Judita Nagyova, mezzo :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Judita Nagyova

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Caecilia[Verden(ne)]
 Inge Tennigkeit


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jul 15  KonigskinderDie Stallmagd deFrankfurt(Oper)Dir.: Zierer; Prod.: David Bösch 
 apr-mai 15  La cenerentolaTisbe itFrankfurt(Oper)Dir.: Soddy; Prod.: Keith Warner 
 mar-apr 15  ParsifalBlumendmädchen deFrankfurt(Oper)Dir.: Bertrand de Billy; Prod.: Nel 
 mar 15  Die PassagierinHannahFrankfurt(Oper)Dir.: Hussain; Prod.: Anselm Weber 
 des 14-jan 15  Ariadne auf NaxosDryade deFrankfurt(Oper)Dir.: Patrick Lange / Hartmut Keil; Prod.: Fassbaender 
 okt 14-jan 15  Hansel und GretelHänsel deFrankfurt(Oper)Dir.: Sebastian Weigle / Januschke / Nikolai Petersen / Hartmut Keil / Huestege; Prod.: Keith Warner 
 jun-jul 14  Les HuguenotsUrbain frNürnbergDir.: Guido Johannes Rumstadt; Prod.: T Kratzer 
 apr-jul 14  Die WalkureSchwertleiteNürnbergDir.: Marcus Bosch; Prod.: Schmiedleitner 
 nov 13-mar 14  Das RheingoldFloßhildeNürnbergDir.: Marcus Bosch; Prod.: Schmiedleitner 
 nov-des 13  NabuccoFenena itNürnbergDir.: P Tilling; Prod.: I Karaman 
 sep 13-jan 14  OtelloEmilia itNürnbergDir.: Guido Johannes Rumstadt; Prod.: Rech 
 jun-jul 13  CarmenMercédès frNürnbergDir.: Guido Johannes Rumstadt; Prod.: Laffargue 
 mai-jul 13  RusalkaDer Küchenjunge csNürnbergDir.: Marcus Bosch; Prod.: Kaegi 
 apr-jun 13  Die FledermausPrinz OrlowskyNürnbergDir.: Guido Johannes Rumstadt; Prod.: Koeken 
 mar-jul 13  Andrea ChenierLa mulatta Bersi itNürnbergDir.: Philipp Pointner; Prod.: Montavon 
 mar 13  Vec MakropulosKrista csVenezia(Fenice)Dir.: G Ferro; Prod.: Carsen 
 okt-nov 12  Vec MakropulosKrista csNürnbergDir.: Marcus Bosch; Prod.: Carsen 
mai-jul 12  Vec MakropulosKrista csNürnbergDir.: Philipp Pointner; Prod.: Carsen 
mar-jul 12  Elektra2. MagdNürnbergDir.: Marcus Bosch; Prod.: Schmiedleitner 
mar-jun 12  Guillaume TellHedwige frNürnbergDir.: Guido Johannes Rumstadt; Prod.: Stöppler 
jan-jul 12  La traviataFlora itNürnbergDir.: Marcus Bosch; Prod.: Konwitschny 
mai-jun 11  Parsifal2. Knappe deDusseldorfDir.: Axel Kober; Prod.: K Horres 
mai-jul 11  Die WalkureSchwertleiteEssenDir.: Soltesz; Prod.: Dietrich Hilsdorf 
feb-mar 11  Lucia di LammermoorAlisa itDuisburgDir.: Mühlbach; Prod.: Loy 
jan-mar 11  Gianni Schicchi2. Almosensucherin itDusseldorfDir.: Pitrenas; Prod.: Dietrich Hilsdorf 
des 10  Hansel und GretelSandmännchen deDuisburgDir.: Ralf Lange; Prod.: Meyer-Hanno 
nov 10  Linda di ChamounixPierottoBanska BystricaDir.: Vach; Prod.: Klimo 
nov 10-jan 11  Hansel und GretelSandmännchen deDusseldorfDir.: Ralf Lange; Prod.: Meyer-Hanno 
okt-nov 10  Dialogues des CarmelitesSoeur Mathilde frDusseldorfDir.: Axel Kober; Prod.: Guy Joosten 
mar-mai 10  RigolettoLa contessa di Ceprano itDusseldorfDir.: J Debus / W Chien / Ralf Lange; Prod.: David Hermann 
okt 08  Suor AngelicaLa suora zelatrice itWexfordDir.: Andrea Grant; Prod.: Recchia