Juri Batukov, baryton :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Juri Batukov

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Jickeli[Gen, Świat]
 Alexander Vassiliev[var(ne)]
 Zagovec


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 IX 14-V 15  Madama ButterflySharpless itErfurt(Theater)D: Mallwitz; R: M Ferraro 
 IX 14-VI 15  Kiss me, KateDer General deErfurt(Theater)D: Tsokanou; R: Alboresi 
 V-VI 14  OtelloIago itErfurt(Theater)D: Tyrone Paterson; R: Montavon 
 II-VII 14  LohengrinFriedrich von TelramundCoburgD: R Kluttig; R: Carlos Wagner 
 XI 13-III 14  EvitaPeronErfurt(Theater)D: Bottigliero; R: Nicole Claudia Weber 
 XI 13-III 14  AnatevkaTewjeErfurt(Theater)D: Bottigliero; R: M Heinicke 
 X-XI 13  Der Ring an 1 AbendAlberich/GunterErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs 
 X 13  Die SchatzinselJohn SilverErfurt(Theater)D: J Pell; R: Abelein 
 VII 13  TurandotUn mandarinoErfurt(Domstufen)D: Samuel Bächli; R: Marc Adam 
 V-VI 13  Die SchatzinselJohn SilverErfurt(Theater)D: J Pell; R: Abelein 
 III-VI 13  I MediciLorenzo de Medici itErfurt(Theater)D: Meena; R: Hovenbitzer 
 II-V 13  Der Ring an 1 AbendAlberich/Gunther deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs 
 I-IV 13  Don PasqualeDon Pasquale itDarmstadtD: Grandy; R: Nunziata 
 X-XII 12  CharodeykaFürst Nikita ruErfurt(Theater)D: J Pell; R: Gürbaca 
VII 12  I lombardi alla prima crociataAcciano itErfurt(Domstufen)D: Samuel Bächli; R: Montavon 
VI 12  CharodeykaFürst Nikita Danilič Kurljatev ruErfurt(Theater)D: J Pell; R: Gürbaca 
III-VII 12  Le Cheval de bronzeTschin-Kao deBerlin(Komische)D: Maurizio Barbacini; R: Hilbrich 
XI 11-IV 12  NabuccoNabucco itErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: M Heinicke 
XI 11-I 12  Hansel und GretelPeter deErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Lutz Schwarz 
VIII-IX 11  Die ZauberfloteSprecher/PriesterErfurt(Domstufen)D: Gugerbauer; R: Montavon 
V-VI 11  L'elisir d'amoreDulcamara itErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Montavon 
III-IV 11  Pikovaya DamaGraf TomskiBerlin(Komische)D: Patrick Lange; R: T Reinhardt 
X 10-II 11  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofejewitsch Ismailow/ GeistBraunschweigD: Alexander Joel; R: Boussard 
IX 10-I 11  Die CsardasfurstinFeri von KerekesErfurt(Theater)D: J Pell; R: Schneyder