Gyula Orendt, baryton :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Gyula Orendt (Orendt Gyula)

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Neumann[Gen, Świat]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI 15  Ariadne auf NaxosHarlekinBerlin(UDL)D: Metzmacher; R: Neuenfels 
 IV-V 15  Emma und EginhardCarolusBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Höckmayr 
 II 15  Cosi fan tutteGuglielmoMünchen(SO)D: Rhorer; R: D Dorn 
 I 15  L'orfeoOrfeoLondon(RO)D: Curnyn; R: Michael Boyd 
 X 14-I 15  Il barbiere di SivigliaFigaro itBerlin(UDL)D: Hindoyan; R: Berghaus 
 X 14-V 15  Die ZauberflotePapagenoBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 VI-VIII 14  La finta giardinieraRoberto itGlyndebourneD: Ticciati; R: Frederic Wake-Walker 
 V 14  Rappresentatione di anima, et di corpoTempo/Consiglio itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: A Freyer / T Hecker 
 II-VI 14  ToscaAngelotti itBerlin(UDL)D: Ranzani; R: Riha 
 I-II 14  Il barbiere di SivigliaFigaro deBerlin(UDL)D: Rovetta; R: Berghaus 
 I 14  L'orfeoOrfeoNancyD: Rousset; R: C Guth 
 XI 13-III 14  Die ZauberflotePapagenoBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 IX-X 13  Un ballo in mascheraSilvano itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Wieler / S Morabito 
 V 13  AgrippinaLesbo itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Boussard 
 III 13  L'elisir d'amoreBelcore itBerlin(UDL)D: Yurkevych; R: Adlon 
 III 13  The Rake's ProgressKeeper of the madhouse enBerlin(UDL)D: David Robert Coleman; R: Warlikowski 
 I-II 13  Der Kaiser von AtlantisKaiser OverallBerlin(UDL)D: Felix Krieger; R: Pörzgen 
 I-II 13  Il barbiere di SivigliaFiorello itBerlin(UDL)D: Rovetta; R: Berghaus 
 XI 12-V 13  Die ZauberflotePapagenoBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 X-XI 12  Puss in BootsMittlerer Bruder/KönigBerlin(UDL)D: Anifantakis / Weissenburger; R: I Ostermann 
 X 12-VI 13  La traviataIl barone Douphol itBerlin(UDL)D: Ranzani / Massimo Zanetti; R: Mussbach 
 IX-X 12  Cosi fan tutteGuglielmo itNancyD: Tito Muñoz; R: Lucassen 
IV 12  ToscaSciarrone itBerlin(UDL)D: Hussain; R: Riha 
II-III 12  RusalkaGamekeeperLondon(RO)D: Nézet-Séguin; R: Wieler / S Morabito 
XI 11-I 12  Die ZauberflotePapagenoBerlin(UDL)D: Salemkour; R: August Everding 
X 11  Il barbiere di SivigliaFiorello itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Berghaus 
III-V 11  RigolettoMarulloWien(Volk)D: Eschwé; R: S Langridge 
I-III 11  CarmenMoralèsWien(Volk)D: R Paternostro / N Milton; R: Guy Joosten 
I-III 11  CarmenLe DancaïreWien(Volk)D: R Paternostro / N Milton; R: Guy Joosten 
X-XII 10  RusalkaDer JägerWien(Volk)D: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet