Dmitri Ulyanov, bass :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Dmitri Ulyanov

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Rayfield Allied[Gen, Verden]
 GoDirect[Spania, Portugal]


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 sep 14  Il barbiere di SivigliaNoRoleBarcelona(Liceu)Dir.: Finzi; Prod.: J Font 
 mar-jun 14  CarmenEscamilloMoscow(Bolshoi)Dir.: Campellone / Sorokin; Prod.: Pountney 
 jan-apr 14  Cosi fan tutteDon AlfonsoMoscow(SND)Dir.: Zangiev; Prod.: Alexander Titel 
 jan-feb 14  CarmenEscamilloTokyo(NNT)Dir.: Ainārs Rubiķis; Prod.: U Hitoshi 
 des 13-mar 14  May NightGolovaMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
 nov 13-jun 14  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoscow(SND)Dir.: Korobov / V Volich; Prod.: A Shapiro 
 nov 13-apr 14  Les contes d'HoffmannLindorf/ Coppelius/ Dapertutto/ MiracleMoscow(SND)Dir.: Eugeny Brazhnik; Prod.: Alexander Titel 
 nov 13-mai 14  La bohemeCollineMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
 nov 13-mai 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioMoscow(SND)Prod.: Alexander Titel 
 okt-nov 13  AidaRamfisSevilla(Maestranza)Dir.: P Halffter; Prod.: José Antonio Gutiérrez 
 okt 13-mai 14  Madama ButterflyLo zio BonzoMoscow(SND)Dir.: Korobov / V Volich; Prod.: Naletova 
 okt 13-apr 14  Der DamonPrince GudalMoscow(SND)Dir.: Grishanin; Prod.: Trostyanetsky 
 okt 13-jun 14  La traviataIl barone DoupholMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
 okt 13-apr 14  Eugene OneginPrince GreminMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
 sep 13-jun 14  TannhauserLandgraf HermannMoscow(SND)Dir.: Bollon; Prod.: Andrejs Žagars 
 sep 13  Il barbiere di SivigliaDon BasilioMadrid(Real)Dir.: Hanus; Prod.: Sagi 
 jun 13  RigolettoSparafucileSevilla(Maestranza)Dir.: P Halffter; Prod.: S Vizioli 
 feb 13  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBilbao(ABAO)Dir.: J Mauceri; Prod.: Davide Livermore 
 des 12-jun 13  La forza del destinoPadre Guardiano itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Georgy Isaakyan 
 des 12-jul 13  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
 des 12  MacbethBancoMadrid(Real)Dir.: Currentzis; Prod.: Tcherniakov 
 nov 12-jul 13  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: A Shapiro 
 nov 12-jul 13  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppelius/Dapertutto/Miracle frMoscow(SND)Dir.: Eugeny Brazhnik; Prod.: Alexander Titel 
 nov 12-jul 13  La traviataIl barone Douphol itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
 okt 12-jul 13  Eugene OneginPrince Gremin ruMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
 okt 12-apr 13  War and PeaceKutuzovMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
 okt 12-jul 13  ToscaAngelotti itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Naletova 
 sep-okt 12  Boris GodunovPimenMadrid(Real)Dir.: Haenchen; Prod.: J Simons 
mai 12  ConcertBasseMarseilleDir.: Abbassi;
mar 12  War and PeaceKutuzovMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
jan 12  IolantaEl rey René ruMadrid(Real)Dir.: Currentzis; Prod.: Sellars 
nov 11  Die WalkureHundingSevilla(Maestranza)Dir.: P Halffter; Prod.: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
okt 11-jul 12  La forza del destinoPadre GuardianoMoscow(SND)Dir.: Korobov / Loffe; Prod.: Georgy Isaakyan 
okt 11-jul 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoscow(SND)Prod.: A Shapiro 
okt 11-jun 12  ToscaAngelottiMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Naletova 
okt 11-jul 12  La traviataIl barone DoupholMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
sep 11-jul 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppelius/Dapertutto/MiracleMoscow(SND)Dir.: Eugeny Brazhnik; Prod.: Alexander Titel 
sep 11-jul 12  Eugene OneginPrince GreminMoscow(SND)Dir.: W Gorelik / Ioffe; Prod.: Alexander Titel 
jun-jul 11  Don CarlosEl Gran InquisidorSevilla(Maestranza)Dir.: P Halffter; Prod.: G Del Monaco 
feb-mar 11  Les HuguenotsMarcel frMadrid(Real)Dir.: R Palumbo;
des 10-mar 11  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: A Shapiro 
nov 10-mar 11  WozzeckDer DoktorMoscow(Bolshoi)Dir.: Currentzis; Prod.: Tcherniakov 
okt 10-apr 11  La traviataIl dottor Grenvil itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
okt 10-apr 11  La traviataIl barone Douphol itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
okt 10-jan 11  Der DamonPrince GudalMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Trostyanetsky 
okt 10-feb 11  ToscaAngelotti itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Naletova 
okt 10-mar 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
okt 10-apr 11  La bohemeColline itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik / Maximchuk; Prod.: Alexander Titel 
okt 10-mar 11  Cosi fan tutteDon Alfonso itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
okt 10-mar 11  La forza del destinoNoRole itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Georgy Isaakyan 
sep 10-apr 11  Madama ButterflyBonza itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Naletova 
sep 10-apr 11  Eugene OneginPrince GreminMoscow(SND)Dir.: Korobov / W Gorelik / Ioffe; Prod.: Alexander Titel 
apr 10  La juiveBrogni frTel AvivDir.: Oren; Prod.: Pountney 
feb-jun 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
feb 10  The Saint of Bleecker StreetDon MarcoMarseilleDir.: Jonathan Webb; Prod.: Medcalf 
nov 09-mai 10  WozzeckDer DoktorMoscow(Bolshoi)Dir.: Currentzis; Prod.: Tcherniakov 
nov 09-jul 10  Madama ButterflyBonza itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Naletova 
okt 09-jul 10  Der DamonGudal ruMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Trostyanetsky 
okt 09-jun 10  La bohemeColline itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
okt 09-jun 10  La bohemeBenoit/Alcindoro itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
okt 09-jul 10  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: A Shapiro 
okt 09-jul 10  ToscaAngelotti itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Naletova 
okt 09-jul 10  La traviataIl dottor Grenvil itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
okt 09-jul 10  La traviataIl barone Douphol itMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
okt 09-jul 10  Cosi fan tutteDon Alfonso itMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
sep 09-jul 10  Eugene OneginGreminMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
apr 09  Pikovaya DamaLe Comte TomskiMonte-Carlo(Opera)Dir.: D Jurowski; Prod.: Guy Joosten 
apr-mai 09  MacbethBanco itParis(Opera)Dir.: Currentzis / Belyakin; Prod.: Tcherniakov 
mar-apr 09  Eugene OneginGremin ruTrieste(Verdi)Dir.: S Lykov; Prod.: Aleksandr Titel 
nov-des 08  AidaIl reMarseilleDir.: Abbassi; Prod.: C Roubaud 
okt 08-jul 09  Madama ButterflyLo zio BonzoMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Naletova 
okt 08-jul 09  Cosi fan tutteDon AlfonsoMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
okt 08-jun 09  The Ill-fated CoachTrofimMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Naletova 
okt 08-jul 09  ToscaAngelottiMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Naletova 
okt 08-jul 09  Der DamonGudalMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Trostyanetsky 
okt 08-jul 09  La traviataIl barone DoupholMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
okt 08-jun 09  La bohemeCollineMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
okt 08-jun 09  La bohemeBenoit/AlcindoroMoscow(SND)Dir.: W Gorelik; Prod.: Alexander Titel 
okt 08-jun 09  May NightGolovaMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel 
sep 08-jul 09  Eugene OneginGreminMoscow(SND)Dir.: Korobov; Prod.: Alexander Titel