Dimitry Ivashchenko, bas :: Kalendarz 
*Strona ogólna   >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Dimitry Ivashchenko

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Balmer Dixon[Gen, Świat]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI-VII 17  Le propheteZacharie frThéâtre du Capitole, ToulouseD: C Flor; R: S Vizioli 
 II-IV 17  Les contes d'HoffmannLindorf... fr,deKomische Oper BerlinD: Soltesz; R: Kosky 
 XII 16-I 17  Der fliegende HollanderDalandTeatro Real de MadridD: Heras-Casado; R: A Ollé 
 X-XI 16  NormaOroveso itCanadian Opera Company, TorontoD: Stephen Lord; R: Newbury 
 IX 16  Die ZauberfloteSarastroGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Manacorda; R: Suzanne Andrade / Kosky 
 VII 16  Die ZauberfloteSarastroGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Henrik Nánási; R: Suzanne Andrade / Kosky 
 X-XII 15  RigolettoSparafucile itThe Metropolitan Opera, New YorkD: Heras-Casado / R Abbado; R: Michael Mayer 
 X 15-VII 16  Les contes d'HoffmannLindorf...Komische Oper BerlinD: Blunier / Huppert; R: Kosky 
 IX 15  Der FreischutzGaspard deThéâtre des Champs-Elysées, ParisD: Hengelbrock;
 VIII 15  Die ZauberfloteSarastro deEdinburgh International FestivalD: Poska; R: Kosky 
 VII-VIII 15  TurandotTimur itBregenz FestivalD: Carignani / Finzi / L Coladonato; R: Marco Arturo Marelli 
 IV-VI 15  Die ZauberfloteSarastro deOpéra National de ParisD: Trinks / Patrick Lange; R: Carsen 
 IV 15  RusalkaL'Esprit du lac csOpéra National de ParisD: Hrůša; R: Carsen 
 I-II 15  Die WalkureHunding deCanadian Opera Company, TorontoD: J Debus; R: Egoyan 
 XII 14  Die ZauberfloteSarastroFondazione Petruzzelli, BariD: Roland Böer; R: Kentridge 
 IX 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: René Jacobs;
 IX 14-III 15  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminBayerische Staatsoper, MünchenD: Trinks; R: Martin Duncan 
 IX 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminConcertgebouw, AmsterdamD: René Jacobs;
 IX 14-VI 15  Die ZauberfloteSarastroKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: Suzanne Andrade / Kosky 
V 14  FaustMéphistoOpera Hong KongD: Pionnier; R: P Fourny 
IV 14  ParsifalGurnemanzStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
III 14  FidelioRoccoConcertgebouw, AmsterdamD: Prießnitz;
II-V 14  Die ZauberfloteSarastroKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási / Poska; R: Suzanne Andrade / Kosky 
IX 13  FidelioRoccoMusikfest BremenD: P Järvi;
VII 13  RigolettoSparafucile itMünchner OpernfestspieleD: Luisi / Marco Armiliato; R: rpád Schilling 
V 13  ParsifalGurnemanzÓpera Nacional de Chile, SantiagoD: Gabor Ötvös; R: Roberto Oswald 
III-IV 13  Die ZauberfloteSarastroFestspielhaus Baden-BadenD: Rattle; R: Carsen 
II-III 13  Die Meistersinger von NurnbergPogner deLyric Opera of Chicago D: Andrew Davis; R: McVicar / Marie Lambert 
XII 12  RigolettoSparafucile itBayerische Staatsoper, MünchenD: Marco Armiliato; R: rpád Schilling 
IX-XII 12  Boris GodunovBoris Godunov ruTheater DortmundD: van Steen; R: Katharina Thoma