Margaret Rose Koenn, sopran :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Margaret Rose Koenn

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Agentur Wrage[Świat]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI-VII 14  Suor AngelicaSchwester Genovieffa itDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 VI-VII 14  Gianni SchicchiNella itDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 IV 14  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XII 13-I 14  La bohemeMusettaDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 XII 13-V 14  La traviataAnnina itDarmstadtD: Grandy / Skryleva; R: Dew 
 X 13-I 14  WozzeckMarieDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IX 13-I 14  L'elisir d'amoreAdina deDarmstadtD: Grandy; R: Michael Schulz 
 IX-XI 13  La sonnambulaLisaDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 VI-VII 13  La sonnambulaLisa itDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 I-IV 13  Don PasqualeNorina itDarmstadtD: Grandy; R: Nunziata 
 XII 12-III 13  Cavalleria rusticanaLola itDarmstadtD: Michael Cook; R: Dijkema 
 XI 12-V 13  GotterdammerungWoglindeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-V 13  SiegfriedDie Stimme des WaldvogelsDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-V 13  Das RheingoldWoglindeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IX-XII 12  AnatevkaHodel/Oma ZeitelWiesbadenD: Berzonsky; R: Dew 
XII 11-IV 12  Die lustige WitweValencienneDarmstadtD: Witolf Werner; R: Rader-Shieber 
XI-XII 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtDarmstadtD: M Meister; R: B Geyer 
XI 11-IV 12  Das RheingoldWoglindeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
X 11  NabuccoAnna itDarmstadtR: Lothar Krause 
X 11-IV 12  GotterdammerungWoglindeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
X 11-IV 12  SiegfriedDie Stimme des WaldvogelsDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
VI 11  Lord ByronClaireBarcelona(Liceu)D: M Meister; R: Romero Mora 
VI 11  Das RheingoldWoglindeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
III-IV 11  Lord ByronClaire Clairmont caDarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
I-IV 11  NabuccoAnnaDarmstadtD: M Meister; R: Lothar Krause 
XI 10-IV 11  La bohemeMusetta itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
IX 10-IV 11  AnatevkaHodel / Oma ZeitelDarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
IX-XII 10  FidelioMarzellineDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
IX-XII 10  Le nozze di FigaroBarbarinaDarmstadtD: M Meister; R: Quetes 
VI 10  AnatevkaHodel / Oma ZeitelDarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
IV-V 10  Maria StuardaAnna KennedyDarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
III-IV 10  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
III-V 10  Der RosenkavalierSophieDarmstadtD: Trinks; R: Peter Lund 
I-V 10  De temporum fine comoediaDie neun SibyllenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 09  Hansel und GretelSandmännchen / TaumännchenDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
XI 09-IV 10  Die FledermausAdeleDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Weigner 
X 09-VI 10  AidaEine TempelsängerinDarmstadtD: Trinks; R: M Heinicke / Romero Mora 
X-XI 09  Let's Make an OperaOlgaDarmstadtD: Berzonsky / Christian Roß; R: B Geyer 
X 09-IV 10  Die ZauberflotePapagenaDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX-XI 09  Kat'a KabanovaGlaschaDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
V-VI 09  Prodana nevestaEsmeraldaDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Mound 
IV 09  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
II-III 09  Don CarlosTebaldo frDarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
XII 08-III 09  Wiener BlutPepi PleiningerDarmstadtD: J Enders; R: R Ackermann 
XI 08-III 09  Hansel und GretelSandmännchen / TaumännchenDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX-XI 08  RigolettoGildaDarmstadtD: Blunier / M Meister; R: Kochheim 
IX-XII 08  La juivePrinzessin EudoxieDarmstadtD: M Meister; R: Dew