Jana Šrejma Kačírková :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Jana Šrejma Kačírková

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Informasjon ikke gitt

Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse
 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jun 16  The Brandenburgers in BohemiaLudišeNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Jakub Klecker / Prášil; Prod.: J Nekvasil 
 feb-apr 16  Maria StuardaMaria StuardaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Brauner / Prášil; Prod.: Keprtová 
 des 15-mai 16  Roberto DevereuxElisabettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; Prod.: Peter Gábor 
 okt 15  AidaAidaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir.: Mario De Rose; Prod.: Michal Lang 
 aug 15  RusalkaRusalkaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir.: Mario De Rose / Peschík; Prod.: Jiří Heřman 
 mar-apr 15  Anna BolenaAnna BolenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Prod.: Ivan Krejčí 
 feb-jun 15  Die Zauberflote1. DameNational Theatre Prague, PrahaDir.: Zbyněk Müller; Prod.: V Morávek 
 des 14-jun 15  Maria StuardaMaria Stuarda itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Brauner / Prášil; Prod.: Keprtová 
 des 14  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecDir.: Martin Doubravský; Prod.: Otava 
mai-jun 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtState Opera, PrahaDir.: Heiko Mathias Förster / R Hein; Prod.: Ladislav Štros 
jan-mar 14  RigolettoGildaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir.: Mario De Rose; Prod.: Jana Kališová 
nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanze deNational Theatre Prague, PrahaDir.: Netopil / David Švec / Chalupecký; Prod.: J Lauwers 
nov-des 13  Prodana nevestaMařenka csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Jan Šrubař; Prod.: Racek 
okt 13-nov 14  ErnaniElvira itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Brauner / Jan Šrubař; Prod.: Marián Chudovský 
sep 13-mai 14  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecDir.: Martin Doubravský; Prod.: Otava 
sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaDir.: David Švec / Chalupecký; Prod.: Sandroni 
sep 13-mai 14  JakobinTerinka csNational Theatre Prague, PrahaDir.: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; Prod.: Jiří Heřman 
sep 13-mai 14  Anna BolenaAnna Bolena itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Prod.: Ivan Krejčí 
sep 13-jun 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csNational Theatre Prague, PrahaDir.: Chalupecký / David Švec; Prod.: Radok 
sep 13-jan 14  FaustMargherita frJ K Tyl Theatre, PlzenDir.: Brauner; Prod.: Jiří Heřman 
aug 13-jun 14  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaDir.: Ivanović / David Švec; Prod.: Petr Forman 
aug 13-jun 14  CarokrajKnihaNational Theatre Prague, PrahaDir.: Ivanović / David Švec; Prod.: Petr Forman 
aug 13-jun 14  CarokrajBookNational Theatre Prague, PrahaDir.: Ivanović / David Švec; Prod.: Petr Forman 
aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaDir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
aug 13-jun 14  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaDir.: Netopil / Chalupecký / David Švec; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
jun 13  Anna BolenaAnna BolenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; Prod.: Ivan Krejčí 
jan-mai 13  FaustMarkétkaJ K Tyl Theatre, PlzenDir.: Brauner; Prod.: Jiří Heřman 
des 12-jun 13  Eine Nacht in VenedigAnninaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Jan Šrubař / Prášil; Prod.: Mikuláštík 
okt 12-jun 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deState Opera, PrahaDir.: Heiko Mathias Förster / R Hein; Prod.: Ladislav Štros 
okt 12-apr 13  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecDir.: Martin Doubravský; Prod.: Otava 
okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaDir.: David Švec / Chalupecký; Prod.: Sandroni 
sep 12-apr 13  RigolettoGildaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir.: Mario De Rose; Prod.: Jana Kališová 
sep 12-jun 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaDir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
sep 12-jun 13  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaDir.: Ivanović / David Švec; Prod.: Petr Forman 
sep 12-jun 13  CarokrajKnihaNational Theatre Prague, PrahaDir.: Ivanović / David Švec; Prod.: Petr Forman 
sep 12-jun 13  CarokrajBookNational Theatre Prague, PrahaDir.: Ivanović / David Švec; Prod.: Petr Forman 
sep 12-jun 13  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaDir.: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; Prod.: Jiří Heřman 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannOlympiaNational Theatre Prague, PrahaDir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaDir.: Netopil / David Švec / Chalupecký; Prod.: J Lauwers 
aug 12-jun 13  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaDir.: Netopil / David Švec / Chalupecký; Prod.: Kukučka / Trpišovský 
aug 12-jun 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaDir.: Chalupecký / David Švec; Prod.: Radok 
mar-jun 12  The Rake's ProgressAnne TruloveNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Jakub Klecker / Jan Srubar; Prod.: J Nekvasil 
des 11-mai 12  Romeo et JulietteJulietteNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir.: Brauner / J Žídek; Prod.: Peter Gábor 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannOlympia  National Theatre Prague, PrahaDir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
okt 11-jun 12  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaDir.: Netopil / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht  National Theatre Prague, PrahaDir.: David Švec / Chalupecký; Prod.: Radok 
sep 11-jun 12  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaDir.: David Švec / Chalupecký; Prod.: Sandroni / Flory