David Stout, baryton :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

David Stout

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Intermusica[Gen, Verden]
 Musicmakers


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jun-jul 14  Don QuichotteSancho PanzaNorthingtonDir.: Balsadonna; Prod.: Charles Edwards 
 feb-mar 14  RigolettoMonterone enLondon(ENO)Dir.: Graeme Jenkins; Prod.: C Alden 
 okt-nov 13  Christina Regina di SveziaAxel Oxenstjerna itWexfordDir.: Andrew Greenwood; Prod.: Medcalf 
 jul 13  Der Kaufmann von VenedigGratiano enBregenz(Fest)Dir.: Erik Nielsen; Prod.: Keith Warner 
 feb 13  The Cunning Little VixenHarasta enCardiff(WNO)Dir.: Koenigs / Phillippo; Prod.: Pountney 
 des 12-jan 13  The MikadoPish-TushLondon(ENO)Dir.: D Parry; Prod.: Jonathan Miller / Tyler-Hall 
 okt-nov 12  A Village Romeo and JulietThe Dark FiddlerWexfordDir.: Rory Macdonald; Prod.: Medcalf / Rodula Gaitanou 
jul-aug 12  Andrea ChenierRoucherBregenz(Fest)Dir.: U Schirmer / Calesso; Prod.: Keith Warner 
nov-des 11  Eugene OneginZaretskiLondon(ENO)Dir.: E Gardner; Prod.: Deborah Warner 
okt 11-jan 12  La traviataIl barone DoupholLondon(RO)Dir.: Latham-Koenig / Patrick Lange / Maurizio Benini; Prod.: Eyre 
sep-okt 11  RuddigoreRobin Oakapple enLeedsDir.: John Wilson / Henty; Prod.: Jo Davies 
jul-aug 11  Andrea ChenierRoucherBregenz(Fest)Dir.: U Schirmer / Calesso; Prod.: Keith Warner 
mai-jun 11  TurandotPing itCardiff(WNO)Dir.: Koenigs; Prod.: C Alden 
feb-mar 11  Die FledermausDr Falke enCardiff(WNO)Dir.: T Roesner; Prod.: J Copley 
sep-okt 10  Die ZauberflotePapageno enCardiff(WNO)Dir.: Gareth Jones / Southall; Prod.: Dominic Cooke 
jul-aug 10  Das PortraitNikita deBregenz(Fest)Dir.: Gergov; Prod.: Fulljames 
jul 10  Die Meistersinger von NurnbergNachtigall deLondon(Proms)Dir.: Koenigs;
nov 09  AlcesteHerculesLondon(Cadogan)Dir.: Collon;
sep-okt 09  Don CarlosThe Flemish DeputiesLondon(RO) Dir.: S Bychkov; Prod.: Hytner 
jun-jul 09  The Cunning Little VixenHarastaNorthingtonDir.: André de Ridder; Prod.: D Alden 
feb-mar 09  La bohemeSchaunardLondon(ENO)Dir.: Harth-Bedoya / Martin Fitzpatrick; Prod.: Jonathan Miller 
okt 08  From the House of the DeadUn prigioniero travestito da Don GiovanniPalermoDir.: G Ferro; Prod.: Pountney 
jul-aug 08  ToscaAngelottiBregenz(Fest)Dir.: U Schirmer; Prod.: Himmelmann