Oleksandr Prytolyuk, baryton :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Oleksandr Prytolyuk

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Agentur Klein[Verden(ne)]
 IOA
 Zagovec


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 apr 14  Madama ButterflySharpless itWiesbadenDir.: M Meister / Grandy; Prod.: Dew 
 jan-mai 14  Tristan und IsoldeKurwenalDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew 
 des 13-jan 14  La bohemeMarcelloDarmstadtDir.: Grandy; Prod.: Dew 
 des 13-mai 14  La traviataGiorgio Germont itDarmstadtDir.: Grandy / Skryleva; Prod.: Dew 
 okt 13-jan 14  WozzeckTambourmajorDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew 
 sep 13-jan 14  L'elisir d'amoreBelcore deDarmstadtDir.: Grandy; Prod.: Michael Schulz 
 mar-jun 13  Les troyensChorèbe frDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew 
 jan-apr 13  Don PasqualeDottor Malatesta itDarmstadtDir.: Grandy; Prod.: Nunziata 
 des 12-mar 13  PagliacciSilvio itDarmstadtDir.: Michael Cook; Prod.: Dijkema 
 nov 12-mai 13  GotterdammerungGuntherDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew 
 nov 12-mai 13  Das RheingoldDonnerDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew 
 okt-des 12  Les contes d'HoffmannHermann/ Schlemihl deDarmstadtDir.: Michael Cook / Grandy; Prod.: Dew 
 okt 12-mar 13  Madama ButterflySharpless itDarmstadtDir.: Grandy / M Meister; Prod.: Dew 
apr-mai 12  Les contes d'HoffmannHermann/Schlemihl deDarmstadtDir.: Grandy; Prod.: Dew 
nov-des 11  Die ZauberflotePapagenoDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: B Geyer 
nov 11-mar 12  Lucia di LammermoorEnrico Ashton itDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Lothar Krause 
okt 11-apr 12  GotterdammerungGuntherDarmstadtDir.: Trinks; Prod.: Dew 
nov 10-apr 11  La bohemeMarcello itDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew 
sep-des 10  FidelioDon FernandoDarmstadtDir.: Trinks; Prod.: Dew 
sep-des 10  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Quetes 
apr-mai 10  Maria StuardaCecilDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Romero Mora 
jan-mai 10  Gisei Das OpferGenzoDarmstadtDir.: Trinks; Prod.: Dew 
jan-mai 10  De temporum fine comoediaDie neun AnachoretenDarmstadtDir.: Trinks; Prod.: Dew 
nov 09  Hansel und GretelPeterDarmstadtDir.: Lukas Beikircher; Prod.: B Geyer 
okt 09-apr 10  Die ZauberfloteSprecher/1. PriesterDarmstadtDir.: Lukas Beikircher; Prod.: B Geyer 
okt 09-apr 10  Die ZauberflotePapagenoDarmstadtDir.: Lukas Beikircher; Prod.: B Geyer 
sep-des 09  Die Meistersinger von NurnbergEin NachtwächterDarmstadtDir.: Trinks; Prod.: Dew 
sep 09-mar 10  TurandotUn mandarino itDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew 
jun 09  TurandotUn mandarino itDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew 
feb-mar 09  Don CarlosRodrigo frDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Romero Mora 
nov 08-mar 09  Il geloso schernitoMasaccoDarmstadtDir.: J Enders; Prod.: Romero Mora 
nov 08-mar 09  Hansel und GretelPeterDarmstadtDir.: Lukas Beikircher; Prod.: B Geyer 
okt 08-jun 09  Die Meistersinger von NurnbergEin NachtwächterDarmstadtDir.: Trinks; Prod.: Dew 
sep 08-feb 09  Die Kluge2. StrolchDarmstadtDir.: Lukas Beikircher; Prod.: Dew 
sep-des 08  La juiveRuggieroDarmstadtDir.: M Meister; Prod.: Dew