Magda Málková, soprano 
*Strona ogólna   >Operabase Professional 
   Artyści    Magda Málková,  soprano
  Kalendarz
 od Dziś | od sierpnia 2012


Future performances[NP] Nowa produkcja
Magda Málková: Kalendarz
od Opera 
20 X 2017 Rigoletto Giovanna Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
Moravské divadlo
11 X 2017 Perly panny Serafínky Paní Záleská Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Hlubková)
Moravské divadlo
6-26 X 2017 Die Winzerbraut Hraběnka Sofie Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Vencl, Doleželová)
Moravské divadlo
30 IX 2017 Gräfin Mariza Fürstin Božena Guddenstein zu Clumetz Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Hlubková)
Moravské divadlo
20 IX 2017 Die Zauberflöte 2. Dame Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
Moravské divadlo
III-IV 2017 Prodaná nevěsta Ludmila Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
III-IV 2017 Jenůfa Kostelnička Buryjovka Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
X 2016-VI 2017 Turandot Turandot Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
X 2016-IV 2017 Die Fledermaus Rosalinde Moravian Theatre Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)
IX 2016-VI 2017 Rigoletto Giovanna Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
IX 2016 Il barbiere di Siviglia Berta Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Belcredi)
IX 2016 Gräfin Mariza Fürstin Božena Guddenstein zu Clumetz Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Hlubková)
IX 2016-V 2017 Die Zauberflöte 2. Dame Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
I-II 2016 Rigoletto [NP] Giovanna Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
XI 2015-II 2016 Die Fledermaus Rosalinde Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)
X 2015-II 2016 Barbe-bleue [NP] Královna Klementina Moravian Theatre Olomouc (D:Hanák, R:Málek)
X 2015-II 2016 The Kiss Martinka Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
IX-XI 2015 Prodaná nevěsta Ludmila Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
IX-XII 2015 Prodaná nevěsta Ludmila National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
IX-XII 2015 Polenblut Jadwiga Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šnajdr, R:Skála)
IX 2015-II 2016 Il barbiere di Siviglia Berta Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Hanák, R:Belcredi)
IX 2015-II 2016 Gräfin Mariza Fürstin Božena Guddenstein zu Clumetz Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Hlubková)
IX 2015-II 2016 Turandot Turandot Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
IV 2015 Gräfin Mariza [NP] Fürstin Božena Guddenstein zu Clumetz Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlubková)
II-III 2015 The Kiss [NP] Martinka Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
XII 2014-III 2015 Rose-Marie Ethel Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Skála)
XI-XII 2014 Nabucco Abigaille Slezské divadlo, Opava (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
X 2014 Prodaná nevěsta Ludmila Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
X 2014-I 2015 Polenblut Jadwiga Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šnajdr, R:Skála)
IX 2014-IV 2015 Nabucco Abigaille Štátne divadlo Košice (D:Žídek, R:Věžník)
IX 2014-II 2015 Die Fledermaus Rosalinde Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)
IX 2014-IV 2015 Turandot Turandot Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
IX 2014-II 2015 Paganini Corallina Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
IX 2014-II 2015 Paganini Gräfin de Laplace Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
VI 2014 Operetta anthology Rosalinda Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Grisa)
V-VI 2014 Turandot [NP] Turandot Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
I-IV 2014 Paganini Corallina Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
I-IV 2014 Paganini Gräfin de Laplace Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
XII 2013 Jenůfa Kostelnička Buryjovka Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Jindra, R:Tarant)
X 2013-II 2014 Polenblut Jadwiga Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šnajdr, R:Skála)
X 2013-VI 2014 Nabucco itAbigaille Slezské divadlo, Opava (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
X 2013-V 2014 Čert a Káča Její máma Moravské divadlo Olomouc (D:Šnajdr / Šumník, R:Věžník)
X 2013-V 2014 Čert a Káča Kněžna Moravské divadlo Olomouc (D:Šnajdr / Šumník, R:Věžník)
X 2013 Prodaná nevěsta Ludmila Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
X 2013-IV 2014 Concert NoRole Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald)
IX 2013-V 2014 Nabucco Abigaille Štátne divadlo Košice (D:Žídek, R:Věžník)
IX 2013-IV 2014 Die Fledermaus Rosalinde Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)
IX 2013-V 2014 Turandot itTurandot State Opera, Praha (D:Dovico / Hein / Kyzlink, R:Věžník)
II-V 2013 Die Fledermaus [NP] Rosalinde Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)
XI 2012-VI 2013 Jenůfa Kostelnička Buryjovka Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Jindra, R:Tarant)
XI 2012-V 2013 Kát'a Kabanová [NP] Marfa Ignatěvna Kabanová National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Žídek, R:Nekvasil)
X 2012-V 2013 Nabucco [NP] Abigaille Slezské divadlo, Opava (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
IX 2012-III 2013 Turandot Turandot J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc, R:Málek)
IX 2012-V 2013 Nabucco Abigaille Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Žídek, R:Věžník)
IX 2012-VI 2013 Turandot itTurandot State Opera, Praha (D:Dovico / Hein / Kyzlink, R:Věžník)

 Permalink: operabase.com/a/Magda_Málková/20187/pl