Clemens Unterreiner, baryton :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Clemens Unterreiner

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Opera4u

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.unterreiner.at

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 V-VI 15  Der RosenkavalierHerr von Faninal deTokyo(NNT)D: Soltesz; R: Jonathan Miller 
 III-IV 15  Der RosenkavalierHerr von Faninal deBaden-Baden(Fest)D: Rattle; R: Fassbaender 
 XII 14-I 15  Die FledermausDr. FalkeWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
 IX 14  ManonBrétignyWien(SO)D: Frédéric Chaslin; R: A Serban 
 IX 14  La fanciulla del WestHappyWien(SO)D: Carignani; R: Marco Arturo Marelli 
 VI 14  LohengrinFriedrich von TelramundWelsD: R Weikert; R: Herbert Adler 
 IV-VI 14  Ariadne auf NaxosEin MusiklehrerWien(SO)D: M Boder / Welser-Möst; R: Bechtolf 
 I 14  Boris GodunovAndreej Schtschelkalow ruWien(SO)D: Güttler; R: Kokkos 
 I 14  Le nozze di FigaroAntonioWien(SO)D: Rhorer; R: Martinoty 
 I-IV 14  Der RosenkavalierHerr von Faninal deLinz(LT)D: Dennis Russell Davies / Moriuchi; R: Pilavachi 
 XII 13-I 14  Die FledermausDr. FalkeWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
VI 13  Ariadne auf NaxosHarlekinGarmischD: Patrick Lange;
V 13  TannhauserWolfram von EschenbachWelsD: R Weikert; R: Herbert Adler 
II 13  Die ZauberflotePapagenoNice(Opera)D: L Hager; R: Mariame Clément 
XI 12-V 13  La traviataIl barone DoupholWien(SO)D: Bertrand de Billy / Carignani / Marco Armiliato; R: Sivadier 
X 12-IV 13  FidelioDon FernandoWien(SO)D: Schneider.cond / Adam Fischer; R: Otto Schenk 
IX 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyBillWien(SO)D: Metzmacher; R: J Deschamps 
VIII 12  Das LabyrinthTipheus deSalzburg(Fest)D: I Bolton; R: A Liedtke 
III-VI 12  ToscaSciarroneWien(SO)D: Welser-Möst; R: Wallmann 
XII 10-II 11  Madama ButterflySharplessKøbenhavn(KGL)D: Bellincampi; R: S Langridge 
X-XII 10  RusalkaDer HegerWien(Volk)D: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet 
X 10-V 11  Die ZauberflotePapagenoWien(Volk)D: Ivan Anguélov / R Paternostro / G Prießnitz; R: Lohner 
IX 10-IV 11  ToscaSciarroneWien(SO)D: Keri-Lynn Wilson; R: Wallmann