Jana Šrejma Kačírková :: Kalendarz 
*Strona ogólna   >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Jana Šrejma Kačírková

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje

Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas
 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 V-VI 17  Le comte OryLa comtesse Adèle frND BrnoD: Kružík; R: Flory 
 I-IV 17  Don GiovanniDonna Anna itND BrnoD: M Ivanović / Ondrej Olos; R: B Berger-Gorski 
 XI 16-I 17  Roberto DevereuxAlžbětaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař / Teepen; R: Peter Gábor 
 X 16-IV 17  Don GiovanniDonna AnnaSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Štefánek; R: Bednárik 
 X 16-V 17  La clemenza di TitoVitelliaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Kružík; R: SKUTR 
 IX 16-V 17  La traviataVioletta Valéry itND BrnoD: J Kyzlink / Šnajdr; R: Srba 
 IX 16-III 17  CarmenMicaëla frND BrnoD: Ondrej Olos; R: Pilař 
 IX 16-I 17  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 16-I 17  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VI 16  The Brandenburgers in BohemiaLudišeNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: Jiří Nekvasil 
 II-IV 16  Maria StuardaMaria StuardaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 I-VI 16  Cosi fan tutteFiordiligiSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider; R: Marek Weiss 
 XII 15-V 16  Roberto DevereuxElisabettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Šrubař; R: Peter Gábor 
 XI 15  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Doubravský; R: Otava 
 X 15-I 16  AidaAidaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Michal Lang 
 VIII 15  RusalkaRusalkaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 III-IV 15  Anna BolenaAnna BolenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 II-VI 15  Die Zauberflote1. DameNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-VI 15  Maria StuardaMaria Stuarda itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 XII 14  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Doubravský; R: Otava 
V-VI 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
I-III 14  RigolettoGildaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Kališová 
XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanze deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
XI-XII 13  Prodana nevestaMařenka csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař; R: Racek 
X 13-XI 14  ErnaniElvira itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Šrubař; R: Marián Chudovský 
IX 13-V 14  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Doubravský; R: Otava 
IX 13-II 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 13-V 14  JakobinTerinka csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
IX 13-V 14  Anna BolenaAnna Bolena itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
IX 13-VI 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Radok 
IX 13-I 14  FaustMargherita frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
VIII 13-VI 14  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-VI 14  CarokrajKnihaNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-VI 14  CarokrajBookNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VIII 13-VI 14  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
VI 13  Anna BolenaAnna BolenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / Šrubař; R: Ivan Krejčí 
I-V 13  FaustMarkétkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
XII 12-VI 13  Eine Nacht in VenedigAnninaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
X 12-VI 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 12-IV 13  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Doubravský; R: Otava 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 12-IV 13  RigolettoGildaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Kališová 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  CarokrajKnihaNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  CarokrajBookNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannOlympiaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VIII 12-VI 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Radok