Christa Mayer, mezzosopran :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Christa Mayer

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Hilbert[Gen, Świat]
 Molnar[Gen, Świat]
 Opera et Concert[Francja, Monako]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 III-VI 15  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 II-III 15  Giulio Cesare in EgittoCornelia itDresden(SSO)D: A de Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
 I-II 15  Pelleas et MelisandeGeneviève frDresden(SSO)D: M Franck; R: l Ollé 
 XII 14  Der RosenkavalierAnninaDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 XI-XII 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: Koenigs; R: Barbara Frey 
 IX-XI 14  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Wellber; R: Torsten Fischer 
 VII-VIII 14  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
 IV-VI 14  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 II-III 14  GuntramEine alte Frau deDresden(SSO)D: Wellber;
 I-VI 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 XII 13-I 14  Madama ButterflySuzuki itDresden(SSO)D: Pier Giorgio Morandi; R: Jahns 
 XI-XII 13  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
 X 13  Der RosenkavalierAnnina deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 IX 13  SiegfriedErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 VIII 13  Das RheingoldErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 VIII 13-VII 14  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 VII-VIII 13  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
 VI 13  Gotterdammerung1. Norn deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 V 13  SiegfriedErdaHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 V 13  Das RheingoldErda deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 IV-VI 13  Prinz BusselDie Bärfrau deDresden(SSO)D: Wulff-Woesten; R: Simeonova 
 III-IV 13  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 I-VI 13  OrlandoOrlandoDresden(SSO)D: Jonathan Darlington; R: Kriegenburg 
 XII 12  SiegfriedNoRoleSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
 X 12-VI 13  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Julia Jones / Mühlbach / Klingele; R: A Freyer 
 X 12  ConcertNoRoleDresden(SSO)D: Fournillier;
 IX 12  Der fliegende HollanderMaryBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle;
VII-VIII 12  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: Jan Philipp Gloger 
IV 12  Die tote StadtBrigittaBilbao(ABAO) D: Stephan Anton Reck; R: Willy Decker 
III-VI 12  La DirindinaLa DirindinaDresden(SSO)D: Venanzoni;
II-VI 12  LuluGräfin Geschwitz deDresden(SSO)D: C Meister; R: Herheim 
I-VII 12  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; R: A Freyer 
X 11-VII 12  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
IV-V 11  L'incoronazione di PoppeaOttavia itDresden(SSO)D: Dubrovsky; R: F Klepper 
III-VI 11  Die Zauberflote3. Dame deDresden(SSO)D: Luisotti / Klingele; R: A Freyer 
I-II 11  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
I 11  IolantaMarta ruDresden(SSO)D: V Jurowski;
X 10  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Wellber; R: Torsten Fischer 
VIII 10  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 10  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 10  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
V-VI 10  FalstaffMistress QuicklyHamburg(SO)D: Kamensek; R: Marco Arturo Marelli 
IV 10  ParsifalStimme aus der HöheDresden(SSO)D: A Fisch; R: Theo Adam 
IV 10  Parsifal2. KnappeDresden(SSO)D: A Fisch; R: Theo Adam 
III 10  GotterdammerungWaltrauteDresden(SSO)D: Luisi; R: Willy Decker 
III 10  SiegfriedErdaDresden(SSO)D: Luisi; R: Willy Decker 
II-III 10  Die WalkureSchwertleiteDresden(SSO)D: Luisi; R: Willy Decker 
II-III 10  Das RheingoldErdaDresden(SSO)D: Luisi; R: Willy Decker 
II 10  Peter GrimesWirtin Auntie enDresden(SSO)D: Paul Daniel; R: S Baumgarten 
II 10  Orpheus und Eurydike2. FurieBerlin(Konzert)D: Zagrosek; R: Wiegand 
I-III 10  Die schweigsame FrauSeine HaushälterinDresden(SSO)D: Schneider.cond; R: Marco Arturo Marelli 
XII 09-V 10  Giulio Cesare in EgittoCorneliaDresden(SSO)D: A de Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
XI 09  Die Meistersinger von NurnbergMagdalenaDresden(SSO)D: Luisi; R: C Guth 
X 09-I 10  Le nozze di FigaroMarcellinaDresden(SSO)D: Massimo Zanetti; R: Mouchtar-Samorai 
IX 09  Der fliegende HollanderMaryDresden(SSO)D: Perick; R: Wolfgang Wagner 
VIII 09-V 10  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Hans-E Zimmer / Luisi; R: A Freyer 
VIII 09  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 09  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 09  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VI-VII 09  L'Upupa und der Triumph der SohnesliebeMalikDresden(SSO)D: Lano; R: Lehnhoff 
V 09  Die SchopfungAltDresden(Fest)D: Ticciati;
IV 09  Peter GrimesAuntie enDresden(SSO)D: Marcus Bosch; R: S Baumgarten 
III 09  Die Liebe der DanaeLedaDresden(SSO)D: Luisi; R: Günter Krämer 
I 09  Die tote StadtBrigitta deVenezia(Fenice)D: E Inbal; R: Pier Luigi Pizzi 
XII 08-VII 09  Boris GodunovHostess of the Inn ruDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; R: Pade 
XI 08-VI 09  Le nozze di FigaroMarcellinaDresden(SSO)D: Massimo Zanetti; R: Mouchtar-Samorai 
VIII 08  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 08  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 08  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; R: T Dorst