Katerina Jalovcová, mezzo :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Katerina Jalovcová

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 ML production[Gen, Verden]


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jun 14  The Cunning Little VixenFox csLitomyslDir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
 apr-mai 14  Der DamonAndělLiberecDir.: Martin Doubravský; Prod.: Otava 
 mar-jun 14  La clemenza di TitoAnnio itBratislavaDir.: F Haider; Prod.: Jiří Nekvasil 
 feb 14  GlorianaCountess of Essex csPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Chalupecký; Prod.: Jiří Heřman 
 jan-mai 14  JenufaShepherdess csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Jiří Nekvasil 
 nov-des 13  Don QuichotteDulcinéeLiberecDir.: Martin Doubravský; Prod.: Keprtová 
 okt 13-mai 14  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir.: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
 okt 13-mai 14  RusalkaJežibabaLiberecDir.: Babický; Prod.: Josef Průdek 
 sep 13-mai 14  LibuseRadmila csPraha(Narodni)Dir.: Netopil / Chalupecký; Prod.: Petr Novotný 
 sep 13-apr 14  TajemstviPanna RózaPlzenDir.: Štrunc; Prod.: Dominik Beneš 
 sep 13-mai 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itOstravaDir.: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Prod.: Ivan Krejčí 
 sep 13-mai 14  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)Dir.: Chalupecký; Prod.: Marián Chudovský 
 sep 13-mai 14  CarmenCarmen frPraha(Narodni)Dir.: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Prod.: Jozef Bednárik 
 sep 13-jun 14  Die Zauberflote3. Dame csPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Radok 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 jun 13  Anna BolenaGiovanna SeymourOstravaDir.: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; Prod.: Ivan Krejčí 
 mai 13  La forza del destinoPreziosillaLiberecDir.: Martin Doubravský; Prod.: Pilař 
 jan-mai 13  JenufaShepherdess csPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Jiří Nekvasil 
 des 12  Prince IgorKončakovna ruPlzenDir.: Petr Kofroň; Prod.: Michael Tarant 
 nov 12-mai 13  Don QuichotteDulcinéeLiberecDir.: Martin Doubravský; Prod.: Keprtová 
 nov 12-jun 13  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)Dir.: Chalupecký; Prod.: Marián Chudovský 
 okt 12  Der DamonNoRoleLiberecDir.: Martin Doubravský; Prod.: Otava 
 okt 12-mai 13  LibuseRadmilaPraha(Narodni)Dir.: Netopil / Chalupecký; Prod.: Petr Novotný 
 okt 12-mai 13  TajemstviPanna RózaPlzenDir.: Štrunc; Prod.: Dominik Beneš 
 okt 12  Kat'a KabanovaVarvara csPraha(Narodni)Dir.: Netopil / Robert Jindra; Prod.: Robert Wilson / Jean Yves Courregelongue 
 sep 12-jun 13  Pelleas et MelisandeMélisandePraha(Narodni)Dir.: Tingaud / Švec; Prod.: Rocc 
 sep 12-mai 13  CarmenCarmen frPraha(Narodni)Dir.: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Prod.: Jozef Bednárik 
 sep 12-jun 13  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir.: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Prod.: Jiří Heřman 
 sep 12-jun 13  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
 aug 12-jun 13  Die Zauberflote3. DamePraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Švec; Prod.: Radok 
apr-jun 12  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)Dir.: Robert Jindra; Prod.: Robert Wilson 
apr-mai 12  ParsifalMagic girlsPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: Jiří Heřman 
mar-mai 12  GlorianaCountess of EssexPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Prod.: Jiří Heřman 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
okt 11-mai 12  LibuseRadmilaPraha(Narodni)Dir.: Netopil; Prod.: Petr Novotný 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Netopil; Prod.: Josef Průdek 
sep 11-mai 12  Die Zauberflote3. Dame  Praha(Estates)Dir.: Švec / Chalupecký; Prod.: Radok 
sep 11-jun 12  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  CarmenCarmen   frPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Prod.: Jozef Bednárik 
sep-nov 11  The Devil and KateKatePraha(Narodni)Dir.: Chalupecký; Prod.: Marián Chudovský 
sep 11  Les contes d'HoffmannThe Muse, NicklausePafosDir.: Zbynĕk Müller; Prod.: Havelka 
mar-mai 11  ParsifalFlowergirlPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: Jiří Heřman 
okt 10-mai 11  LibuseRadmila csPraha(Narodni)Dir.: Oliver von Dohnányi; Prod.: Petr Novotný 
okt 10-jun 11  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)Dir.: Netopil; Prod.: Robert Wilson 
sep 10-feb 11  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)Dir.: Chalupecký; Prod.: Marián Chudovský 
sep 10-jun 11  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir.: Hrusa / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep 10-jun 11  Le nozze di FigaroCherubino itPraha(Estates)Dir.: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Prod.: Josef Průdek 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
jun-jul 10  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)Dir.: Netopil; Prod.: Robert Wilson 
mar-mai 10  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
mar-mai 10  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)Dir.: Swierczewski / Zbyněk Müller; Prod.: Havelka 
feb 10  La clemenza di TitoAnnioPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Marko Ivanović; Prod.: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
des 09  Il trovatoreAzucenaBolzanoDir.: Allemandi; Prod.: Manoli 
nov-des 09  FalstaffMeg Page itPraha(Narodni)Dir.: Feranec / Robert Jindra; Prod.: Huba 
nov 09  SalomeSlave girlPraha(Narodni)Dir.: Netopil;
nov 09  SalomePage des HerodiasPraha(Narodni)Dir.: Netopil;
okt 09-mai 10  LibuseRadmila csPraha(Narodni)Dir.: Oliver von Dohnányi; Prod.: Petr Novotný 
okt 09  Il trovatoreAzucenaPiacenza(TM)Dir.: Allemandi; Prod.: Manoli 
okt 09-feb 10  Eugene OneginOlga ruPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: A Serban 
okt 09-jun 10  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)Dir.: Chalupecký; Prod.: Marián Chudovský 
sep 09-mai 10  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir.: Hrusa / Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Heřman 
sep 09-jun 10  Le nozze di FigaroCherubino itPraha(Estates)Dir.: Feranec / Chalupecký / Zbyněk Müller; Prod.: Josef Průdek 
mai-jun 09  RusalkaTurnspitPraha(Narodni)Dir.: Hrusa; Prod.: Jiří Heřman 
apr-mai 09  TajemstviRózaPraha(Narodni)Dir.: Zbyněk Müller; Prod.: Jiří Nekvasil 
mar-mai 09  Der RosenkavalierAnninaGraz(Buehnen)Dir.: Johannes Fritzsch; Prod.: Marco Arturo Marelli 
mar-mai 09  Eugene OneginOlgaPraha(Narodni)Dir.: J Fiore; Prod.: A Serban 
feb-apr 09  La clemenza di TitoAnnioPraha(Estates)Dir.: Marko Ivanović; Prod.: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
jan-jun 09  NabuccoFenena itGraz(Buehnen)Dir.: Johannes Fritzsch; Prod.: Koßdorff / C Lutz 
nov 08-feb 09  The Devil and KateKatePraha(Narodni)Dir.: Chalupecký; Prod.: Marián Chudovský 
okt 08-jun 09  JenufaAuntPraha(Narodni)Dir.: Lenárd; Prod.: Jiří Nekvasil 
okt 08-mai 09  LibuseRadmilaPraha(Narodni)Dir.: Oliver von Dohnányi; Prod.: Petr Novotný 
sep 08-jun 09  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir.: Chalupecký / Netopil; Prod.: Josef Průdek