KGL)Dir.: Alexander Joel / Arrivabeni; Prod.: Benedict Andrews 
 okt 13-mar 14  NabuccoZaccaria itLeipzigDir.: Bramall; Prod.: Dietrich W Hilsdorf 
 okt 13-feb 14  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)Dir.: G Calvo / Gnann; Prod.: Thalbach 
 sep 13  RigolettoMonteroneLondon(Barbican)Dir.: Noseda;
 jul 13  RigolettoMonteroneAix-en-ProvenceDir.: Noseda; Prod.: Carsen 
 jan-jun 13  NabuccoZaccaria itLeipzigDir.: Bramall; Prod.: Dietrich W Hilsdorf 
 des 12-jan 13  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)Dir.: G Calvo; Prod.: Sanjust 
 nov 12-apr 13  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)Dir.: E Mazzola / Gnann; Prod.: Thalbach 
apr 12  Don QuichotteDon Quichotte frCagliariDir.: Daniel Cohen; Prod.: Tiezzi 
mar 12  Luisa MillerWurmBerlin(Deutsche)Dir.: Arrivabeni; Prod.: Götz Friedrich 
jun 11  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)Dir.: Valcuha; Prod.: Fioroni 
mai-jun 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itVenezia(Fenice)Dir.: Fogliani; Prod.: John Doyle 
mar-apr 11  Luisa MillerWurm itParis(Opera)Dir.: Oren; Prod.: Deflo 
jan-feb 11  ParsifalTiturelTorino(Regio)Dir.: Bertrand de Billy; Prod.: Tiezzi 
nov 10-apr 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)Dir.: G Calvo; Prod.: Sanjust 
okt 10-mai 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)Dir.: G Calvo; Prod.: Thalbach 
okt 10  Don QuichotteDon QuichottePalermoDir.: Guingal; Prod.: L Pelly 
mai-jun 10  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)Dir.: Campellone; Prod.: Fioroni 
apr 10  Oedipus rexTeiresiasMalmoDir.: Hardenberger; Prod.: Maria Sundqvist / Hardenberger / Leif Persson 
mar 10  RusalkaVodnikNice(Opera)Dir.: C Schnitzler; Prod.: M Wassermann 
mar-mai 10  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(Deutsche)Dir.: J Lacombe; Prod.: Götz Friedrich 
jan-feb 10  FaustMéphistophélès frHelsinki(Opera)Dir.: K Tikka; Prod.: Jussi Tapola 
des 09-jan 10  RigolettoSparafucile itBerlin(Deutsche)Dir.: Arrivabeni; Prod.: Neuenfels 
des 09-jul 10  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)Dir.: Rogister / Y Abel; Prod.: Götz Friedrich 
nov 09-jun 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)Dir.: E Mazzola; Prod.: Thalbach 
nov-des 09  RigolettoSparafucilePalermoDir.: Keri-Lynn Wilson; Prod.: Pier Luigi Samaritani / S Vizioli 
okt 09  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itToulouse(Capitole)Dir.: Marco Armiliato; Prod.: Lavelli 
aug 09  Die ZauberfloteSarastroHedelandDir.: Henrik Schaefer; Prod.: L Rudolfsson 
jun 09  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentSalernoDir.: Oren; Prod.: Giacchieri 
mar-apr 09  RigolettoSparafucileSan Diego(Opera)Dir.: Edoardo Müller; Prod.: Lotfi Mansouri 
feb-mar 09  RigolettoSparafucileAnconaDir.: B Bartoletti; Prod.: S Vizioli 
des 08-jan 09  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)Dir.: Alexander Joel; Prod.: Götz Friedrich 
des 08-mar 09  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)Dir.: Martinenghi / Rizzi-Brignoli; Prod.: Sanjust 
nov 08-apr 09  AidaRamfis itBerlin(Deutsche)Dir.: E Gardner / A Tomasello; Prod.: C Alden / Rallo 
nov-des 08  La bohemeCollineGenovaDir.: Oren; Prod.: Jonathan Miller / G Ventura 
okt 08  OedipeTirésiasToulouse(Capitole)Dir.: Pinchas Steinberg; Prod.: Nicolas Joël 
sep 08-jul 09  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)Dir.: Pinchas Steinberg / A Tomasello; Prod.: Fioroni