Emilio Sagi, regissør :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Emilio Sagi

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Atelier Musicale[Italia]

Hjemmeside/annen web-side
 http://www.emiliosagi.com

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jul 16  I puritaniRegissørMadrid(Real)Dir.: Pidò;
 jun 16  Don CarlosRegissørSan Francisco(SFO)Dir.: Luisotti;
 mai 16  Il barbiere di SivigliaRegissørBilbao(ABAO)Dir.: Dantone;
 nov-des 15  Il barbiere di SivigliaRegissørSan Francisco(SFO)Dir.: Finzi;
 aug 15  Il turco in ItaliaRegissørSantiagoDir.: Pérez-Sierra;
 aug 15  Il viaggio a ReimssetsPesaroDir.: López-Gómez; Prod.: Sagi 
 aug 15  Il viaggio a ReimsRegissørPesaroDir.: López-Gómez;
 mai 15  La isla deshabitadaRegissørMadrid(Canal)Dir.: Rubén Fernández Aguirre;
 apr 15  La forza del destinoRegissørTokyo(NNT)Dir.: José Luis Gomez;
 mar 15  TancrediRegissørLausanneDir.: Dantone;
 feb-mar 15  Il barbiere di SivigliaRegissørLos Angeles(Opera)Dir.: J Conlon;
 jan-feb 15  Luna de miel en El CairoRegissørMadrid(Zarzuela)Dir.: K Farrell;
 jan-feb 15  Lady, be goodRegissørMadrid(Zarzuela)Dir.: K Farrell;
 jan 15  Los ninos perdidosRegissørSt Petersburg(Mariinsky)Dir.: D Giménez Carreras;
 des 14  Dona FrancisquitaRegissørToulouse(Capitole)Dir.: Caballé Domenech;
 des 14-jan 15  Luisa FernandasetsValencia(Artes)Dir.: Jordi Bernàcer; Prod.: Sagi 
 des 14-jan 15  Luisa FernandaRegissørValencia(Artes)Dir.: Jordi Bernàcer;
 nov 14-feb 15  Le nozze di FigaroRegissørVilnius(LNOBT)Dir.: de Kort / Staskus;
 okt 14  L'equivoco stravaganteRegissørBilbao(Arriaga)Dir.: Scappucci;
 okt 14-mai 15  Il barbiere di SivigliaRegissørVilnius(LNOBT)Dir.: Geniušas / Soriano;
 sep 14  Le nozze di FigaroRegissørMadrid(Real)Dir.: I Bolton;
 aug 14  Il viaggio a ReimssetsPesaroDir.: López Reynoso; Prod.: Sagi / Courir 
 aug 14  Il viaggio a ReimsRegissørPesaroDir.: López Reynoso;
 aug 14  Los ninos perdidosRegissørErlDir.: D Giménez Carreras;
 jun 14  CarmenRegissørRoma(Opera)Dir.: Villaume;
 mai-jun 14  I puritaniRegissørSantiagoDir.: Pérez-Sierra / Pedro-Pablo Prudencio;
 mai 14  La corte del faraonRegissørMadrid(Canal)Dir.: Cuesta;
 apr-mai 14  Los ninos perdidosRegissørBilbao(Arriaga)Dir.: D Giménez Carreras;
 apr-jun 14  Il barbiere di SivigliaRegissørVilnius(LNOBT)Dir.: Geniušas / Soriano;
 mar 14  Il mondo della lunaRegissørMonte-Carlo(Opera)Dir.: Rhorer;
 mar 14  La Del Manojo de RosasRegissørSevilla(Maestranza)Dir.: Gomez-Martinez;
 feb-mar 14  El JuramentoRegissørOviedoDir.: Gomez-Martinez;
 feb 14  El Duo de La AfricanaRegissørBilbao(Arriaga)Dir.: Rubén Fernández Aguirre;
 feb 14  El Duo de La AfricanalightingBilbao(Arriaga)Dir.: Rubén Fernández Aguirre; Prod.: Sagi 
 feb 14  Il viaggio a ReimssetsLisboa(S.Carlos)Dir.: Yi-Chen Lin; Prod.: Sagi 
 feb 14  Il viaggio a ReimsRegissørLisboa(S.Carlos)Dir.: Yi-Chen Lin;
 des 13-jan 14  La Del Manojo de RosasRegissørMadrid(Zarzuela)Dir.: Gomez-Martinez;
 nov-des 13  Il barbiere di SivigliaRegissørSan Francisco(SFO)Dir.: Finzi;
 nov 13-feb 14  Le nozze di FigaroRegissørVilnius(LNOBT)Dir.: Staskus;
 okt-nov 13  La Fille du regimentRegissørSeattleDir.: Y Abel;
 okt 13  RigolettoRegissørBilbao(ABAO)Dir.: Oren;
 sep-okt 13  CarmenRegissørLos Angeles(Opera)Dir.: P Domingo / Gershon;
 sep 13  Il barbiere di SivigliaRegissørMadrid(Real)Dir.: Hanus;
 aug 13  Il viaggio a ReimssetsPesaroDir.: Daniel Smith; Prod.: Courir / Sagi 
 aug 13  Il viaggio a ReimsRegissørPesaroDir.: Daniel Smith;
mai 13  La bohemeRegissørBilbao(ABAO)Dir.: Gomez-Martinez;
mai 13  Il mondo della lunaRegissørBilbao(Arriaga)Dir.: López-Cobos;
mai 13  El JuramentoRegissørPamplona(AGAO)Dir.: Oliver Díaz;
apr 13  CarmenRegissørBuenos Aires(Colon)Dir.: Piollet;
mar 13  La corte del faraonRegissørOviedoDir.: Mielgo;
jan-feb 13  La Fille du regimentRegissørSan Diego(Opera)Dir.: Y Abel;
jan 13  L'italiana in AlgeriRegissørLiègeDir.: Bruno Campanella;
des 12  El gato con botasRegissørLisboa(S.Carlos)Dir.: João Paulo Santos;
nov-des 12  El JuramentoRegissørMadrid(Zarzuela)Dir.: Gomez-Martinez;
nov 12-apr 13  Le nozze di FigaroRegissørVilnius(LNOBT)Dir.: Bumann;
okt 12  Lucia di LammermoorRegissørOviedoDir.: M Conti;
aug-sep 12  I due FigaroRegissørBuenos Aires(Colon)Dir.: R Muti;
aug 12  Il viaggio a ReimsRegissørPesaroDir.: Piero Lombardi;
mai 12  El gato con botasRegissørBarcelona(Liceu)Dir.: Ros-Marbà;
mai 12  CarmenRegissørSantiagoDir.: José Luis Domínguez;
apr 12  La corte del faraonRegissørBilbao(Arriaga)Dir.: Carlos Aragón;
mar-apr 12  I due FigaroRegissørMadrid(Real)Dir.: R Muti;
mar 12  Lucia di LammermoorRegissørTel AvivDir.: Oren / Y Steckler;
feb 12  L'incoronazione di PoppeaRegissørValladolid
des 11-jan 12  Linda di ChamounixRegissørBarcelona(Liceu)Dir.: Marco Armiliato;
des 11  El gato con botasRegissørLisboa(S.Carlos)Dir.: João Paulo Santos;
des 11  The Sound of MusicRegissørParis(Chatelet)Dir.: K Farrell;
nov 11  Luisa FernandaRegissørMiami(Grand)Dir.: Mielgo;
okt 11  L'italiana in AlgeriRegissørOviedoDir.: Dantone / Juncos;
okt 11-mar 12  Le nozze di FigaroRegissørVilnius(LNOBT)Dir.: Staskus / Daniele Rustioni;
sep 11  RigolettoRegissørLa Coruna(Palacio)Dir.: Gomez-Martinez;
aug 11  Il viaggio a ReimssetsPesaroDir.: Yi-Chen Lin; Prod.: Sagi 
aug 11  Il viaggio a ReimsRegissørPesaroDir.: Yi-Chen Lin;
jul 11  Il viaggio a ReimsRegissørLa PlataDir.: Monterisi;
jun 11  I due FigaroRegissørRavenna(Fest)Dir.: R Muti;
jun 11  La Del Manojo de RosasRegissørBilbao(Arriaga)Dir.: Caballé Domenech;
jun 11  I due FigaroRegissørSalzburg(Pfingsten)Dir.: R Muti;
mai-jun 11  Le nozze di FigaroRegissørMadrid(Real)Dir.: Víctor Pablo Pérez;
mai 11  Lucia di LammermoorRegissørBilbao(ABAO)Dir.: C Montanaro;
mai 11  La Del Manojo de RosasRegissørOviedoDir.: Virginia Martínez;
mai 11  Iphigenie en TaurideRegissørWashington(WO)Dir.: W Lacey;
apr-mai 11  La Fille du regimentRegissørDuisburgDir.: Mühlbach;
feb 11  Lucia di LammermoorRegissørMurcia(Villegas)Dir.: D Parry;
feb 11  La Fille du regimentRegissørTel AvivDir.: Zedda;
jan 11  La isla deshabitadaRegissørSantander(Palacio)Dir.: Rubén Fernández Aguirre;
jan 11  L'italiana in AlgeriRegissørBilbao(ABAO)Dir.: M Mariotti;
jan 11  Il barbiere di SivigliaRegissørParis(Chatelet)Dir.: Jean-Christophe Spinosi;
des 10  CarmenRegissørLiègeDir.: Donadello;
nov-des 10  L'italiana in AlgeriRegissørLausanneDir.: Dantone;
okt 10  L'incoronazione di PoppeaRegissørBilbao(Arriaga)Dir.: Kenneth Weiss;
sep 10  L'incoronazione di PoppeaRegissørOviedoDir.: Kenneth Weiss;
sep 10-mar 11  Le nozze di FigaroRegissørVilnius(LNOBT)Dir.: Staskus;
aug 10  Il viaggio a ReimsRegissørPesaro