Jan Ježek :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Jan Ježek

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje

Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas
 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 XII 15-I 16  Die FledermausGabriel von EisensteinState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Otava 
 X 15  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
 IX 15-IV 16  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 15-IV 16  RusalkahajnýState Opera, PrahaD: Štrunc / Zbyněk Müller; R: Zdeněk Troška 
 XII 14-I 15  Die FledermausGabriel von EisensteinState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Otava 
 XII 14-I 15  Prodana nevestaPrincipál komediantůJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 XII 14  Die FledermausGabriel von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
 X-XII 14  La traviataGastone de LétorièresJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 X 14  Clothes the World Has Never SeenKing csArmel Festival and Competition, SzegedD: Vojtěch Spurný; R: Magdalena Švecová 
 IX 14-I 15  Les contes d'HoffmannNathanaëlJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 IX 14-II 15  Les contes d'HoffmannSpalanzaniDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 IX 14-VI 15  RusalkahajnýState Opera, PrahaD: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 14-I 15  PolenblutReżyserJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik;
 IX-X 14  Prodana nevestaPrincipál komediantůJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
VII 14  PolenblutReżyserLoket Cultural Summer
VI-VII 14  RusalkaGamekeeperSmetana Opera Festival, LitomyslD: Štrunc; R: Zdeněk Troška 
VI 14  Prodana nevestaPrincipál komediantůJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
V-VI 14  Les contes d'HoffmannSpalanzaniDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
IV-VI 14  Les contes d'HoffmannNathanaëlJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
XI-XII 13  Die FledermausGabriel von EisensteinSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
X 13-VI 14  La traviataGastone de LétorièresJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
X 13  Die FledermausGabriel von EisensteinJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Petr Novotný 
X-XII 13  Die lustige WitweReżyserDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický;
X-XII 13  Die lustige WitweBaron Mirko ZetaDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Jan Ježek 
IX 13-VI 14  PolenblutReżyserJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik;
IX 13-IV 14  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
IX 13-II 14  Die FledermausGabriel von Eisenstein deState Opera, PrahaD: R Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; R: Otava 
IX 13-V 14  JakobinBenda csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 13-VI 14  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
IX 13-V 14  CarmenLe Remendado frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX-XII 13  La GiocondaIsèpoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Oldřich Kříž 
IX 13-VI 14  Die ZauberfloteMonostatos csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
II-V 13  PolenblutReżyserJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik;
II-V 13  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otava 
XII 12-IV 13  Die ZauberfloteMonostatosJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
XII 12-V 13  Die FledermausGabriel von EisensteinSlezské divadlo, OpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
XI 12-III 13  Die FledermausGabriel von Eisenstein deState Opera, PrahaD: R Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; R: Otava 
X 12-VI 13  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
X 12-IV 13  Die lustige WitweReżyserDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický;
X 12-IV 13  Die lustige WitweNoRoleDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Jan Ježek 
X 12-IV 13  Die FledermausGabriel von EisensteinJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Petr Novotný 
IX 12-III 13  TurandotCísař AltoumJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
IX 12-V 13  CarmenLe Remendado frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX-XI 12  RigolettoBorsaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík / Brauner / Štrunc; R: R Róbert Alföldi 
IX 12-IV 13  La GiocondaIsèpo itJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Oldřich Kříž 
IX 12-VI 13  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannNathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VIII 12-VI 13  Die ZauberfloteMonostatosNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannNathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
X 11-VI 12  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  Die ZauberfloteMonostatosNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
IX 11-V 12  Prodana nevestaPrincipalNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 11-V 12  CarmenLe Remendado frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
XII 10-IV 11  Die ZauberfloteMonostatos csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
IX 10-IV 11  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 10-IV 11  CarmenLe Remendado frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka