Juri Batukov, baryton :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Juri Batukov

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Jickeli[Gen, Verden]
 Alexander Vassiliev[var(ne)]
 Zagovec


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 mai-jun 14  OtelloIago itErfurt(Theater)Dir.: Tyrone Paterson; Prod.: Montavon 
 feb-jul 14  LohengrinFriedrich von TelramundCoburgDir.: R Kluttig; Prod.: Carlos Wagner 
 nov 13-mar 14  EvitaPeronErfurt(Theater)Dir.: Bottigliero; Prod.: Nicole Claudia Weber 
 nov 13-mar 14  AnatevkaTewjeErfurt(Theater)Dir.: Bottigliero; Prod.: M Heinicke 
 okt-nov 13  Der Ring an 1 AbendAlberich/GunterErfurt(Theater)Dir.: Samuel Bächli; Prod.: Christian Georg Fuchs 
 okt 13  Die SchatzinselJohn SilverErfurt(Theater)Dir.: J Pell; Prod.: Abelein 
 jul 13  TurandotUn mandarinoErfurt(Domstufen)Dir.: Samuel Bächli; Prod.: Marc Adam 
 mai-jun 13  Die SchatzinselJohn SilverErfurt(Theater)Dir.: J Pell; Prod.: Abelein 
 mar-jun 13  I MediciLorenzo de Medici itErfurt(Theater)Dir.: Meena; Prod.: Hovenbitzer 
 feb-mai 13  Der Ring an 1 AbendAlberich/Gunther deErfurt(Theater)Dir.: Samuel Bächli; Prod.: Christian Georg Fuchs 
 jan-apr 13  Don PasqualeDon Pasquale itDarmstadtDir.: Grandy; Prod.: Nunziata 
 okt-des 12  CharodeykaFürst Nikita ruErfurt(Theater)Dir.: J Pell; Prod.: Gürbaca 
jul 12  I lombardi alla prima crociataAcciano itErfurt(Domstufen)Dir.: Samuel Bächli; Prod.: Montavon 
jun 12  CharodeykaFürst Nikita Danilič Kurljatev ruErfurt(Theater)Dir.: J Pell; Prod.: Gürbaca 
mar-jul 12  Le Cheval de bronzeTschin-Kao deBerlin(Komische)Dir.: Maurizio Barbacini; Prod.: Hilbrich 
nov 11-apr 12  NabuccoNabucco itErfurt(Theater)Dir.: Gugerbauer; Prod.: M Heinicke 
nov 11-jan 12  Hansel und GretelPeter deErfurt(Theater)Dir.: Gugerbauer; Prod.: Lutz Schwarz 
aug-sep 11  Die ZauberfloteSprecher/PriesterErfurt(Domstufen)Dir.: Gugerbauer; Prod.: Montavon 
mai-jun 11  L'elisir d'amoreDulcamara itErfurt(Theater)Dir.: Gugerbauer; Prod.: Montavon 
mar-apr 11  Pikovaya DamaGraf TomskiBerlin(Komische)Dir.: Patrick Lange; Prod.: T Reinhardt 
okt 10-feb 11  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofejewitsch Ismailow/ GeistBraunschweigDir.: Alexander Joel; Prod.: Boussard 
sep 10-jan 11  Die CsardasfurstinFeri von KerekesErfurt(Theater)Dir.: J Pell; Prod.: Schneyder 
jul 10  La traviataGiorgio GermontPretoriaDir.: Attanasi; Prod.: Yona Kim 
mai-jun 10  Pikovaya DamaGraf Tomskij ruErfurt(Theater)Dir.: Gugerbauer; Prod.: G Horres 
apr-jun 10  NanaFontan deErfurt(Theater)Dir.: Calesso; Prod.: Michael Schulz 
mar-apr 10  The Greek PassionGrigorisWuppertalDir.: Hilary Griffiths;
okt 09-apr 10  Die CsardasfurstinFeri von KerekesErfurt(Theater)Dir.: Calesso; Prod.: Schneyder 
okt-des 09  Il barbiere di SivigliaBartolo itErfurt(Theater)Dir.: Gugerbauer; Prod.: Baesler 
sep-okt 09  FidelioDon PizarroWuppertalDir.: Hilary Griffiths; Prod.: J Weigand 
mai 09  Pikovaya DamaIl conte TomskijTorino(Regio)Dir.: Noseda; Prod.: Krief 
mar-mai 09  ParsifalKlingsorErfurt(Theater)Dir.: Gugerbauer; Prod.: Montavon 
feb-jun 09  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyDreieinigkeitmosesErfurt(Theater)Dir.: Donhoffer; Prod.: Himmelmann 
feb-mai 09  NabuccoNabuccoMagdeburgDir.: Francesco Corti; Prod.: Nemirova 
sep 08-mar 09  Les contes d'HoffmannLindorf / Copelius / Dapertutto / Mirakel frErfurt(Theater)Dir.: Gugerbauer; Prod.: Lummer